O blogu

Pauza

20. června 2017 v 12:34 | Kiara
Ahoj!
Jak jste si všimli, na blog dost kašlu, a v blízké době se k němu ani neplánuju vrátit. Takže dávám pauzu na dobu neurčitou, možná navždy, možná jenom přes léto. Uvidím, jak to bude.

Asi je to tím, že teď hodně funguju na Twitteru, popřípadě na Instagramu, takže nemám potřebu se vypisovat tady. Zároveň můj život není nijak záživný, abych měla nápady na dlouhé články, proto mi stačí jen pár znaků na moje myšlenky právě na Twitteru.

Takže se mějte, užívejte, a třeba zas někdy.

Můj blog na blog dne

24. května 2017 v 15:37 | Kiara
Ahoj!
Ve zkratce, všimla jsem si, že na hlavní stránce blogu se objevil můj blog v "blog dne". Jistě mě to na jednu stranu velice těší, ale na stranu druhou... jelikož momentálně svůj blog docela zanedbávám, trochu mě to mrzí. Jo, mohlo by mě to trochu nakopnout, abych začala psát články častěji, ale víme, jak to dopadá, že jo.

Každopádně se budu snažit psát, jak už jsem asi před měsícem slibovala v jednom informačním článku. Popravdě bych mohla napsat pár recenzí nebo něco málo z mého života a myšlenek, protože mám momentálně dost o čem přemýšlet. K žádným povídkám jsem se tedy ale nedostala. No uvidím, jak budu stíhat a jestli se mi bude chtít. Protože lenost, s tou budu svádět boj asi celý svůj život.

Je to bída

12. dubna 2017 v 11:25 | Kiara
Ahoj,
jak název už říká, je to bída. A to nejen v mém životě, ale i na blogu. Poslední měsíce je můj život jaksi prázdný a naprosto beze smyslu. Jenže uvědomila jsem si, že to tak i zůstane, pokud s tím JÁ něco neudělám. A přestože nemám moc motivace téměř k ničemu, musím začít teď, dokud mám ještě nějakou malou tendenci něco dělat. Dává to smysl?

Jedna z věcí, které mi kdysi dělaly ohromnou radost, byl mimo jiné i blog. Proto bych se k psaní článků a povídek chtěla vrátit. Přestože se teď tak trošku nutím, potřebuju svůj život zase rozhýbat. Takže musím přemoct svoji prvotní nechuť, lenost a pohodlnost a udělat první krok.

První věc, co je třeba na blogu udělat, je layout. Už dávno není zima, venku se chodí maximálně v mikině, tak přece nebudu mít zimní design. Takže hned, jak si to zhruba naplánuji, tak ho udělám a hodím ho sem.

Další věcí je, že začnu psát povídky. Kdysi mě to tolik naplňovalo a bavilo, ale teď už si ani nepamatuji, co a kdy jsem naposled napsala. A jelikož mám teď dost času, musím se k tomu dokopat. Nebo spíš, CHCI se k tomu dokopat.

Dávám si tedy takové dubnové předsevzetí, že každý týden napíšu minimálně jeden článek! Ať už to bude klidně jen výkec z mého života. Prostě to nemůžu tady nechat úplně umřít. Vždycky jsem tu nasbírala trochu návštěvnost, ale najednou se něco podělalo a já pak začínala od znova. Ale to je moje blbost no. Bude mi však stačit, když si všimnou moji bývalí stálí čtenáři, že tu něco přibývá, a vrátí se a já budu spokojená.

Takže tak no. V mojí hlavě se toho děje tolik, v životě ale vůbec nic. O tom však možná v jiném článku. Tak mi přejte štěstí, ať se mi návrat do života povede! ^^

Jak to teď se mnou je a bude

26. července 2016 v 17:31 | Kiara
Ahoj!
Jsou prázdniny a přestože jsem už doma z táborů na pár týdnů, stejně na blogu nepřibývají články. A ani zřejmě moc nebudou.

Proč, ptáte se? Je to jednoduché, nemám na to náladu. Vlastně nemám náladu na nic. Neptejte se mě proč, sama nevím. Hlavně ale musím vyřešit nějaké věci do školy, nachystat program na další tábor, připravit věci na vůdcovky a tak vůbec se dát do kupy. Nevím, jak dlouho mi to bude trvat, možná týden, možná do konce prázdnin. Ale stejně by se tu mnoho lidí nemělo zastavit, protože by si všichni měli užívat léto a volno. Tak to asi tolik nevadí.

Tak se mějte krásně! ^^

Velký jednorázový úspěch

29. června 2015 v 14:16 | Kiara
Ahoj!
No to si ze mě děláte srandu! Můj článek se dostal mezi články na hlavní doméně blogu. Tak o tom se mi ani nesnilo. Ale jsem vážně ráda. Upřímně, docela mě to teď nakoplo, takže třeba začnu zase pořádně přidávat články! Ale kdo ví... Raději nic neslibuju, protože všichni víme, jak to dopadá, že ano.

Každopádně, článek, kde se svěřuji se svými zážitky z pitvy, se zřejmě zalíbil, za což jsem ráda. Dnešní datum si zapisuji do pomysleného deníčku a budu na něj s láskou vzpomínat.

A tady máte důkaz, protože jsem z toho doopravdy úplně u vytržení:

Miluju apríl

2. dubna 2015 v 0:03 | Kiara
Ahoj!
Apríl je velmi zajímavý den, že? Na jednu stranu se těším, že si z někoho vystřelím, na tu druhou zase všechny zpochybňuji a nikomu nic nevěřím... Ale i tak mám apríl ráda a na blogu jsem si vtípek prostě neodpustila!

Ano, správně, v předešlém článku jsem psala, že někdo vydával moji povídku za svou. Byla to lež (naštěstí), nic takového se mi nestalo (*klep* *klep*) a jsem vážně ráda, že mi někdo uvěřil. Zároveň se tak trochu chci omluvit, že jsem vás nachytala, ale ani netušíte, jakou mi udělalo radost, že mě nikdo z aprílu neobvinil. Příští rok si zase něco vymyslím!

Abych řekla pravdu, vymyslela jsem tento vtípek jen asi den předtím, i tak jsem se na něj trošku připravila. Na Twitteru jsem napsala, že plánuji nejít do školy, takže jsem přednastavila článek na půl desátou, kdy jsem samozřejmě byla ve škole. V článku jsem ale uvedla, že jsem doma. Dokonce mě napadlo, že bych vytvořila stránku, na které bych povídku uveřejnila, ale na to mi už nezbyl čas. Takže se ještě jednou omlouvám a neberte si to tak. V tento den prostě nemůžete věřit vůbec nikomu.


Další věcí krom aprílu je to, že jsem se rozhodla smazat rubriku Autoškolský deník. Zezačátku mi to připadalo jako dobrý nápad, jenže poslední jízdy už nevím, co zajímavého bych psala, aby se neopakovalo to, co už jsem napsala. Takže asi celou rubriku smažu z blogu.

Brzo asi změním design blogu, tento už mě začíná nudit. Jenže nastává otázka, na jaké téma vytvořit ten další? Mám spoustu obrázku, ale nijak spolu nesouvisí... Sakra.

Jarní dítě jsem doopravdy dopsala (konečně), to apríl nebyl. Teď už jenom čekám na korekturu a pak budu s radostí vydávat. Viděla bych to tak na jednu kapitolu za dva dny, možná za tři, kdybych měla mezitím ještě něco na srdci. A fakt se těším, co na to řeknete, protože doufám, že to nebude působit moc jako klišé, neoriginální a že tomu, co jsem tam napsala, budete dostatečně rozumět.

A nastává otázka: co psát dál? Po vydání epilogu asi vydám článek s návrhy na povídky a anketou, protože mně je docela jedno, co budu psát. Já bych to nejraději napsala všechno, ale známe se... Pravděpodobně to bude nějaká romantika ze školního prostředí, abychom si od fantasy dali trošku pokoj. I když i k tomuto žánru mám pár zajímavých nápadů, které bych ráda uskutečnila.


Mějte se krásně a sledujte mě na Twitteru a na Facebooku! ^^

Návštěvnost

28. září 2014 v 22:44 | Kiara
Ahoj!
Řeknu vám, je to pěkně na nic. Snažím se přidávat články aspoň obden, když jsem o víkendu pryč, přednastvuji, projíždím blogy a komentuji jako drak, co nejdelšími komentáři.
Já se jen ptám: Co dělám špatně? To jsou moje články a povídky tak nudné, nezajímavé nebo hloupé, že je nikdo nečte nebo mu nestojí za to je komentovat? Má tohle vůbec cenu?

Jak je to s povídkami. Jednu kapitolu napíši tak za tři hodiny, většinou v noci. Jednou si to po sobě přečtu a jdu spát, abych další den byla aspoň trochu použitelná. Vrátím se ze školy, zkontroluji po sobě kapitolu ještě dvakrát, lecco přepíšu, poté pošlu beta čtenáři.
Za dva dny jdu za ním, vyposlechnu si vše, co má na srdci, vrátím se domů a povídku znovu pozměním podle jeho poznámek. Pak kapitolu dám na blog a co se stane? Nic! Žádná odezva! (Tedy kromě Reii). To znamená, že jedna kapitola mi zabere tak dva až tři dny, a to ješte když mi jde psaní skoro samo.

S články je to naprosto stejné! Akorát je za nimi tedy méně práce a občas se pod nimi objeví komentář o třech slovech. Nedej bože, když se tam objeví nějaká reklama typu: "Ahoj podívej se na můj blog a sry za reklamu." Nebo třeba "hezkej-blog-koukni-na-můj" komentář. Za to bych normálně vraždila!

