Citáty

Citáty 2.1 - Skins

18. listopadu 2016 v 13:21 | Kiara

Ahoj!
Dnešní várka citátů bude trošku neobvyklá. Nebude se jednat o obrázky, které bych sama upravila, ale dám je sem tak, jak jsem je našla na netu a v angličtině. Trochu se za to stydím, protože je to něco, proti čemu se stavím, a to zveřejňovat na blog pár obrázků, které si každý může najít sám. Jenže vzhledem k tomu, že tyto citáty pochází z naprosto skvělého seriálu Skins (až na něj dokoukám, snad budou dojmy, ale nějak jsem se u něj zasekla), přijde mi to takhle lepší.
Na většině z nich je tedy Effy, jedna z nejzajímavějších postav. Asi to bude tím, že ostatní postavy říkají věci, které by bez kontextu neměly takový smysl. Takže pokud chcete chytit ten "pravej feeling", tak se jednoduše podívejte na seriál, aspoň na první dvě, nejlépe čtyři řady (dál jsem se ještě nedostala).
Příští várka už by měla být zase normální.

Citáty 2.0

14. září 2016 v 15:25 | Kiara

Ahoj!
Já vím, dlabu na blog, ale mně se fakt nechce vůbec, ale absolutně nic. Jsem vystresovaná z toho, že mi za chvíli začíná škola, do toho ještě musím dělat vůdcovky a snažím se si užívat poslední volné dny. Prostě jsem s nervama v kýblu a nevím, jak se uklidnit.
Takže dneska pár citátů. Bude to trošku na depresivnější notu, tak se nelekněte. Většinu jsem překládala z angličtiny, tak snad to nevyzní moc hloupě. V angličtině je všechno lepší se mi zdá, a to mám český jazyk fakt ráda. Každopádně na konci je ještě jeden obrázek s citátem, který jsem si nedovolila přeložit, protože zní fantasticky tak, jak je.
Mimochodem, tentokrát mi trvalo dost dlouho najít k těmto citátům vyhovující obrázek. Snad se mi to i povedlo...

Citáty 1.9

27. března 2016 v 11:31 | Kiara

Ahoj!
Říkala jsem si, že do této rubriky toho už pár měsíců nic nepřibylo, tak by bylo konečně na čase. Omlouvám se za takouvou neaktivitu, ale jsem si jistá, že se to jen tak nezlepší. Začíná duben a já už se prostě na tu maturitu musím učit. Byl by to velký trapas, kdybych ji neudělala. Takže s články když tak počítejte do konce května jen občas.
Ale teď už k citátům. Jeden z nich jsem si sama namyslela, schválně, jestli poznáte, jaký to je. A jestli mi řeknete, že jste ho už někde slyšeli, tak mi bude trapně, protože bych ho asi nevědomky odněkud převzala...

Citáty 1.8

13. prosince 2015 v 0:01 | Kiara

Ahoj!
Opět jsou zde citáty. Tato várka se mi náramně líbí, všechny citáty jsou naprosto krásné, tak doufám, že se vám bude líbit moje grafické zpracování. První dva se mi líbí asi nejvíce. A na konci článku vás čeká menší bonus.

Citáty 1.7

5. prosince 2015 v 12:51 | Kiara

Ahoj!
Nemám moc chuť nic vymýšlet, ale naopak mě pořád baví hrát si ve photoshopu, takže vám konečně přináším další citáty. Doufám, že se vám budou líbit, kdyžtak mi napiště do komentářů, který se vám líbil nejvíce. A opakuji, jelikož jsem to už dlouho nepsala, klidně tyto signatury můžete nějak použít, ale prosím o uvedení zdroje.

Citáty 1.6

6. června 2015 v 10:58 | Kiara

Ahoj!
Já se fakt omlouvám. Konec školního roku mě vážně vyčerpává, a když dojdu ze školy domů, nemám chuť na nic jiného, než se dívat do komplu na videa či filmy. Navíc z toho vedra se mi motá hlava. Takže doufám, že chápete důvod mojí neaktivity. Ono se to, předpokládám, nezmění ani budoucích pár dní. Ale aspoň jsem se přemluvila a vyrobila pár citátů. Nejsou nic moc, ale lepší něco než nic. Nechtěla jsem, aby to tu tolik zelo prázdnotou.

Citáty 1.5

5. dubna 2015 v 10:14 | Kiara

Ahoj!
Do této rubriky poměrně dlouho nic nepřibylo, tak jsem si opět vybrala pět citátů. Doufám, že se vám budou líbit a vyjádříte v komentářích svůj názor na ně.
Když už jsme u těch komentářů, docela jste se rozjeli, což mě velmi těší. Zároveň mě to dost motivuje k psaní článků, proto teď vydávám každý den jak divá (a taky kvůli prázdninám, které mám). Doufám, že mi toto tempo co nejdéle vydrží (i když vždy, když tohle napíšu, tak přes týden nevyjde další článek...).

Citáty 1.4

22. února 2015 v 13:00 | Kiara

Ahoj!
Docela brzo je tu další várka citátů. Dneska jsme totiž měli mít schůzku na oslavu dne sesterství, každopádně druhá vedoucí je nemocná a já si na to sama netroufám, takže dneska mám o pár hodin více času, za což jsem nesmírně ráda! Proto jsem si sedla k počítači a začala upravovat.
Jsem si vědoma toho, že minulou várku jsem docela odflákla (díky za upozornění, Momo :)), takže na této jsem si dala více záležet, tak snad je to znát. Taky jsem se na youtube podívala na pár tutoriálů, díky kterým jsem opět zjistila nové funkce, které mi snad i dál pomůžou. No, tak zde to tedy je.

Citáty 1.3

20. února 2015 v 13:15 | Kiara

Ahoj!
Bože, konečně prázdniny! Ani nevíte, jak jsem ráda, že týden nemusím chodit do školy, nemusím se šrotit samý blbosti a nemusím se stresovat před každou písemkou. Jsem z toho už tak vyčerpaná, že usínám za chůze. Bojím se, co se se mnou stane příští rok, až budu maturovat...
Užijte si citáty.

Citáty 1.2

12. února 2015 v 16:50 | Kiara

Ahoj.
Já se hrozně moc omlouvám, už přes týden jsem tu nic nepřidala, a to z pár, podle vás možná docela zanedbatelných, důvodů. Prvním důvodem je škola, která mi dává dost zabrat, druhým jsou problémy se vztahy, ať už v rodině či jinde. Takže jsem v rychlosti našla pár citátů, hodila je do obrázků a tady je máte. Rozhodně nebudu slibovat, že svoji tvorbu hned obnovím, protože si myslím, že tato neaktivita bude trvat minimálně do začátku jarních prázdnin. Je mi to líto, ale vím, že by ty články nestály za nic. Takže přibudou tu jen citáty nebo videa...
Ještě chci znovu upozornit na svou facebookovou stránku, kde můžete zjišťovat, jestli vůbec ještě žiju. Snažím se přidávat aspoň jeden příspěvek denně.

Citáty 1.1

29. prosince 2014 v 15:25 | Kiara

Ahoj!
Doufám, že si svátky užíváte v poklidu. Já teď nemám sílu skoro na nic, proto nevycházejí žádné články. Ale dneska jsem se kousla a řekla jsem si: "Ne, nesmíš na ten blog tak... kašlat!" Proto jsem chtěla přidat nějaká pozadí na plochu, ale naskytl se problém. Už nemám páru, jaká jsem přidala a jaká ne! Takže jsem si dala tu práci a vyrobila dalších šest citátů, protože mám menší zásobu a nestane se, že bych si nemohla vybrat.
Mně osobně se nejvíc líbí s tím boxem, jen jsem nemohla najít obrázek, který by se mi líbil. Proto je to docela ošklivě upraveno... No, nevadí.
A co dál? Myslím, že je docela možné, že přibude někdy nový díl Nudného deníku, Jarní dítě je u beta-čtenáře a možná sem přidám i další depresivní jednorázovku, kterou jsem napsala ve tři ráno, když jsem kvůli náladě nemohla zabrat. Ale jinak je mi fajn ^^
Užijte si citáty.

Citáty 1.0

24. prosince 2014 v 16:00 | Kiara

A je tu další várka, na přání Momo-chan spousta citátů. Myslím, že deset. No, snad se vám budou líbit. Další, a poslední, část dárku můžete čekat v pět hodin.

Citáty 0.9

24. prosince 2014 v 9:00 | Kiara

Ahoj!
A máme tady 24. prosince. Co to znamená? Že tady na blogu přibude dnes spousta článků, protože jsem nevěděla, co přesně vám na Vánoce dát. Jako první budou vánoční citáty. Užijte si je ^^

Citáty 0.8

28. listopadu 2014 v 21:58 | Kiara

Ahoj!
Tak jo, dnes jsem se nezmohla na nic jiného než na citáty. Jsem po tom týdnu školy totálně grogy. O víkendu nevím, jestli přidám nějaký článek, budu asi regenerovat a zkoušet nové přípravky na vlasy. Snad už tu hřívu konečně zkrotím!
Trochu mě mrzí, že u jedenácté kapitoly Jarního dítěte nejsou žádné komentáře, a to jsem si zrovna s touto dala takovou práci! No, co se dá dělat. Rychle to napravte!
A zde citáty, zameřené hlavně na válku a nepřátele.

Citáty 0.7

17. listopadu 2014 v 9:42 | Kiara

Ahoj!
Předělala jsem obrázek pro citáty, aby byl trochu hezčí a menší. Doufám že se líbí. Dnes vám přináším moc pěkné citáty, takže doufám, že se vám budou líbít taky. A zajímají mě vaše reakce, jak na samotné citáty, tak i na jejich úpravu.

Citáty 0.6

13. listopadu 2014 v 19:50 | Kiara

Ahoj!
Heh, i když mi jede internet, škola mi pokoj nedává... Zjistila jsem, že mám problém snad ve všech předmětech kromě matiky, protože na to jednoduše kašlu. Jenže se pořád nemůžu dokopat k tomu, abych se učila. Letos budu nehorázný lajdák. Ale teď už ty citáty.

Citáty 0.5

17. října 2014 v 20:33 | Kiara

Ahoj!
Zase po dlouhé době se ozývám s várkou citátů. Tentokrát jsem se pokoušela vybírat trochu pozitivnější, abych na vás stále neházela své deprese... Doufám, že se vám budou líbit, za názory v komentářích budu ráda.

Citáty 0.4

1. září 2014 v 13:18 | Kiara

Ahoj!
Jelikož jsem se trochu hecla a podívala se na pár videí a přečetla pár návodů, jak upravovat ve Photoshopu, přidávám pět signatur v novém stylu! Tentokrát jsou to citáty z anime Fairy Tail, Bleach a Naruto. ^^

Citáty 0.3

24. srpna 2014 v 13:50 | Kiara

Ahoj!
Jelikož mě práce ve Photoshopu vážně baví, udělala jsem pro vás dalších pět signatur s citáty. Myslím si, že se mi várka poměrně povedla. Seřadila jsem je od toho, který se mi vzhledově líbí nejméně, až po podle mě nejhezčí. No, ať se líbí ^^

Citáty 0.2

13. srpna 2014 v 0:25 | Kiara

Ahoj!
Na tuto rubriku jsem jaksi pozapomněla, zároveň se mi nechtělo dělat ve Photoshopu, ale tak dnes vám opět přináším pár signatur s citáty. Pokud si je chcete propůjčit, stačí mi to napsat do komentářů a ve svém článku uvést zdroj. Ale dost už vykecávání a jde se na to!

Citáty 0.1

28. listopadu 2013 v 21:55 | Kiara

Ahoj!
Vytvořila jsem novou rubriku, do které budu, už podle názvu, přidávat mnou upravené signatury s různými citáty. No, nejen citáty, ale i pocity nebo tak. Snad se vám budou jak obrázky, tak i citace líbit a zde máte první várku!
 
 

Reklama