Storks

12. prosince 2016 v 14:17 | Kiara |  Ostatní dojmy

Každý přece ví, že děti odjakživa nosili čápi. Tak to aspoň bylo, dokud se nezjistilo, že se děti dají dělat i jiným způsobem. Takže teď čápi místo dětí nosí všemožné výrobky, které si lidé objednají. A vlastně proč ne? Obzvlášť po tom incidentu, co se kdysi s jedním dítětem stal...


Na animáky nebudu nikdy moc stará. Přestože si teď všímám maličkostí, nad kterými se děti nepozastaví, stále je miluju a povětšinou mi zaručí odpočinek a pobavení.

Animace je, jak jinak, moc pěkná. Jediná věc, která mě dost iritovala, byly zuby. Ano, zuby. Jak jistě víte, ptáci prostě nemají zuby. A v tomhle filmu povětšinou taky ne. Jenže při nějakých chvílích je mají a mně to hrozně vadilo.
Když jsem přemýšlela nad tím, proč to tak je, napadlo mě jen, že to bylo kvůli výrazu tváře. Stojím si však za tím, že by to šlo i bez toho.

Hudba byla energická a skvěle zasazená do scének. Popravdě by polovina scének nebyla bez hudby tak vtipná. Ač si to mnoho lidí normálně neuvědomuje, právě hudba je ve filmu velice důležitým faktorem, a to nejen v hororech prosím.

Místo hodnocení postav, které by vám asi stejně nic nepřineslo, bych chtěla vyzdvihnout, že zde nebyla obsažena žádná romantická zápletka. Poslední dobou je totiž v každém, i dětském filmu a mně už to docela leze krkem.
U tohoto odstavce bych taky chtěla zmínit smečku vlků. Nechci vám nic prozrazovat, proto to napíšu jen tak neurčitě. Scény s nimi byly tak potrhlé, až to bylo vtipné a já téměř brečela smíchem. Chápu však, jestli budou někomu připadat přihlouple.

Děj byl podle mě dobrý. Asi všichni dokážeme určit, jak to nakonec dopadne, přece jen je to pohádka pro děti. Každopádně příběh utíká svižně, bez výrazných zádrhelů a díky vtipům se ani na chvíli nenudíte.

Celkově hodnotím film jako opravdu povedený. Nebýt těch zubů a mojí nechutí k miminům, dala bych animáku plný počet. Proto film rozhodně doporučuji, jedná se o povedený kousek, který si rozhodně za čas ještě mnohokrát pustím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama