Nejhlubší stíny nalezneme tam, kde je nejjasnější světlo

Jak to je s NSNTKJNS?

10. září 2013 v 10:56 | Kia-chan
Ahoj všichni. Chtěla bych vám sdělit, že povídka, kterou jsem psala s Hitomi-chan, je smazaná a nadobro zapomenutá. Stala se totiž taková nemilá věc a to ta, že se Hitomi smazaly všechny fanfikce a fanarty na Konoze, mezi kterými byla i půlka naší povídky, jelikož jsme vydávaly díly na střídačku. No, a protože ani jedna z nás nemá kompletní povídku uloženou, rozhodly jsme se, že tenhle náš spolu-autorský pokus pohřbíme a možná se někdy budeme věnovat jinému, novému.
Co se tedy stane s touhle rubrikou a s obrázky v ní? Zůstanou, protože mi přijde škoda všechno tohle mazat. Možná jednou použije jedna z nás některou z postav ve své další povídce.
Nechci ji smazat i proto, že to byla vlastně moje první spolu-autorská činnost a užila jsem si u ní spoustu zábavy při vymýšlení. Byla to menší výzva, protože jsem musela navazovat na příběh, který vymyslela Hitomi a ta pak ona zase musela zavázat na ten můj. Ale bavila jsem se a vyzkoušela si něco nového.
Mějte se hezky a čtěte dobré knihy!

Izumi

9. září 2012 v 21:37 | Kia-chan

Izumi

A tady je další z týmu, opět moje tvorba. :D Omlouvám se, že nemá obličej, to víte, lenost je svině, ale oči má zelené ^^Ichijo

9. září 2012 v 21:34 | Kia-chan

Ichijo

Další postava, tentokrát můj výplod fantazie :DKichi

9. září 2012 v 21:28 | Kia-chan

Kichi

Tady je postava Hitomi-chan, která se objevuje v povídce 'Nejhlubší stíny nalezneme tam, kde je nejjasnější světlo'. Autorem obrázku je taktéž Hitomi, takže se pokochejte jejím výtvorem ^^


 
 

Reklama