Horns

23. dubna 2015 v 15:15 | Kiara |  Ostatní dojmy

Je těžké, když vaše jediná životní láska zemře. Ještě těžší je vypořádat se s faktem, že byla zavražděna. Jenže nejtěžší je, když jste z její vraždy obviněni. Igův dům obléhají novináři a naštvaní lidé, přejí si jeho smrt a nadávají nejhoršími možnými vulgarismy. Jeho rodina a přátelé jsou jediní, kteří jsou mu oporou. Jednoho dne se však vzbudí a při pohledu do zrcadla nevěří svým očím. Na čele se mu objeví jakési výrustky, které připomínají rohy. A lidé kolem něj začínají být až moc upřímní ohledně svých špatných stránek.


Jelikož jsem nemocná, dívám se na filmy a seriály, co to jen jde. Horns je film, o kterém jsem nikdy neslyšela, ale řekla jsem si, že když hlavní postavu ztvárnil Daniel Radcliffe, nemusela by to být taková ztráta času. A taky že nebyla.

Hodně jsem se smála. Někteří lidé se Igovi svěřovali s opravdu peprnými věcmi, při kterých se prostě něšlo nesmát. A pár pasáží bylo docela smutných. Je pravda, že ta jejich věčná láska byla docela nepravděpodobná, ale romantickým duším se zřejmě trefili do noty.

Celý film jste prostě museli přmýšlet nad tím, kdo je ten pravý vrah. Jak spolu důkazy souvisí. Ig díky svým rohům a upřímnosti spoluobčanů postupně zjišťoval, jak spolu určité věci souvisí. Já jsem vraha neuhádla, ale hned po mém tipu byl jako druhý v pořadí.

Daniel Radcliffe je prostě dobrý herec, to se mu musí nechat. Bála jsem se, že si ho budu pořád představovat jako Harryho Pottera, ale nestalo se. Zahrál svoji roli dobře.

Nemám tu toho moc co psát, film je vážně dobrý, i když si jej asi dlouho pamatovat nebudu. Rozhodně jej doporučuji, užívala jsem si ho od začátku do konce.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama