Je to bída

12. dubna 2017 v 11:25 | Kiara |  O blogu
Ahoj,
jak název už říká, je to bída. A to nejen v mém životě, ale i na blogu. Poslední měsíce je můj život jaksi prázdný a naprosto beze smyslu. Jenže uvědomila jsem si, že to tak i zůstane, pokud s tím JÁ něco neudělám. A přestože nemám moc motivace téměř k ničemu, musím začít teď, dokud mám ještě nějakou malou tendenci něco dělat. Dává to smysl?

Jedna z věcí, které mi kdysi dělaly ohromnou radost, byl mimo jiné i blog. Proto bych se k psaní článků a povídek chtěla vrátit. Přestože se teď tak trošku nutím, potřebuju svůj život zase rozhýbat. Takže musím přemoct svoji prvotní nechuť, lenost a pohodlnost a udělat první krok.

První věc, co je třeba na blogu udělat, je layout. Už dávno není zima, venku se chodí maximálně v mikině, tak přece nebudu mít zimní design. Takže hned, jak si to zhruba naplánuji, tak ho udělám a hodím ho sem.

Další věcí je, že začnu psát povídky. Kdysi mě to tolik naplňovalo a bavilo, ale teď už si ani nepamatuji, co a kdy jsem naposled napsala. A jelikož mám teď dost času, musím se k tomu dokopat. Nebo spíš, CHCI se k tomu dokopat.

Dávám si tedy takové dubnové předsevzetí, že každý týden napíšu minimálně jeden článek! Ať už to bude klidně jen výkec z mého života. Prostě to nemůžu tady nechat úplně umřít. Vždycky jsem tu nasbírala trochu návštěvnost, ale najednou se něco podělalo a já pak začínala od znova. Ale to je moje blbost no. Bude mi však stačit, když si všimnou moji bývalí stálí čtenáři, že tu něco přibývá, a vrátí se a já budu spokojená.

Takže tak no. V mojí hlavě se toho děje tolik, v životě ale vůbec nic. O tom však možná v jiném článku. Tak mi přejte štěstí, ať se mi návrat do života povede! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bb Bb | 15. dubna 2017 v 17:06 | Reagovat

a budeš dále překládat mangu? :-D

2 Kiara Kiara | E-mail | Web | 16. dubna 2017 v 11:13 | Reagovat

[1]: Heh, mám to v plánu, ale musím se pořádně hecnout, protože překlad zabírá dost času a já jsem hrozně líná. Ale myslím na to a budu se snažit! ^^

3 Cath Cath | 27. května 2017 v 15:29 | Reagovat

Čauky, narazila jsem na tenhle blog úplně náhodou... Chtěla jsem ti jenom říct, že naprosto chápu, jak se cítíš ohledně svého prázdného života! Sama mám problém najít něco, co by dalo mému životu vyloženě smysl :) No prostě, to nevzdávej a hledej dál! Stay positive

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama