Novinky

Chat

31. května 2014 v 23:46 | Kiara
Ahoj!
Takže, mám teď asi takové období, že na blog chci přidávat stále něco nového. Začala jsem překládat Lovely complex, který ještě není vydaný, ale myslím si, že brzy se tu objeví. Jsem vážně zvědavá, co na můj první překlad budete říkat. Zřejmě si jej budete muset přečíst jen tak, že si stáhnete soubor v .rar, protože obrázky jsou dost velké (kvalitní) a v Google+ se to docela špatně čte.
Dále se blíží čas, kdy změním design blogu. Přijde mi, že jej mám už fakt dlouho. I když se mi stále moc líbí! No, to bych se ale musela dokopat k vyrobení jiného, a víte, jak je to s mojí leností...
Přemýšlím, že bych založila nějaký chat, na který byste mohli chodit a seznamovat se. Já bych tam samozřejmě taky chodila, odkaz by byl na mém blogu. Kdo by se nechtěl seznamovat s ostatními fanoušky anime a mangy, že? Jenže mám takové tušení, že by tam moc lidí nechodilo. Nu což, ještě o tom popřemýšlím. Můžete mi dát vědět, zda je to dobrý nápad...
V menu je nová anketa. Chtěla bych vás poprosit, abyste v ní hlasovali, protože je to pro mě poměrně důležité. Rozhoduji se, jestli nemám víc psát povídky, protože Černá bílá je dlouho rozepsaná a já se nějak nemůžu přimět ke psaní, překládání a editování mi zabírá poměrně dost času, který bych mohla věnovat povídce, nebo třeba sledování anime, na které bych mohla udělat recenzi. Chci tedy vědět, čemu dát přednost. Samozřejmě, že když se mi nebude chtít dívat se na anime, půjdu překládat, nebo když mě políbí múza, půjdu psát místo čtení mangy.
To je asi vše, jen taková informačka.

Tohle je tak super gif :D

Mějte se krásně! ^^

Kiara na Asku?!

24. dubna 2014 v 20:25 | Kiara
Ahoj!
Rozhodla jsem se, že když už jsem u toho zakládání profilů na sociálních sítích, udělám si i v dnešní době velmi populární Ask. Můžete se mě ptát anonymně a na cokoli, já budu odpovídat na vše, co bude dávat smysl. Vždy mi dělalo dobře (žádný dvojsmysl), když se mě někdo ptal na zajímavé otázky, plnila jsem dotazníky a podobně. Tak jen do mě!


Mějte se krásně ^^

Vydávání kapitol

22. dubna 2014 v 12:29 | Kiara
Ahoj!
Jak jistě tušíte, tento blog jsem si založila hlavně kvůli zveřejňování svých povídek a FanFikcí. Já vím, dlouho tu nic nebylo, ale jsem si jistá, že se to za chvíli změní, a to k lepšímu! Další informace jsou v odkazu:


Svůj názor mi, prosím, napište do komentářů.

Mějte se pěkně ^^

Google+

16. dubna 2014 v 15:56 | Kiara
Ahoj!
Tento informační článek nebude moc dlouhý, zato se v něm vyskytne skvělá novinka, která jistě způsobí na mém blogu ohromný převrat!
Jak jste si již mohli z nadpisu vydedukovat, jedná se o založení účtu na Google+, se kterým mimochodem nemám témeř žádné zkušenosti... Ale to nevadí! Jmenuji se tam: Kiara "Kia" Etsuko. Chtělo to po mně i příjmení, tak jsem si nějaké namyslela, ale nemyslím si, že jej budu často používat, každopádně jej obměňovat již nebudu.
A proč vlastně vám to tu píši? No abyste si mě mohli přidat a psát si se mnou a... a co ještě?
Samozřejmě tam budu sdílet nové články, co se objevily na blogu, budu přidávat příspěvky se svojí náladou, menšími novinkami, fotky (na kterých nebudu já) a mnoho jiných věcí, co se tam mohou dělat. A že já ještě nevím, co všechno se s Google+ může dělat! Proto bych byla ráda, kdybyste mě do toho mohli i trošku zasvětit.
A proč vlastně Google+ a ne třeba Facebook? Nebudu chodit kolem horké kaše a rovnou napíšu, že většinu věcí na Google+ budu přidávat přes mobil, protože ten mám stále u sebe, a tak budu moci sdílet vše okamžitě. Navíc si myslím, že je veselejší a hezčí a že Facebook bude za chvíli zpoplatněn a tak...
Tak si mě přidejte, moc se těším, až s každým navážu kontakt!


