Pozadí na plochu

Pozadí 0.4

23. srpna 2014 v 11:05 | Kiara

Ahoj!
Do téměř zapomenuté rubriky přidávám dalších pár tapet na plochu! Je to tak trochu Fairy Tail speciál. Ať se líbí ^^

Pozadí 0.3

13. listopadu 2013 v 19:57 | Kiara

Ahoj,
tak jsem tu zase s další várkou. Znovu připomínám, že obrázky nejsou mnou vytvořeny, ale stáhnuty z různých zákoutí internetu. Snad se vám budou líbit ^^

Pozadí 0.2

25. října 2013 v 21:36 | Kiara

Zdravím vás!
Tak tu tedy mám další pozadí na plochu, protože nevím, co přidávat. Ano, je to smutné, ale momentálně nesleduji žádné anime ani nečtu mangu. Avšak! Jsou před námi podzimní prázniny, a jelikož budu celý víkend sama doma, budu mít hromadu času zkouknot pár anime a přečíst si nějakou tu mangu. Tudíž v brzké době očekávejte nějaké recenze. Ale teď už jdem, sakra, na ty obrázky, ne?

Pozadí 0.1

3. října 2013 v 19:51 | Kia-chan
Ahoj lidi!
Mám tu pro vás novou rubriku a to tu, kam budu přidávat tapety na vaši plochu. Upozorňuji, že to nebude moje tvorba, ale jen obrázky stažené z internetu nejen s anime tématikou. Jelikož vím, jaká je práce najít si nějakou skvělou tapetu, budu vám sem po malých skupinkách přidávat tapety, které mám v počítači. Jistě budou přibývat další a další, takže bude z čeho si vybírat! A teď už dosti žvanění a dejme sem ty obrázky! Vždy, když na ně kliknete, se vám zobrazí v novém okně v původní velikosti.
 
 

Reklama