Střípky ze života

30. listopadu 2016 v 22:58 | Kiara |  Z mého života
Ahoj,
s články je to prostě bída, ale co se dá dělat. Každý den není posvícení. U mě možná každý týden. A aby to tu tolik nezelo prázdnotou, rozhodla jsem se pro to nejjednodušší řešení, jaké při psaní blogu existuje; v krátkosti sepsat, co se odehrálo a odehrává v mém životě.

Asi největší změnou je rozhodnutí, že budu ukončovat studium. Zjistila jsem, že Aplikovaná informatika není obor, který bych chtěla studovat a který jednoduše ani studovat nezvládám. Jsem ráda, že jsem na to přišla už v první semestru a nemám tedy "promrhané" například dva roky.
Přemýšlela jsem nad tímto krokem docela dlouho, takže je to moje definitivní rozhodnutí. Lidé, které znám a kteří mají období vysokých škol za sebou, mi říkají, že to není taková tragédie, že nejsem zdaleka první ani poslední, co zjistila, že si vybrala obor, který jí nesedí. Vysvětlit to rodičům, to je trošku horší, ale to je kapitola sama pro sebe.

Blíží se nám Vánoce, proto tak nějak řeším dárky a předvánoční úklid a takové věci. Však to asi sami znáte. Mimochodem, ještě nemám ani jeden dárek. Potřebuji koupit něco levného, ale hezkého a nejlépe praktického. To víte, brigádu si budu shánět až v novém roce a nechci být švorc.


Jelikož teď tak nějak funguju jako hlavní vedoucí ve skautu, navalila se na mě docela hromada povinností. S tím taky mimochodem plánuju něco udělat, protože mi tato pozice značně nevyhovuje, obzvlášť v tomto hektickém období. Musím mluvit s rodiči, plánovat schůzky a výpravy a následně se jich účastnit, odpovídat na e-maily a tak. Jakože není to ta nejtěžší práce na světě, ale myslím si, že mě to stresuje víc, než by mělo.

Kdo čtete můj Twitter, asi tak nějak tušíte, v jakém se zrovna nacházím psychickém rozpoložení (i když ani na ten Twitter raději nepíšu úplně všechno). A to mi na produktivitě taky moc nepomáhá. Prostě mám zdravé tělo, ale přesto mi mozek nedovoluje správně každodenně fungovat. Je to hrozně zvláštní, když nezvládáte věci, co víte, že byste dřív zvládli. Že fyzicky na to zaručeně máte, ale v mysli se vám objeví jakýsi blok, přes který se těžko leze.

Každopádně, tento článek nepíši proto, abych si postěžovala a vy mě následně litovali. Prostě jsem jen nechtěla, aby to tu bylo tak prázdné a taky jsem vám chtěla vědět, proč přidávám pět článků do měsíce. Ještě bych ale mohla stihnout vymyslet nějaký pěkný dáreček na Vánoce na blog. Tak snad se mi něco podaří.
A taky už by to chtělo nějaký nový layout, co myslíte?

Mějte se krásně a ať vám doma hodně sněží! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama