Novinky v psaní

Jak vymýšlím postavy

21. února 2016 v 20:42 | Kiara
Ahoj!
Omlouvám se v prvé řadě, že nevydávám články. Nevím, nějak nemám inspiraci, o čem bych psala. Není to tak, že bych neměla čas, protože jsem zhlédla všech pět řad Misfits.

A teď k tématu článku. Samozřejmě jsem po seriálu dostala chuť napsat povídku na téma Misfits. Zatím jsem nenarazila na fanfikci na tento seriál, navíc mi to přijde jako skvělé téma. Jelikož si vymýšlím své vlastní postavy, neměla by povídka obsahovat žádné spoilery. Postavy asi nebudou tak sprosté, jak jsou fanoušci tohoto seriálu zvyklí.

Upřímně, zatím v psaní nejsem tak dobrá, aby moje postavy byly doopravdy osobité. Snažím se k tomu postupně dopracovat, ale přiznám se, zatím mi to moc nejde. Řekla bych, že jednoduše nedokážu vymyslet realistiskou postavu, která se chová jinak než já. Přijde mi, že nedokážu vymyslet nějaký originální charakter, který bych ještě nikde neviděla nebo nepoužila.

Uvědomění si

19. listopadu 2015 v 16:29 | Kiara
Ahoj.

Jarní dítě už je celé zveřejněno i na Wattpadu. Vždy, když jsem přidávala kapitolu, znovu jsem si ji pročítala, kdybych náhodou našla chyby... A kupodivu, ty chyby tam fakt byly.
Překlepy, vynechané uvozovky, ale hlavně... Ty nesrovnalosti ne v příběhu, ale v prostředí. Jak se tohle mohlo stát? A jak jsem na tohle mohla být hrdá? To mi to nedocházelo? Tak jsem blbá?!

Alternativní Japonsko, kde lidé bojují katanami, existují hojně doja a tak podobně. Každý by si jej představoval jako období Edo, kdy po Japonsku pobíhali samurajové. A do toho foťák, oblečení západu, vodovod a jiné. Já vím, že v alternativním světě si to můžu teoreticky poskládat, jak jen chci, ale až teď jsem si uvědomila, jak divné to musí být.

Docela se za to stydím, teď bych to napsala jinak. A ještě k tomu jsem byla tak egoistická a plánovala se vrhnout do knihy (už jsem se vrhla, mimochodem). A teď si říkám, že na to prostě nemám. Že se o to snad ani nemusím snažit, protože by to jednoduše neprošlo. Že bych možná měla počkat, víc se vypsat (a vyspat se by taky neuškodilo...). Ale na druhou stranu, co mám psát? Protože většina věcí, kterou mám na mysli, mi přijde dostatečně dobrý nápad na to, aby vydal na knihu (protože si vždy vzpomenu na 50 odstínů a Stmívání...). A bojím se, že kdybych teď všechny nápady vypotřebovala, později už mi žádné nezbudou. Prostě mám strach z toho, že časem moje fantasie a kreativita zmizí...

Takže jsem prostě chytla "pisálkovskou depku" (<-- Tohle sousloví jsem si zrovna vymyslela), kdy mi nepřijde nic z mé tvorby dobré. Takže asi tak...

Povídky

10. listopadu 2015 v 16:08 | Kiara
Ahoj!
Zahanbeně jsem zjistila, že jsem již značnou dobu nepřidala článek. Musíte mi odpustit, jelikož ze své vlastní blbosti nemám dostatek spánku a snažím se psát. Takže pardon!

Mimochodem, víte, jak jsem kdysi dávno psala, že měním plány a budu psát místo zombie apokalypsy Žár krve? Tak to už neplatí (opět) a rozhodla jsem se, že budu psát (znovu) Černou bílou a do toho ještě Velkou revoluci (možná ještě změním název), což je fantasy příběh o utlačování nelidí (ve zkratce). Jenže u toho nevím, zda to budu vydávat na internet, jelikož mám velké ambice a ten příběh se mi líbí natolik, že bych (možná) chtěla zkusit štěstí u nějakého vydavatelství. Nemám páru, jak to funguje, asi se někoho pak zeptám, ale ten příběh se mi zatím dost líbí. Později, asi až to dopíšu, se zeptám jednoho sečtělého známého, co si o tom myslí, zda má cenu otravovat vydavatelství, a podle jeho názoru usoudím, zda se snažit, nebo to hodit na blog a Wattpad, přičemž bych to zkusila až s jinou povídkou. Chápete snad, že bych to asi nemohla zveřejnit, kdybych to chtěla vydat, že...

Páni, to zní hrozně ambiciózně, když píšu, že bych to chtěla vydat. Jakože, mým velkým snem je vydat aspoň jednu knihu, takže bych se jednou určitě odhodlala (jednu knihu o dracích mám naplánovanou, jen nevím, kam jsem si založila ten pitomej papír, kde jsem to měla rozvrženo...), ale i tak. Možná jsem moc optimistická, třeba je ten příběh úplně zcestný... Ale třeba ne! No prostě je to hrozně zvláštní.

Co si o tom myslíte? Četli jste někdy moji povídku? Myslíte, že na to mám? Když se nad tím tak zamyslím, ještě jsem vlastně nenapsala moc děl. Mým zatím asi nejlepším výtvorem je Jarní dítě. A to o této povídce nesmýšlím úplně v nejlepším světle. Musím uznat, že se mi občas povedl fórek a styl psaní, ale ten příběh je trošku... Nevím, jak to nazvat. Jednoduše si myslím, že jsem to mohla vymyslet líp.

Každopádně na Wattpad zveřejňuji Jarní dítě a vypadá to, že si ji čte pár lidí. Nevím přesně, jak to tam funguje, ale zatím jsem vydala jedenáct kapitol, mám 20 votů a asi 140 vidění. To by se mi na blogu ani za nic nestalo. Komentářů sice málo, ale aspoň nějaké.

Mimochodem, když už jsem u toho Wattpadu, pročítala jsem si tam pár povídek a musím říct, že jsem netušila, jak jsou někteří tamní pisálci pravopisně neznalí. Myslela jsem si, že někdo, kdo se věnuje psaní, aspoň ví, že se má text dělit na odstavce, že existují nějaké pády a rody, vyjmenovaná slova atp. Jasně, každý se občas splete, ale tohle je prostě něco... To už není překlep, to je jednoduše čirá nevědomost.

To by bylo asi vše k tomuto mírně kecacímu článku o psaní. Snad se brzy dostanu k tomu, abych napsala nějaký smysluplnější článek, třeba nějakou úvahu, přeložila další LoveCom nebo se třeba dokopala k napsání recenzí těch čtyř anime, dvou filmů a knihy, co jsem viděla či četla... No jo, jsem líná jak veš a svádím to na nedostatek času.

Mějte se krásně ^^

Žár ohně a Wattpat

28. října 2015 v 14:15 | Kiara
Ahoj!
Ano, pořád řeším povídky. Fakt nevím, co si vybrat. Zombie apokalypsa se trošku zvrtla, protože jsem chtěla vymyslet postavy a nechat je žít a vidět, co se stane, ale zjistila jsem, že takto psát jednoduše nedokážu. Musím mít cíl, k němuž se chci dopracovat. A ten v apokalypse nedokážu vymyslet. Nevím proč. Možná mě jednou napadne, co by se mohlo stát, ale dneska to nebude.

Proto jsem se rozhodla, že bych mohla psát povídku na téma nadpřirozeno v moderním světě. Inspiroval mě videoklip písničky Heroes, který je mimochodem dost dobrý. Jen taky nemám přesnou zápletku. Budu to muset ještě hodně domyslet, ale už pracuji na prologu. taky mám vybraný obrázek hlavní hrdinky, což mi trvalo fakt dlouho, protože jsem měla dvě fotky dvou různých dívek a já musela vybrat jen jednu... No rozhodovala jsem se asi půl hodiny...

No a dále jsem se definitivně rozhodla, že ten Wattpat zkusím. Řekla jsem si, že nemám co ztratit, a jelikož jsem si četla pár povídek na oné stránce, musím říct, že pokud čtenáři hledají něco bez pravopisných chyb, moje povídky ocení. Nebo spíš s minimálním počtem pravopisných chyb, nejsem dokonalá. Ale aspoň vím, že se píše tvrdé Y ve slově my ve smyslu my všichni, nebo že přímá řeč patří na nový řádek, že existují tři různé rody, podle kterých určujeme v koncovkách slov I/Y...

No, to jsme trošku odbočili. Jednoduše můj profil na Wattpatu je ZDE a snad tam brzy něco přibude. Nebojte, vždycky na blogu bude článek o tom, že vyšel nový díl, s odkazem na stránku, stejně jako by to bylo, kdybych stále přidávala povídky přes google disk. Což mi připomíná, že na Wattpat pro začátek asi zveřejním Jarní dítě. Myslím si, že to ničemu neuškodí a třeba se dočkám větší zpětné vazby, protože, přiznejme si, na můj blog nechodí až tolik lidí a jen minimum z nich přidává komentáře.

No a nakonec, zde je hlavní hrdinka Žáru ohně, jejíž jméno vám zatím neprozradím. Má naprosto perfektní vlasy.

Nová povídka a kde ji zveřejňovat

24. října 2015 v 22:34 | Kiara
Ahoj!

Ach, jak mně to psaní na blog chybělo. A nejen na blog, ale i psaní povídek. Jen mám takový problém. Nemůžu si vybrat, co psát. Jestli něco o vlkodlacích? Nebo třeba o dívce s nadpřirozenou mocí? A co takhle zombie apokalypsa? Nebo snad něco úplně jiného?
Momentálně to vypadá na zombíky, jelikož začala nová řada The Walking Dead, ale možná si to zase rozmyslím. Nadpřirozeno mě taky velice láká. Nuž, uvidíme.

A teď k druhému bodu. Zjistila jsem, že existuje místo na internetu jménem Wattpad, kde lidé rádi přidávají své povídky. Navíc existuje aplikace do mobilu, takže i z chytrého zařízení by se to četlo dobře. A vidělo by to více lidí jak tady. Myslím si, že by to nemusel být špatný nápad. Co myslíte vy?

Pokud se rozhodnu pro zombie, hlavní protagonistka se se vší pravděpodobností bude jmenovat Rachel (s německou výslovností, takže ne "Rejčl", ale "Rachel") a bude vypadat takto:

Fantasy v moderním světě

17. května 2015 v 20:32 | Kiara
Ahoj!
Jelikož jsem nedávno a konečně dopsala povídku Jarní dítě, nesmím otálet a psát dál, protože po dlouhých pauzách zapomínám, jak se vlastně píše. Dlouho jsem se rozmýšlela, o čem vlastně psát, jelikož mám spoustu nápadů, ale jsou to jen takové body s nedomyšlenou zápletkou. Proto jsem se rozhodla, že napíšu znovu fantasy, akorát tentokrát vložené do dnešního světa.

Děj se bude odehrávat v Americe, což je trochu změna. Budou tam vystupovat postavy s americkými jmény, školství bude podobné jako v Americe (protože nevím úplně do detailů, jak přesně to tam funguje) a tak dále.

Nemyslím si, že povídka bude nějak dlouhá, vidím to tak na deset kapitol. Ale všichni víme, jak to dopadá, podle mě se opět rozepíšu. Nechci to však moc prodlužovat.


Povídka se bude jmenovat "Jiní kolem nás". Vím, že ten název je pěkně trapnej, ale já doopravdy nemohla vymyslet nic, co by k povídce sedělo. Podle signatury si asi domyslíte, kdo bude v povídce vystupovat. Doufám, že vám to moc nebude připomínat Teen Wolf, budu se co nejvíc snažit, aby to bylo jiné. Přece jen, je to ve stejném prostředí (Amerika) a vystupují tam nadpřirozené bytosti.

Ke každé postavě mám přiřazen obrázek někoho, takže se nebudu zbytečně zdržovat popisem postav, protože chápu, že některé to nemusí bavit. Ani nevíte, jak těžké bylo najít kluky, kteří vypadají normálně a ne jako holky, zdeptaný emo nebo polonahý korby. Snad žádného z nich nebudete znát, protože já je neznám, takže nevím, jestli to nejsou třeba herci nebo tak. To bych nechtěla, aby se stalo.

Taky se připravte na menší dávku nejen romatiky, ale taky sexuálních scének. Docela mi to chybělo, takže si to asi budu docela užívat. Ale jak říkám, nic není jisté, budu se snažit, aby toho nebylo moc a aby hlavní hrdinka nebylo Mary Sue, po které všichni jedou.

Bavila by vás taková povídka? Já doufám, že se vám líbit bude. Nevím, kdy ji začnu zveřejňovat, zrovna jsem dopsala druhou kapitolu. Ale určitě ji někdy očekávejte. Svůj názor mi, prosím, napiště do komentářů.

Mějte se krásně ^^

To je jako vtip?

1. dubna 2015 v 9:22 | Kiara
Jsem doopravdy, ale doopravdy nasr*ná...
Jako, netušila jsem, že by se tohle někdy doopravdy stalo, protože jsem věřila, že lidé mají dostatečnou důstojnost, ale tak, spletla jsem se.

No prostě jsem si před chvílí tak brouzdala na internetu, protože nejsem ve škole a doma není co dělat. Tak jsem si říkala, že jsem dlouho nečetla žádnou povídku, (teda až na tu od Momo-chan) protože mě štvou časté pravopisné chyby a nesmyslné zápletky. Řekla jsem si však, že bych mohla amatérským spisovatelům dát ještě jednu šanci...

A hádejte, co jsem našla. Projížděla jsem si jeden nejmenovaný server a narazila na jméno: Jarní dítě. Tak jsem si jako říkala, co to je? Uznávám, není to zrovna nejoriginálnější jméno povídky, takže jsem se nad tím pousmála, protože se mi nestává často, že bych narazila na povídku, co má stejný název jako má. Ze zvědavosti jsem ji rozklikla...

Asi už tušíte, co jsem po pár slovech zjistila. Vážně jsem nečekala, že by někdo měl takovou drzost a vydával moji povídku za svou! Nechci být sprostá, ale tohle mě nehorázně naštvalo! Úplně mi to zkazilo celý den, a to je teprv dopoledne!

A co jsem udělala? Napsala jsem poměrně nepěkný komentář pod článek a čekám na to, až mi dotyčná odpoví. Protože takhle to já nenechám. Co si jako myslela?

Fakt mi to zkazilo chuť povídku vydávat. Ještě včera jsem se těšila z toho, že jsem dopsala epilog a že vám ji sem brzo hodím, ale teď ji nezveřejním, dokud slečnu "Kopírku" nedonutím, ať už diplomaticky nebo výhružkami, aby se omluvila nejenom mně, ale i "svým" čtenářům, veřejně přiznala, že udělala chybu a že už nic takového neudělá. A taky aby všechny články s mojí povídkou smazala.

Takže tak... Snad to vyřeším rychle a budete si moct nové díly povídky brzo užít.


Zase nic nevychází!

15. listopadu 2014 v 18:58 | Kiara
Ahoj!
Nebudete věřit, co se mi stalo! Na zahradě přistálo ufo, mimozemšťani mi vtrhli do pokoje, jednoduše se dostali přes mé heslo na notebooku a nekompromisně vymazali jedenáctou kapitolu povídky Jarní dítě! To jsou ale chuligáni, že? A to by si byl člověk pomyslel, že na jiné planetě, kde mají tak moderní technologii, už přišli na to, jak vychovávat své potomky, aby se z nich nestali takoví darebáci...
Jinak řečeno, jedenáctá kapitola se přepisuje a já musím zapojovat všechny závity ve svém líném mozku, abych ji napsala co nejlépe. A pak, až kapitolu dopíšu, bude chvíli trvat, než ji budu moct kvůli korektuře zveřejnit. Takže ti, kteří tuto povídku čtete, si budete muset ještě nějakou chvíli počkat. Ale slibuju, že se budu snažit.
Kdysi dávno jsem na blog dávala něco o povídce s názvem Černá bílá. Jsem si jistá, že si na to nikdo nevzpomíná. Popravdě nevím, jestli v ní budu pokračovat. Sice mám předkresleny a popsány tři hlavní postavy, obávám se však, že bych už nedokázala navázat na rozepsaný text. Přepisovat se mi to však nechce, takže nevím, jak to s onou povídkou bude...
No a další věcí je, že Jarní dítě bude mít zřejmě kolem dvaceti kapitol, takže jsme tak v půlce, což znamená, že přemýšlím nad další povídkou, kterou bych mohla psát. Černou bílou? Noční krysy? Nebo něco úplně jiného? Nápadů je dost, teď mít jen chuť a vybrat si.


Mějte se hezky! ^^

Druhá povídka?

12. září 2014 v 22:37 | Kiara
Ahoj!
Nuže, nebudu dlouho otálet a přejdu rovnou k věci.
Jak už název a rubrika prozrazují, napadlo mě, že bych mohla začít psát další povídku. Vím, že jsem si hrozně stěžovala, že nemám čas kvůli škole a tak, což je stále pravda, ale dostala jsem chuť psát něco trochu jiného.
Co to tedy znamená? Pravděpodobně to, že Jarní dítě bude vycházet stále ve středu, pokud se mi tedy bude dařit. Nová povídka by byla druhořadá, takže by vycházela tak jednou za tři týdny, no prostě nepravidelně.
O čem by byla. Fantasy povídka plná krve, vražd, špíny a násilí, prostituce a namyšlených šlechticů. K tomu možná nějaký ten pofidérní humor a magické prvky. Příběh nemám promyšlený do detailů, ani postavy, ale takovou tu myšlenku a prolog. Jo, a taky signaturu:


Myslím si, že se mi docela povedla, i když ten název... Na tohle nejsem dobrá... Každopádně temné fantasy nikomu neublíží, ne? (Tedy až na spoustu postav v něm...)
Co si o tomhle nápadu myslíte? Četli byste takovou povídku? Vím, že jsem o ní toho moc neřekla, ale sama ještě nemám přesnou dějovou linii. Každopádně mi názor napište do komentářů.

Mějte se pěkně! ^^

Fantasy povídka?

17. srpna 2014 v 20:46 | Kiara
Ahoj!
Neuvěřitelný, kolik mám rubrik. A na všechny tak nějak pomalu zapomínám. Každopádně se tu nebudu rozepisovat a přejdu rovnou k věci, jinak bych tento článek musela zařadit do jiné rubriky.
Tento blog byl založen, abych na něj mohla vkládat své obrázky postav k Naruto FanFikcím (proto ten připitomělý název). Pak jsem si chtěla založit nový blog pro své povídky, které by se netýkaly Naruta, tak jsem využila tento. Jenže poslední dobou nepíšu absolutně nic. Což mi přijde jako velká škoda.
Pamatuju si, jak mě psaní neskutečně bavilo a vždy jsem si nadšeně četla komentáře, které mi čtenáři psali. Jenže poté přišel blok, jenž mi zabraňoval se svému koníčku jakkoli věnovat. A to chci napravit!
Mám asi čtyři povídky, které jsou rozepsané, a dalších patnáct nápadů, na které se virtuálně práší na mé flešce. A poté, co jsem se začetla do povídek od Momo-chan, jsem dostala chuť pokračovat v jedné Fantasy povídce. Tedy, více méně fantasy.
Momentálně mě asi jaksi nebaví psát o vztazích ve školách a romantice a tak dále. Popsat nějaký ten boj, temno, ale také humor a emoce, to mě teďka láká.
Povídka se jmenuje Jarní dítě a nechci vám moc prozrazovat, o čem je. Vím totiž zatím jen hlavní zápletku.
Černá bílá má zatím asi tři kapitoly a prolog, jenže její pokračování zatím nemůžu vymyslet, proto tuto povídku odkládám na dobu neurčitou.
S Naruto FanFikcí, kterou mám rozepsanou asi rok a pro níž jsem pořád ještě nevymyslela jméno, to nevidím zrovna slavně. Myslím si, že hlavní téma je dost dobré, ale až na začátek nemám namyšleno vůbec nic.
No a pamatujete si, jak jsem kdysi dávno byla naprostý blázen do The Walking Dead? Tak povídku na toto téma dávám úplně, ale úplně do ústraní. Možná mě ta chuť opět chytně, až začne další řada.
No, to by bylo asi vše. Svůj názor mi můžete sdělit v komentářích.