Fajn, popojedem. Co tím chci naznačit? Kladu si otázku, zda to má vůbec smysl. Blogování mě baví, stejně tak psaní povídek, ale když nemám téměř žádnou odezvu, co z toho? Nevím, jestli je to fakt mnou. A víte, proč to nevím? Protože mi to nikdo do těch komentářů nenapíše! A hádejte, v tom přesně je ten problém!

Jak já se můžu zlepšovat, když mi nikdo neřekne, v čem dělám chyby? Má cenu tu psát jen tak pro svoje blaho, i když nikdo mé názory nečte? Dávat si tak moc záležet na své tvorbě, když ji téměř nikdo neocení? Jak by se potom tvořilo vám? Hm?

Já vám nevím, ale poslední dobou mě moje nenávštěvnost dost štve. Už nevím, co dalšího mám udělat, abych lidi upoutala. Aby se koukli na můj blog a řekli si: "Hm, to vypadá dobře, co tu máme dál..." Věřte mi, že já se snažím na sebe nějak upoutat pozornost, ale prostě jsem jaksi bezradná.

Tohle bylo poměrně spontánní, takže doufám, že si to někdo vezme k srdci. I když si to asi nikdo nepřečte. A když ano, nikdo to neokomentuje. Ach jaj... Co mám sakra dělat?!

Už zase mrtvo?

25. června 2014 v 13:41 | Kiara
Ahoj,
jak jste si jistě všimli, poslední článek vyšel před dlouhou dobou. A když píšu dlouhou, myslím tím fáááákt dlouhou. Ano ano, stydím se za to, jenže to není má chyba!
Pravděpodobně máme něco s routerem a prostě už asi měsíc se na internet nemůžu připojit ani přes notebook, ani přes mobil. A blog, který měl konečně trošku nakročeno k tomu, aby fungoval, je zase naprosto zapomenut. Do háje!
Ale víte vy co? Rozhodla jsem se! Prostě už nebudu čekat na zázrak, takže než se nějaký učlechtilý Pan Ajťák uráčí opravit tuhle chybu, budu se snažit psát články z matčina notebooku, který je mimochodem starý, neudržovaný a není můj. To znamená, že tu nemám své gify, obrázky, mangy, no prostě nic! Každopádně se budu vážně snažit, to vám garantuji, jen články nebudou vycházet zrovna často a zrovna pravidelně.
Je konec školního roku a já vám chci napsat tolik věcí! Zážitky ze školního výletu, kina, exkurze, sportovního dne, vysvědšení, svoje deprese a radosti, kterých je teď sakra spousta! Ach jo...
Jako správný pisálek jsem tak trochu odložila stranou Černou bílou a nadchla se pro Naruto Fanfikci. Mám nakreslené postavy a v hlavě i zhruba hotový příběh. Snad jej za nějakou dobu sesmolím a vydám. Jenže poslední dobou hodně často čtu (protože jsem od sestry dostala zpět svoji čtečku), takže nevím, zda se vůbec k nějaké takové akci dokopu.
Když je tu teď takový hit s Youtube a videi, říkala jsem si, že bych taky něco zkusila, ale chtěla bych vymyslet něco originálního a kde bych se nemusela ukazovat ani mluvit. Zatím mě toho moc nenapadá. Ale to nevadí, jednou možná. A když ne, aspoň budu mít více volného času.
Taky jsem si říkala, že pokud by se mi chtělo, udělala bych nový, letní vzhled blogu. Jenže to bych se musela vzdát Lovely Complex a to se mně vůbec nechce. Uvidíme, uvidíme...


Mějte se krásně! ^^

Logo blogu?

19. října 2013 v 10:51 | Kiara
Zdravím vás,
včera do noci jsem se dívala na nějaké ty tutoriály, které mi odhalily mnou neobjevená tajemství photoshopu. To znamená, že si s tímto programem budu hrát ještě dlouhou dobu. Každopádně dneska jsem si udělala takové amatérské logo blogu. Ve zmenšené verzy ikona, která je ale opravdu špatně čitelná, takže brzy zřejmě udělám nějakou jinou...
Myslím si, že je celkem fajn, i když se může zdát, že bylo jednoduché. Ano, to bylo, avšak my již jistě víme, že Kiara má jednoduché věci ráda, že? No, prostě a jednoduše tu to máte, já se jdu nasnídat!


A Ikona:


P.S.: Pokud chcete můj blog propagovat, klidně si dejte ikonu nebo celé logo na blog. Nemusíte ce ptát, budu jen ráda (i když se to pravděpodobně nestane).

Překlad mangy...?

4. května 2013 v 2:12 | Kia-chan
Zdravím vás opět všechny! Doufám, že se máte dobře, protože já ano! ^^ Dostala jsem ve škole dobré známky, proto jsem tak šťastná. Kdo by nebyl. Každopádně už začíná víkend a já opět zjistila, že jsem zůstala vzhůru déle než jsem plánovala...
 
 

Reklama