Červen 2015

Velký jednorázový úspěch

29. června 2015 v 14:16 | Kiara |  O blogu
Ahoj!
No to si ze mě děláte srandu! Můj článek se dostal mezi články na hlavní doméně blogu. Tak o tom se mi ani nesnilo. Ale jsem vážně ráda. Upřímně, docela mě to teď nakoplo, takže třeba začnu zase pořádně přidávat články! Ale kdo ví... Raději nic neslibuju, protože všichni víme, jak to dopadá, že ano.

Každopádně, článek, kde se svěřuji se svými zážitky z pitvy, se zřejmě zalíbil, za což jsem ráda. Dnešní datum si zapisuji do pomysleného deníčku a budu na něj s láskou vzpomínat.

A tady máte důkaz, protože jsem z toho doopravdy úplně u vytržení:


The Hunger Games

26. června 2015 v 12:54 | Kiara |  Ostatní dojmy

Panem leží na kontinentu, který se dříve jmenoval Amerika. Jeho hlavním městem je Kapitol a skládá se z dvanácti krajů. Tyto kraje se specializují v určitém odvětví, jako je zemědělství, těžba uhlí, rybolov a tak podobně. Suroviny jsou následně posílány do Kapitolu.
Na důkaz nadvlády Kapitolu jsou každoročně pořádány Hladové hry, kdy se z každého kraje losem vyberou dva splátci, chlapec a dívka mezi dvanáctým a osmnáctým rokem, kteří se této sadistické zábavy zúčastní. Poté jsou posláni do arény, kde přežije pouze jeden.

Závěrečná schůzka

20. června 2015 v 10:50 | Kiara |  Skautské já
Ahoj!
Známky jsou konečně uzavřeny a já jsem naprosto vyčerpaná. Ale naprosto. Nevím, jestli za to nemůže i schůzka, z které jsem se právě vrátila a o níž vám hned napíšu.

Nedělo se nic moc zásadního, jednoduše jsme s dětmi vylezli na kopec, kde jsme si zapálili oheň a ve žhavých uhlících jsme dělali balíčky masa, brambor a zeleniny. Bylo to nic moc vám řeknu. Každopádně mezitím jsme se s jednou vedoucí vypařily a ozdobily jsme jeden strom lízátky. Kéž by tak takové stromy doopravdy rostly!

Monument 14

14. června 2015 v 10:27 | Kiara |  Ostatní dojmy

Supermarket a čtrnáct dětí v něm zavřených. Nemohou jít ven, jelikož za zdmi jsou ve vzduchu rozprostřeny nebezpečné chemikálie. Co mohou dělat? Zachrání je někdo?

Název: Monument 14 (1. kniha)
Autorka: Emmy Layourne
Rok vydání v ČR: 2013

Citáty 1.6

6. června 2015 v 10:58 | Kiara |  Citáty

Ahoj!
Já se fakt omlouvám. Konec školního roku mě vážně vyčerpává, a když dojdu ze školy domů, nemám chuť na nic jiného, než se dívat do komplu na videa či filmy. Navíc z toho vedra se mi motá hlava. Takže doufám, že chápete důvod mojí neaktivity. Ono se to, předpokládám, nezmění ani budoucích pár dní. Ale aspoň jsem se přemluvila a vyrobila pár citátů. Nejsou nic moc, ale lepší něco než nic. Nechtěla jsem, aby to tu tolik zelo prázdnotou.