Mějte se hezky ^^

The Walking Dead?!

17. února 2014 v 10:48 | Kiara
Ahoj!
Tak se opět hlásím po dlouhé době. Ano, poměrně hodně na to dlabu a je to znát, především nízkou návštěvností. A nemůžu zaručit, že to bude v blízkých týdnech jinak. Blíží se totiž konec února, tedy i konec termínu, kdy mám odevzdat ročníkovou práci. No, samozřejmě ji ještě nemám napsanou. Taktéž kvůli čekatelské zkoušce musím naplánovat vícedenní výpravu. Další věcí je, že musím napsat čekatelskou práci... To znamená, že dost nestíhám, vzhledem k tomu, že jsem líný člověk a všechno odkládám... Navíc ještě musím udělat editaci Good Endingu, která mi leží v počítači už druhý měsíc...
Ale teď ty lepší zprávy. Jelikož jsem se stala docela velkým fandou The Walking Dead, mám vážně chuť napsat na takovéto téma povídku. Co na to říkáte? Neobsahovala by žádné spoilery, protože by to byl úplně jiný příběh (v rámci možností) o úplně smyšlených lidech. Myslím si, že by mi tento žánr mohl dost sednout. A kdo neviděl seriál, rychle se běžte podívat!
Napište mi, jestli byste měli o toto zájem, do komentářů.
Co se týče Černé bílé, tak ta se tak trochu zasekla. Má to trochu co dočinění jak s časem, tak i s tím, že už nesleduji anime, samozřejmě zase kvůli času.

Mějte se pěkně a zabíjejte walkery!


P.S.: Pokud víte o nějaké dobré fanfikci na téma The Walking Dead, která je napsaná bez gramatických chyb, s originálním dějem a pokud možno bez postav ze seriálu, tak si ji velmi ráda přečtu. ^^

Kdy bude Černá bílá?

19. ledna 2014 v 17:47 | Kiara
Ahoj.
Kdysi dávno jsem začala psát novou povídku a oznámila jsem vám její rozpracovanost. Jenže co s ní je teď? O tom, co se děje, jsem vám vyrobila jednoduchý gif:


Myslím si, že je naprosto vystihující. I když chci, a to vážně moc, tak jednoduše nestíhám. Píšeme písemky, za chvíli bude hlavní běh lesního kurzu, editace Good Endingu čeká v počítači, každý týden schůzky, taneční, občas nějaká výprava. Ročníkovka není ani z poloviny hotová a já ji mám odevzdat nejpozději na konci ledna. A k tomu všemu ještě psát? Asi si dokážete představit, že tohle prostě nedokážu. Obzvláště s mojí leností smíchanou s pocitem viny.
Kdy tedy zveřejním nějakou tu kapitolu? To je otázka. Mám napsaný prolog a dvě kapitoly, což dohromady sčítá osm stránek. Zveřejňovat začnu tedy asi až od osmé kapitoly, což bude, myslím si, někdy až v květnu. Jo, za tak dlouho. Mám celkem nabitý program, obzvláště kvůli škole a skautu. Ach jaj, že já se na to nevykašlu.
No nic, jdu se vrhnout na ročníkovku. Snad budu moci přidávat krátké články.

Mějte se pěkně. ^^

Povídka ze soutěže

29. listopadu 2013 v 20:24 | Kiara
Ahoj!
Dneska bylo vyhlášeno padesát nejlepších povídek v jedné soutěži, do které jsem se přihlásila. Jak se dalo čekat, mou povídku nevybrali.
Jo, mrzí mě to, koho by nemrzelo, ale jsem si vědoma toho, že na kontě nemám zas tolik napsaných příběhů, abych v soutěži takového kalibru překonala jiné. Mimochodem, byla to Cena Waltera Sernera.


Abych byla upřímná, s povídkou, kterou jsem napsala, jsem velmi spokojená. Taky si myslím, že jeden z důvodů, proč jsem neuspěla, byl možná zvolený děj. Zadání totiž bylo takové abstraktní a na zamyšlení, jenže já jej napsala jako fantasy. Přišlo mi to tak lepší. Nechci říkat, že to bylo něco světoborného a zasloužilo si to vybrání z 391 poslaných příspěvků do nejlepších 50ti, ale je to jedna z mých nejlepších zatím napsaných povídek, tedy podle mě.
Okey, hodně mě to štve, ale jsem naštvaná hlavně na sebe. Prostě nejsem dost dobrá... Aghrrr! Ne, klid, jsem v pohodě, však já se zlepším a jednou určitě vyhraju nějakou větší literární soutěž! (<-- Velmi, ale velmi soutěživý člověk)
Doufám, že o zveřejnění povídky budete mít zájem, i když nebude na anime ani japonské téma.

Mějte se hezky! ^^

Černá bílá

14. listopadu 2013 v 20:25 | Kiara
Zdravím!
Nuže, pamatujete si ještě na článek, který jsem nedávno psala? Že mám málo času a tak, proto nechci psát na určitou dobu? Hádejte co! Ano, začala jsem psát...

Psát či nepsat?

10. listopadu 2013 v 21:56 | Kiara
Zdravím!
Momentálně řeším velice, ale převelice vážný problém. Mám už začít psát nějakou tu povídku? Nevím, fakt nevím. Nehoráznou chuť na to mám, i nápady, ale co mi schází? Ano, přesně tak. Čas...

Don't refuse me, please! - COMPLETED!

19. října 2013 v 23:27 | Kiara

Ano! Je to tady! Konečně jsem dopsala po asi půl roce tu zatracenou povídku! Jsem nadmíru spokojena se svou trpělivostí, protože psát něco tak dlouho... No, řekněme, že jsem pomalu ztrácela naději na dokončení. Ale ne, konečně jsem hotova! Takže si asi říkáte: "A kdy to bude na blogu?" A moje odpověď je: "Až udělám korekturu!"
Přesně tak, musím zkontrolovat, zda jsou slova správně napsaná, věty dobře čitelné a tak dále. Však víte. Každopádně to bych měla ještě dneska stihnout. Počítám s tím, že v úterý to bude na ulož.to.


Ale máme tu další problém... Co psát dál? Není to v tom, že bych neměla nápady, ale právě naopak. Co z toho všeho si mám zatraceně vybrat? Reálně uvažuji nad Naruto FanFikcí a nad dvěmi povídkami o romantice z japonského školního prostředí. Nuže, uvidíme, uvidíme. Napište mi do komentů, co bych si měla vybrat.
Nu, to je asi vše, takže já se loučím a teším se na vaše reakce na povídku, takže čekujte změny v rubrice "Povídky"!

Tak kdy už bude Don't refuse me?!

2. října 2013 v 20:07 | Kia-chan
Ahoj všichni, kdož jste zabloudili na můj všemi opuštěný blog!
Založila jsem novou rubriku, ve které budu psát o stavu svých povídek, jak vám jistě všem došlo...
Tak to tedy nebudeme dále zdržovat a položíme si jednoduchou otázku. Kdy už sakra bude dopsáno Don't refuse me?! Mám pro vás velice pozitivní zprávu. Počítám s tím, že napíšu už jen jednu nebo dvě kapitoly a bude to! Pak jen zkontroluji, zda se v textu nenachází žádné chyby a ihned dokument hodím na ulož.to, kde si jej celý budete moci stáhnout. Snad vám to bude všem takto vyhovovat. Nechci to dávat na blog, protože se tu neoddělují odstavce, přední odrážky jsou nahoře a když to bude ve wordu, můžete si to stáhnout do čtečky a číst si to třeba v autobuse. No není to skvělé?
A proč tohle vůbec píši? Protože jsem dnes ve škole dokončila jednu kapitolu, což znamená, že jsem napsala asi čtyři A4.
 
 

Reklama