Mějte se pěkně a pojďte na Google+! ^^

Témata týdne?

4. března 2014 v 22:01 | Kiara
Ahoj!
Jak tak každý den zavítám na svůj blog a smutním nad tou nečinností a dávno napsanými články, mám chuť s tím něco udělat. Jenže je problém v tom, že nevím, o čem bych měla psát. Každý den povídka být nemůže, obzvláště tedy s mým tempem, nemyslím si, že by vás zajímaly moje každodenní zpovědi o tom, jak je na mne život krutý a jaké známky ve škole dostávám. Na anime jsem se dlouhou dobu nedívala a mangu jsem četla už dosti dávno, proto nemůžu psát dojmy. Challenge jsem nenašla žádný dobrý, rubriku Pocity a emoce zřejmě smažu a přidávání wallpapers a signatur není dlouhodobé řešení...
Napadlo mne tedy, jak již titulek článku napovídá, že bych aspoň každý týden napsala článek na téma týdne. Možná bych na blog tolik nekašlala a týdně by tu přibyl minimálně jeden článek. Co vy na to? Myslíte si, že je to dobrý nápad?
Pokud se vyjádříte do komentářů převážně kladně, tak hned příští týden začnu, jestli tedy nezapomenu, což doufám ne.

Mějte se pěkně!

ICQ On-Site - vyřešeno?

17. listopadu 2013 v 10:45 | Kiara
Zdravím!
Nakonec jsem tedy zapátrala na internetu a tak trochu zjistila, jak vlastně to ICQ funguje. Co jsem tak pochopila, slouží to k chatování s vašimi přáteli, ať už z ICQ nebo facebooku. Jenže je i aplikace "Ask Me", na kterou když kliknete, můžete mi něco napsat. Nevím jistě, jestli musíte být také zaregistrovaní, typla bych si, že ano, a pokud budu online, což většinou bývám, tak odpovím. A chtěla jsem zmínit ještě něco, ale to už se mi podařilo zapomenout...
Myslím si, že by stálo za to to zkusit, mně to příjde jako zajímavý nápad. Navíc si myslím, že aplikace není moc rozšířená a nikdo, koho navštěvuji, ji nepoužívá, tak bychom ji mohli trochu rozběhnout. Buď se chytne, nebo ne, není co ztratit. Také se ráda seznámím s ostatními blogery nebo otaku, kteří blog nevlastní.
Stránky, z kterých vím to málo, co vím: Info o ICQ On-Site a Jak na Ask Me.
Budu ráda, když se zapojíte do tohohle... řekněme pokusného projektu.

Mějte se hezky ^^

ICQ On-Site

16. listopadu 2013 v 16:55 | Kiara
Ahoj,
také jste si kdysi dávno všimli toho divného obdélníčku, který se na blozích stále zjevuje v pravém dolním rohu? K čemu to vlastně je?
Ve věku, kdy jsem o počítači téměř nic nevěděla, jsem si s přáteli psala přes aplikaci ICQ, hrála hry a... no, to bylo všechno. Proto si říkám, že je to něco podobného. Takže jsem si založila účet v domnění, že si s některými čtenáři budu moci třeba psát nebo tak. Ale nevím, jestli jsem princip správně pochopila, jestli to vůbec takhle funguje. Máte někdo s touhle aplikací zkušenosti? Chápu to správně? A stojíte vůbec o to? Myslím si, že by to mohlo být zajímavé, ráda poznám nové lidi ^^

Mějte se pěkně a nechte si to projít hlavou ^^

Prázdniny

17. července 2013 v 17:56 | Kia-chan
Tak tedy, už si každý zřejmě válí šunky u moře a tak, máme tu přece letní prázdniny! Mě sice pláž nečeká, ale vydávám se na tábor (jako vedoucí). Co to znamená? Že tu 14 dní nebudou žádné příspěvky, což se téměř nic nezmění, ale co už.
Takže se vrátím někdy na začátku srpna. A co pak? Bude nějaká změna? Zřejmě si najdu někde nějaký challenge, protože jsou poslední dobou hodně oblíbené a také mě to donutí přidávat sem příspěvky DENNĚ! A proč vlastně je tak málo článků? Ne, že by nebyl čas, jen nevím, o čem psát články, jelikož stále makám na tom příběhu pro kamaráda... Snad jej brzy dokončím a budu se věnovat dalším nápadům, které mám zapsané v deníčku v šuplíku.
Chci se s vámi podělit o svůj názor, a to ten, že v drogériích by neměli být prodavači, ale jen prodavačky... Samy uznejte, holky, že když si potřebujete koupit věci jako vložky nebo tak, je to nehorázně trapné, když se před vámi zjeví mladý prodavač, zřejmě o tři roky starší než vy, a chcete po něm, aby vám zkontroloval zboží. Bože! Cítila jsem se tak trapně, jako dlouho ne. Jasně, je to přirozené, ale i tak mi to bylo nepříjemné... Brrr!
Každopádně jsem zase jednou začala tvořit obrázek. Dopadlo to ne moc úspěšně, asi jsem si trochu odvykla, ale co už. Jsem to já s kratšími vlasy, protože mi je kadeřnice ušmikla víc, než jsem chtěla. Ach ty kadeřnice, všechny holky známe jejich nedokonalou matematiku. Ale co, však ono to jednou doroste.
Hm... A to je zřejmě vše. Doufám, že brzo začnu zase psát pro veřejnost. Mějte se a užívejte si prázdnin! ^^

Příběh pro kamaráda

28. května 2013 v 15:27 | Kia-chan
Zdravím vás všechny, mí milí! Jsem tu po zase celkem dlouhé době, pár týdnů. Stydím se za to, ale chci se vás na něco zeptat. Jak už z názvu vyplývá, pro kamaráda píšu příběh na narozeniny. Sice je to opožděné, ale co. Zadal si téma (milostný mnohoúhelník) a já tedy dělám, co je v mých silách, aby se mu to líbilo. Není to zrovna moje parketa, ale kdo nic nezkusí, nic nezažije, no ne?
Příběh je vlastně o dívce, delikventce, která chodí do druhého ročníku vyšší střední a je členkou gangu. Jelikož je to milostný mnohoúhelník, až nezdravě mnoho kluků je do ní zamilovaných. Během čtení se dozvídáte o jejích problémech v rodině, ve škole, dokonce i v lásce a mezilidských vztazích.
Myslím si, že to není nic moc, hlavně proto, že po ní pálí tolik kluků, což mi je docela proti srsti, ale je to dárek pro kamaráda, proto jsem ochotna tohle psát. Je to celkem zábava. A jelikož se nemůžu rozhodnout, jestli tuto povídku zveřejnit zde na bloku, chci se zeptat vás. Nevím tedy, jestli to někdo čtete, ale byla bych ráda, aby aspoň někdo napsal do komentářů svůj názor. Zveřejnit či nezveřejnit? Kamarádovi je to jedno, ale jelikož je to momentálně jediný příběh, na kterém pracuji, chci aspoň něco na blog přidávat. Tak, to by bylo vše, těším se na vaše názory. ^^

Jak to je s blogem?

25. dubna 2013 v 21:11 | Kia-chan
Zdravím všechny, kteří jste na mě tak hodní, že občas zavítáte na můj blog, který funguje tak na 3%... Ano, věřím, že sem nikdo nechodí, taky bych neztrácela čas zbytečným blouděním po stránce bez života. Každopádně se chystám tento web znovu oživit! :D Po dlouhém kómatu se tedy zase začnou přidávat články, dokud nebudu znovu schopna napsat nějakou smysluplnou Naruto-FanFiction!
A co vlastně bude za změny?
 
 

Reklama