Žár ohně a Wattpat

28. října 2015 v 14:15 | Kiara |  Novinky v psaní
Ahoj!
Ano, pořád řeším povídky. Fakt nevím, co si vybrat. Zombie apokalypsa se trošku zvrtla, protože jsem chtěla vymyslet postavy a nechat je žít a vidět, co se stane, ale zjistila jsem, že takto psát jednoduše nedokážu. Musím mít cíl, k němuž se chci dopracovat. A ten v apokalypse nedokážu vymyslet. Nevím proč. Možná mě jednou napadne, co by se mohlo stát, ale dneska to nebude.

Proto jsem se rozhodla, že bych mohla psát povídku na téma nadpřirozeno v moderním světě. Inspiroval mě videoklip písničky Heroes, který je mimochodem dost dobrý. Jen taky nemám přesnou zápletku. Budu to muset ještě hodně domyslet, ale už pracuji na prologu. taky mám vybraný obrázek hlavní hrdinky, což mi trvalo fakt dlouho, protože jsem měla dvě fotky dvou různých dívek a já musela vybrat jen jednu... No rozhodovala jsem se asi půl hodiny...

No a dále jsem se definitivně rozhodla, že ten Wattpat zkusím. Řekla jsem si, že nemám co ztratit, a jelikož jsem si četla pár povídek na oné stránce, musím říct, že pokud čtenáři hledají něco bez pravopisných chyb, moje povídky ocení. Nebo spíš s minimálním počtem pravopisných chyb, nejsem dokonalá. Ale aspoň vím, že se píše tvrdé Y ve slově my ve smyslu my všichni, nebo že přímá řeč patří na nový řádek, že existují tři různé rody, podle kterých určujeme v koncovkách slov I/Y...

No, to jsme trošku odbočili. Jednoduše můj profil na Wattpatu je ZDE a snad tam brzy něco přibude. Nebojte, vždycky na blogu bude článek o tom, že vyšel nový díl, s odkazem na stránku, stejně jako by to bylo, kdybych stále přidávala povídky přes google disk. Což mi připomíná, že na Wattpat pro začátek asi zveřejním Jarní dítě. Myslím si, že to ničemu neuškodí a třeba se dočkám větší zpětné vazby, protože, přiznejme si, na můj blog nechodí až tolik lidí a jen minimum z nich přidává komentáře.

No a nakonec, zde je hlavní hrdinka Žáru ohně, jejíž jméno vám zatím neprozradím. Má naprosto perfektní vlasy.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anna Anna | Web | 10. listopadu 2015 v 12:46 | Reagovat

Určitě na tvůj profil zavítám, protože na povídky od tebe jsem zvědavá :) Bohužel patřím k lidem, co si nedokážou přečíst povídku na blogu, proto jsem se k tomu ještě nedokopala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama