Prosinec 2015

Nowhere boy

31. prosince 2015 v 8:30 | Kiara |  Ostatní dojmy

O legendární skupině The Beatles slyšel snad každý. Co však jejímu vzniku předcházelo? Film o mládí Johna Lennona, kdy se dostává k hudbě, usmyslí si založit kapelu a poznává její budoucí členy, přičemž mu život hází klacky pod nohy.


The Maze Runner bloopers

29. prosince 2015 v 15:12 | Kiara |  Zajímavá videa
Ahoj!
Začínám trošku bláznit, vyšilovat a nervit, takže se nezlobte, že se nezmůžu na víc, ale tato videa se vám snad budou líbit.
Upozorňuji, že byste se na ně asi neměli dívat, pokud jste neviděli The Maze Runner (Labyrint: Útěk). Jednak byste možná nepochopili ten vtip, jednak jde i o spoilery.
Otona Pink - 07

24. prosince 2015 v 12:34 | Kiara

Tak jsem tu zas, s posledním dílem prvního volume.
Já vím, že mi ty překlady trvají, a taky ještě budou, možná dýl, ale jsem ráda, když se tu vyskytne komentář, který dokazuje, že si kapitolu vážně někdo přečetl, přestože na ni musel čekat věky. Obdivuju vás lidi, že máte takovou výdrž, já bych se na to asi vykašlala, nechtělo by se mi tak dlouho čekat. Díky moc.
No a to je všechno na ty Vánoce, možná jste čekali něco víc, ale tento rok nejsem úplně naladěná na nějaké svátky. Letos je u mě na blogu Ježíšek chudý. Ale jestli chcete, můžete se podívat na nadílku z minulých dvou let, něco je v povídkách, něco v citátech a já nevím kde ještě.
Šťastné a veselé.


Otona Pink - 06

24. prosince 2015 v 10:14 | Kiara

Ahoj!
Věřím, že většina z vás dneska slaví Vánoce, proto jsem se rozhodla zveřejnit nějaký ten překlad, když už nic jiného. Dneska zveřejním někdy ještě díl sedmý, který ukončí první volume. Takže se s vámi pro dnešek zatím neloučím.


Rodinná přetahovaná

21. prosince 2015 v 14:53 | Kiara |  Nezávislé myšlenkové pochody

Měla bych se naučit říkat ne. Jasné a nekompromisní, chladné ne, kterým bych dala najevo svoji nevůli k určitým věcem. Jenže já to neumím. A dělá mi to peklo ze života.

Love Actually

20. prosince 2015 v 13:15 | Kiara |  Ostatní dojmy

Love Actually, neboli v češtině Láska nebeská, je romantická komedie vyprávějící příběh různých lidí, které sužuje mimo jiné stejný problém. Láska.
Všichni tvrdí, že žijeme ve světě plné zloby a nenávisti. Přitom když se podíváme pořádně, všude je aspoň kousek lásky, ať už je nepatrný a v různých podobách. A o Vánocích se dějí ty nejšílenější věci.

Citáty 1.8

13. prosince 2015 v 0:01 | Kiara |  Citáty

Ahoj!
Opět jsou zde citáty. Tato várka se mi náramně líbí, všechny citáty jsou naprosto krásné, tak doufám, že se vám bude líbit moje grafické zpracování. První dva se mi líbí asi nejvíce. A na konci článku vás čeká menší bonus.

Písničky ke zlepšení nálady

8. prosince 2015 v 20:36 | Kiara |  Zajímavá videa
Ahoj!
Dneska nejsem úplně kreativní, vlastně jsem tak trochu vyšťavená ze školy a tak, takže aby blog nezel prázdnotou, podělím se s vámi o pár písniček, které mi poslední dobou zvedají náladu. Doufám, že na vás budou účinkovat stejně pozitivně jako na mě.

1. Alice Francis - Shoot Him Down
Já prostě miluju ty písničky, jejichž melodie má takový retro nádech a je doplněna o moderní prvky.


Víte, co jsem zjistila?

6. prosince 2015 v 9:49 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Jak si ani neuvědomuji, že je prosinec, tak mi ani nedošlo, že dneska jsou moje narozeniny. Zjistila jsem to až potom, co jsem najela na facebook a tam mě čekalo pár virtuálních přání. No krásné.

Aby to nevyznělo tak negativně, jsem ráda, že si na mě někdo vzpomněl (hlavně díky upozornění na facebooku), stejně tak mi na e-mail došlo pár přání od stránek, na nichž jsem zaregistrovaná. Každopádně už mi je devatenáct a tak nějak to nehrotím. Prostě už mi to přijde jako každý jiný den.

Už mi ani moc nepřijde co slavit. To, že jsem o rok starší? To, že jsem už devatenáct let na tomto světě? Že mě ještě nesrazilo auto? Nebo že se čím dál víc blížím k tomu dospěláckému životu?

No, jednoduše, narozeniny jsou možná fajn, já však nedělám moc rozdíl mezi narozeninovým a všedním dnem.