Září 2015

I'm so, so sorry!!

21. září 2015 v 20:23 | Kiara
Moji milí,
jak já se stydím! Ani netušíte, jak moc! Prostě se to všechno nějak zvrtlo, vysvětlení jsem už psala na svůj facebook, takže jej milostivě okopíruji sem, abych se s tím nemusela opět vypisovat:

"Je to fakt strašný, ale věřte mi, nebo ne, není to má chyba, prostě ne!
Jednoduše jsem poslala svůj notebook opravit, protože se nekontrolovaně přehříval, a naivně jsem si myslela, že se mi do dvou týdnů vrátí... Už je to měsíc a stále nic.
Raději vás ušetřím té trapné historky o tom, jak ajťák, co mi počítač opravuje, objednal ventilátor do notebooku až z Ameriky, protože to vyšlo nejlevněji, a raději vás obeznámím s mojí dosavadní situací v 'real life'. Až na občasné podvečerní deprese se cítím poměrně dobře. Časově jsem docela vytížená, jelikož jsem se nějakým záhadným způsobem ocitla ve vedení skautského oddílu, ještě podivněji jsem hlavní organizátor našich maturitních akcí, plánuji schůzky pro světlušky, drakiádu, výpravu, přespání pro rovery a občas se stíhám i učit na testy.
No prostě i kdybych měla notebook, na blog bych stejně neměla čas, tak mi to, prosím, odpusťte.
Ale zatím žiju a to je hlavní."

Takže asi tak. Hrozně mě to mrzí, protože můj blog měl zase aspoň nějakou návštěvnost, a zase nic. Nemám tušení, kdy dostanu svůj milovaný stroj zpět, snad brzy, a pak to tu opět rozjedu!
Ne, nebudu nic slibovat, víme všichni, jak to pak dopadá. Každopádně už mi velmi chybí psaní povídek, takže se konečně musím rozhodnout, co psát. Zatím to vypadá na vlkodlaky, jelikož jsem se začetla do knih o Mercedes Thompson, je to zajímavé počteníčko... Jsem zatím u třetí knihy a úspěšně kašlu na povinnou četbu...


Tak, cítím se o něco líp, když jsem vám konečně oznámila, že jsem nezmizela nadobro. Takže doufám, že na mě počkáte a budete trpěliví, já se vynasnažím a snad vám to i někdy vynahradím.

Mějte se krásně a buďte skvělí :)