X věcí, které...

11 věcí, které by si introverti přáli, aby ostatní věděli

13. prosince 2016 v 1:49 | Kiara
Ahoj!
Tyto články "X věcí bla bla bla" mě opravdu baví psát, dokonce jsem přemýšlela, že bych pro ně založila samostatnou rubriku. Jen netuším, jak by se nazývala. Takže pokud by vás něco napadlo, dejte mi určitě vědět do komentářů.

Osobně se považuji za introverta. Nejen sama, ale i okolí to o mně tvrdí. Popravdě, někteří mi dokonce říkají asociál, ale to mi přijde trochu přehnané. Jsem si jistá, že spousta lidí, co navštěvuje můj blog, jsou také introverti, protože celkově na mě většina blogerek takto působí, takže mi určitě aspoň u některých bodů dáte za pravdu.
Tak, to by bylo na úvod. Pusťme se tedy rovnou do toho.

Sedm náhodných obrázků z Pinterest

27. října 2016 v 13:42 | Kiara
Ahoj!
Řekla jsem si, že ten blog nesmím takto zanedbávat, zároveň mě však nenapadalo žádné téma, o kterém bych mohla psát. A tak se v mé hlavě zrodil nápad, naprosto nevím jak, že bych mohla zabrouzdat na stránce Pinterest ve své složce liků a náhodně vybrat sedm obrázků a k nim něco málo napsat. Uvidíme, jak moc velká kravina to bude, připadalo mi to zajímavé. Každopádně pokud tento článek vyjde, zřejmě to až tak hrozná pitomost nebude.

Občas si tak tuto stránku prohlížím a u nějakých obrázků mám třeba inspiraci do povídek, někdy mě třeba citát naprosto uchvátí nebo se mi líbí prostě jen vizualizace. Každopádně jsem moc líná a nepořádná na to si všechny ty obrázky ukládat, takže momentálně mám kolem 350 liků... No, je z čeho vybírat.

Z toho taky plyne, že se o mně možná i něco málo dozvíte. Proto jsem usoudila, že tento článek zařadím právě do rubriky "Z mého života". (Naprosto zbytečný odstavec mimochodem...)

8 rad, jak se vyhnout trapasům

1. července 2016 v 8:49 | Kiara
Ahoj!
Určitě se vám někdy stalo, že se přihodilo něco, za co jste nechtěli vyjít z domu po zbytek svého života. Já osobně si teď nevzpomínám na žádný trapas, který by byl dostatečně publikovatelný, ale samozřejmě nechci, aby se mi něco takového stalo i jindy.

Do komentářů mi samozřejmě nezapomeňte napsat, jaký trapas se vám stal třeba v nedávné době, o jaký se nestydíte podělit a společně se tomu všichni zasmějeme. Pamatujte, je třeba si umět udělat legraci ze sebe sama, nebrat tyto věci příliš vážně, protože se to může stát každému, vždyť o tolik zas nejde.

Proto jsem se rozhodla sepsat pár tipů a rad, jak byste mohli případným trapasům předejít. Nebo aspoň částečně.

10 důvodů, proč nesnáším léto

26. června 2016 v 16:40 | Kiara
Ahoj!
Sakra, měla bych už nějak aktualizovat tady ty obrázky, používám je snad věčnost...

Tento formát článků mám velmi ráda. Je hezky přehledný, člověk se u toho snad i zasměje a je zábavné hledat nějaké trefné obrázky či gify, které myšlenku krásně podtrhnout. Přemýšlela jsem, že bych založila rovnou novou rubriku s názvem "důvody" nebo tak. Uvidíme časem. Rubrik mám totiž až až a všechny zároveň velice podstivě zanedbávám.

Každopádně je tu léto. Mám toto roční období docela ráda, zároveň ho nenávidím. Jsem totiž spíš podzimní typ, kdy už není takové teplo.

10 důvodů, proč neudělám maturitu

19. dubna 2016 v 21:59 | Kiara
Ahoj!
Je tu poměrně prázdno, ano já vím, ale co nadělám. Už mi začíná hořet na paty. Dnes jsme psali cvičnou maturitu ze zeměpisu a hádejte co! Neprošla bych. To mě trošku namotivovalo k tomu, že už bych měla fakt začít...

Avšak jak už název napovídá, nedaří se, nedaří. Jsem prostě prokrastinátor (odteď je to regulérní slovo) a jen tak se tohoto svého zlozvyku nezbavím. Věřte mi, moc ráda bych byla jedna z těch šprtů, co si teď už jen všechno opakují a mají maturitu v malíčku.

A abyste věděli, čím si tak zhruba procházím, sepsala jsem deset důvodů, proč neudělám maturitu. Pomalu propadám do deprese... Jsem si jistá, že se v nich najdete, přestože doufám, že ne.

Proč se mi líbí kluci z anime?

28. listopadu 2015 v 17:45 | Kiara

Kamarádka, kterou se stále snažím přemluvit, aby dala anime aspoň nějakou šanci, mi už párkrát vyčetla, jak se mi vlastně můžou líbit kreslení kluci. A já se nad tím zamyslela. Proč vlastně? Něco na tom asi bude. Proč se běžným smrtelníkům, anime nepolíbeným jedincům kreslené postavy nelíbí, zatímco každý otaku nad těmi bishoujo či bishounen prakticky slintá?

Pořádně si přečtěte text na signatuře, než začnete číst dál.
 
 

Reklama