Zajímavá videa

Matematika na vysoké

4. října 2016 v 20:16 | Kiara
Ahoj!
Našla jsem skvělé video, které naprosto vystihuje moje momentální pocity z vysoké školy. Zřejmě jsem už stihla podělat první písemku z komplexních čísel, test z výroků jsem nedala na plný počet, ale nebylo to tak tragické a programování mě dneska čeká, abych se ho naučila. Schválně jsem kvůli učení vynechala přednášku. No asi mě to zničí...
Ale tu je ono video. Pokud si to představíte ještě ve slovenštině, tak asi chápete, že jsem prostě v háji.

Randomák

13. června 2016 v 11:42 | Kiara
Ahoj!
Pro některé z vás možná není žádná novinka, když napíši, že sleduji youtubery a streamery. Ať už kvůli odreagování, pobavení nebo jako zvukový podtext při nějaké práci.

Jde o to, že jeden streamer, jehož jméno je DeeThane, může sloužit jako inspirace nejednomu z nás, a to hlavně proto, čím si prošel. Kdy by se většina z nás vzdala po tom, co mu nevyšel celoživotní sen, on se z toho největšího dna vyhrabal a i přes všechny klacky, které mu byly házeny pod nohy, se snažil a snaží dál.

Proto bych chtěla sdílet jeho dvě písničky (a to rap nemám moc v lásce), jelikož jsou podle mě neuvěřitelně motivující. Pokud vás zaujmou a budete se chtít více dostat do hloubky celého příběhu, mrkněte na jeho youtube kanál, kde má i Draw my life, kde vše vysvětluje, nebo rovnou zavítejte na jeho stream na twitch.tv, abyste zjistili, kam až se tento člověk dostal. Vydělává si tím, co ho baví, přestože už mu tolikrát bylo odepřeno.


The Maze Runner bloopers

29. prosince 2015 v 15:12 | Kiara
Ahoj!
Začínám trošku bláznit, vyšilovat a nervit, takže se nezlobte, že se nezmůžu na víc, ale tato videa se vám snad budou líbit.
Upozorňuji, že byste se na ně asi neměli dívat, pokud jste neviděli The Maze Runner (Labyrint: Útěk). Jednak byste možná nepochopili ten vtip, jednak jde i o spoilery.Písničky ke zlepšení nálady

8. prosince 2015 v 20:36 | Kiara
Ahoj!
Dneska nejsem úplně kreativní, vlastně jsem tak trochu vyšťavená ze školy a tak, takže aby blog nezel prázdnotou, podělím se s vámi o pár písniček, které mi poslední dobou zvedají náladu. Doufám, že na vás budou účinkovat stejně pozitivně jako na mě.

1. Alice Francis - Shoot Him Down
Já prostě miluju ty písničky, jejichž melodie má takový retro nádech a je doplněna o moderní prvky.

Safer In Here

7. dubna 2015 v 16:44 | Kiara
Ahoj!
Jelikož dneska nemám moc času a nenapadá mě nic, co bych napsala, dám vám sem aspoň video, které se mi včera zalíbilo jak klipem, tak i hudbou. Užijte si jej ^^

Every day one second

21. ledna 2015 v 19:12 | Kiara
Ahoj!
Další video, jsem tu jen na chvilku, absolutně nestíhám. Zítra čekejte "report" z turnaje z florbalu. Užijte si video, napište mi svůj názor, a hlavně u něj nebrečte.

Trailery na hry

18. ledna 2015 v 11:13 | Kiara
Ahoj!
Já se tak moc omlouvám! Ve škole mám nehorázný shon, pořád musím něco dělat a na nic mi nezbývá čas... Jsem ráda, že je víkend a já stíhám na blog aspoň pomyslet.
Proto přidávám opět jen video. Tentokrát jich ale bude víc a jsou to tralery na hry, které jsou doopravdy povedené. Užijte si je a napište mi do komentářů svůj názor ^^Kiss Cam

11. ledna 2015 v 9:18 | Kiara
Ahoj!
Tak tu je další video, protože pořád nemám vůbec energii na vůbec nic. Tentokrát populární Kiss Cam s parádním gestem :)

Žerem Treska!

5. ledna 2015 v 16:49 | Kiara
Ahoj!
Dneska vám sem dám jen vtipné video, protože po prvním dni školy v tomto roce, kdy jsem měla mimochodem devět hodin (málem jsem umřela), nemám sílu vůbec na nic... Tak snad vás toto video po dnešku taky trochu rozveselí.
Jen tak mimochodem, návštěvnost na blogu se dvojnásobně zvýšila, když jsem přidala pár překladů, což je docela hustý... Bohužel si jsem však vědoma, že toto číslo nebude každý týden, jelikož se tu nikdo nezastaví na delší čas než jen na překlad. Trochu smutné, ale tak to tu funguje :)

Vánoce

24. prosince 2014 v 10:30 | Kiara

Jako další vám přináším dvě vtipná videa s vánoční tématikou. Jsou vážně parádní, takže vám přeji hezké dívání a těšte se na další várku přesně v poledne :)

Ebola Parody

14. listopadu 2014 v 22:32 | Kiara
Ahoj!
Toto video nám pustila ve třídě učitelka ze zeměpisu a ohromně jsme se u něj nasmáli, načež jsme ho pustili i v češtině a biologii. Netvrdím, že je na ebole něco vtipného, ale mám ráda černý humor a toto video je naprosto dokonalé. Jen tu písničku tak týden nedostanu z hlavy...

Breaking Bad Remix

25. srpna 2014 v 12:31 | Kiara
Ahoj!
Dnes pouze oddechový článek s vtipným videe. Vtipný a chytlavý remix, který už pomalu znám nazpaměť.

Crying Baby

13. července 2014 v 22:33 | Kiara
Ahoj!
Mám tu další video, které je tak moc roztomilé, že vážně nemám slov! Aby bylo jasno, nemám ráda mimina ani děti, když je vidím, nemusím s nimi hned mluvit huhláním a já nevím co ještě ti lidi s nima dělají, že vždycky obklopí kočárek... Každopádně z tohoto mi jde hlava kolem... Jen se na to podívejte!

Avivážový sebevrah

22. května 2014 v 9:26 | Kiara
Ahoj!
Nebojte se, i když může být nadpis trochu strašidelný, jedná se pouze o prank slovenských Youtuberů. Zajímalo by vás, jak by se zachovali cizí lidé okolo, kdyby se někdo pokusil o sebevraždu? Herecké výkony nejsou perfektní, ale co bychom od amatérů čekali. Podle mě povedený vtípek.

Ten ví, jak na holky

21. května 2014 v 8:54 | Kiara
Ahoj!
Nemám ponětí, kolikátý je dnes den z Youtube Weeku, každopádně sem přidávám další video, na které jsem narazila. Jedná se o baseballový zápas, kdy jeden malý klučina chytí míček. Co s ním asi udělá? Podívejte se.

Kiss me I'm Irish

20. května 2014 v 7:00 | Kiara
Ahoj!
Tak dnes opět trochu veselejší. Nevím, jak by to probíhalo u nás, ale v Americe očividně o polibky není nouze.

Video that will change your life

19. května 2014 v 9:43 | Kiara
Ahoj!
Tak jsem hledala nějaké to video, nebudu říkat, jaké, to bude možná zítra, ale našla jsem jedno, které sice není ve vysoké kvalitě, ale má něco do sebe. Ukazuje, že i když děláme byť jen drobné dobré skutky, vyplatí se to.

Opravdový milovník hudby

18. května 2014 v 10:29 | Kiara
Ahoj!
Narazila jsem, čistě náhodou, na video, které mě opět naprosto uchvátilo. Mladík předvádí naprosto grandiózní výkon při hraní na kýble na ulici. Tomuto já říkám milovník hudby. I když nehraje na bicí, má neskutečný smysl pro rytmus a lidé jej právoplatně ocenili drobným příspěvkem.

Kakashi dancing

17. května 2014 v 8:02 | Kiara
Ahoj!
Ve třetím dni YouTube Weeku vám přináším tanec, ze kterého mi spadla čelist... Jedná se o otaku, který je převlečený za Kakashiho a předvádí úžasné taneční kousky. Pustila jsem si jej dvakrát a pokaždé jsem jen čučela s tekoucí slinou...

How to make thin hamster

16. května 2014 v 11:36 | Kiara
Ahoj!
YouTube Week, druhý den, opět velice vtipné a zároveň i roztomilé video. Kdo měl někdy křečka? Já taky, a nejen jednoho. Člověku na videu však stále neutíká (jako kdysi dávno mně) a zůstává mu v dlani, přičemž se nechává uhladit ke spánku. A komu to nepřijde roztomilé, tak je buď suchar, nebo kluk! :D

Záchvat smíchu v metru

15. května 2014 v 21:28 | Kiara
Ahoj!
Tak opět přináším něco, co vás zaručeně rozesměje a aspoň na chvíli odežene všechny starosti. Upřímně, nevím, čemu jsem se smála, ale tekly mi slzy od smíchu. Rozhodně doporučuji pro zlepšení nálady ^^

Best Vines of 2013

29. dubna 2014 v 6:56 | Kiara
Ahoj!
Máte smutný den a potřebujete trochu rozesmát? Tak se podívejte na tohle video, zaručeně vás pobaví. A pokud ne, podívejte se na něj ještě jednou. Přeji příjemnou zábavu.

Život není fér

28. dubna 2014 v 8:18 | Kiara
Ahoj!
Ano, ano, další video, ale když ony dokáží vyvolat tolik myšlenek za tak krátký čas! Tentokrá se jedná o velice zajímavý pokus. Jak velkou roli hraje vzezření a za jak dlouho vám přijdou lidé na pomoc, pokud byste zkolabovali na ulici? Výsledek zřejmě mnohé nepřekvapí...


Pellek

23. dubna 2014 v 8:13 | Kiara
Na youtube jsem našla jednoho zpěváka metalové kapely s naprosto úžasným hlasem, proto jsem se rozhodla se o to s vámi podělit. Vybrala jsem jeho Anime Medley, u kterého jsem jenom čuměla s otevřenou pusou a slina mi tekla po tváři...

Cup song

20. dubna 2014 v 10:17 | Kiara
Dnes nepřináším nic dojemného, zato však něco naprosto geniálního! Možná jste o tom již slyšeli, ale pokud ne, tak to vůbec nevadí, teď už to nedostanete z hlavy!
Jak již název článku napovídá, jedná se o cup song. Je to tak chytlavé, že to prostě musíte zkusit. Já už se to učím, nemám to ještě zafixované, ale natrénuji si to a budu tím štvát lidi kolem sebe při každé příležitost! Není to moc těžké, naučí se to každý.


Pokud se chcete "čarování" s plastovým kelímkem naučit, dávám vám sem i takový návod, který mně osobně hodně pomohl:

 
 

Reklama