Challenge

Jednodenní půst

27. dubna 2017 v 15:35 | Kiara
Už déle jsem přemýšlela nad nějakou očistou organismu a jaro je k tomuto ideální. Uvažovala jsem nad tekutou stravou, raw stravou, ovoce a zelenina, nakonec však zvítězila jednodenní hladovka, a to ze dvou důvodů:
Jsem moc líná na vymýšlení jídelníčku a nakupování potravin.
Už jsem kdysi vydržela 24 hodin bez jídla v rámci skautské odborky Tři orlí pera.

Ačkoli jsem prvotně nezamýšlela o této hladovce psát na blog, myslím si, že by někoho možná mohl zajímat pohled člověka, který nikdy cíleně půst nedržel, miluje jídlo a chtěl zkusit něco nového, co by mu pomohlo být trochu zdravější.
Zkoušela jsem tedy jednodenní hladovku, o které jsem se dozvěděla, že nepotřebuje žádnou extra speciální přípravu. Prostě si večer dáte normální večeři (= nepřejíte se) a další den jste jen o vodě. Žádné čaje nebo tak, prostě jen čistá voda. A takhle jste celý den až do snídaně dalšího dne, kdy samozřejmě začínáte trochu zlehka.
Zároveň jsem si vybrala den, kdy jsem věděla, že mě nečeká žádná zátěž nebo společenská akce.

A co jsem od tohoto půstu čekala?
Zlepšení trávení a funkci střev.
Srovnání jídelníčku a stravovacích návyků (vědomí, že svým chutím dokážu odolat).
Lepší psychický stav (když nemusím myslet, co můžu sníst. a co ne).
Celková očista těla i duše.

Třicetidenní dřepovací výzva

17. června 2016 v 8:31 | Kiara

Popravdě jsem nic takového jako článek o tom, jak cvičím a snažím se zhubnout, nechtěla psát, protože nejsem žádná sportovkyně a tento blog rozhodně není o zdravé stravě a běhání po parku. Na druhou stranu by ale nebylo od věci sdělit vám své dojmy a třeba někoho inspirovat k tomu, aby také zkusil něco takového zkusit.

Teen Wolf challenge

3. ledna 2016 v 20:21 | Kiara

Ahoj!
Vzhledem k tomu, že momentálně značně ujíždím na tomto seriálu, rozhodla jsem se udělat challenge na toto téma. Myslím si, že by to mohla být zábava, a jelikož jsem před pár dny viděla znovu celý seriál, nastala vhodná doba.
Upozorňuji, že pokud nechcete spoilery, asi byste si moje odpovědi neměli číst, jsem si však jistá, že jste dostatečně chytří na to, abyste tohle věděli i bez mého upozornění.
Jinak opět, pokud chcete, se zdrojem si challenge udělejte i u sebe na blogu, nic proti tomu nemám, klidně si tam něco upravte a tak dále, však to známe.

Náhodné otázky

17. července 2015 v 8:52 | Kiara

Ahoj!
Vzhledem k tomu, že zítra jedu na tábor a poté mám ještě příměšťák, rozhodla jsem se, že stejně jako každý rok i letos pro vás přednastavím na každý den článek v podobě challenge.
Otázky jsou taková všehochuť z náhodných tagů, jelikož se mi ani jeden stoprocentně nelíbil. Nějaké otázky jsem zanechala, jiné vyměnila a další úplně vymyslela. Snažila jsem se, aby se neopakovaly z minulých let.
Pokud chcete tento challenge také použít na svém blogu, prosím vás o uvedení zdroje, jinak jej můžete klidně jakkoli pozměnit a tak dále, však to znáte.
Tak, jaké jsou otázky?

Christmas Tag

14. prosince 2014 v 16:44 | Kiara

Ahoj!
Řekla jsem si, že když už se blíží ty Vánoce a já jsem zaneprázněna tvořením dárku na blog, hodím vám sem aspoň nějaký článek, když už nemám tolik času. O co jde? Je to pár otázek, na něž budu odpovídat, týkající se Vánoc. Přemýšlela jsem, že bych tento tag přidala k vánočnímu dárku, ale to bych nemohla zategovat další blogerky, že...
No, co dotat, užijte si to ^^

Manga Challenge

15. července 2014 v 23:13 | Kiara

Ahoj! Jelikož jsou prázdniny a já pojedu na tábor, nemohla bych vydávat články (které stejně moc často nevydávám...) a nemám tolik času, abych sepisovala nějaká chytrá ponaučení, protože dělám samozřejmě vše na poslední chvíli, přišla jsem s geniálním plánem.
Takže jsem si na jednom blogu (Haruko-sensei) našla Manga challenge, jehož otázky si pěkně přednastavím (ne, vůbec není jedenáct hodin večer a ne, určitě to nebudu dělat přes noc) a blog aspoň nebude zet prázdnotou! A jaké jsou otázky?

Challenge about me

18. září 2013 v 18:21 | Kia-chan

A je tu challenge! Chcete se o mně něco dozvědět? Našla jsem si na googlu anglické otázky, přeložila si je do češtiny a budu je po třicet dní zodpovídat. Těšíte se? Já rozhodně!
Některé otázky jsou takové prazvláštní. Trochu se bojím třicátého dne, to bude drbů! Otázky si můžete "propůjčit", ale jen se zdrojem, tak pozor na to! Tak tedy to už nebudu déle protahovat a napíši vám zde otázky:
 
 

Reklama