Duben 2015

Škola, stres a asociální chování

29. dubna 2015 v 21:22 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Momentálně jsem docela vytížená a unavená. Samozřejmě za to může nástup do školy, jelikož jsem se týden flákala doma s nemocí. Pak ale přijdu do školy a co se nestane. Jsem zkoušená, píšu testy a domů přicházím o půl čtvrté, opět celá znechucená z té zbytečnosti jménem škola. A to jsem si myslela, že už jsem si přes ten týden trochu srovnala spánkový režim. Ani náhodou, opět budu muset dospávat o víkendech.

Game of Thrones

26. dubna 2015 v 12:11 | Kiara |  Ostatní dojmy

Kontinent, kde léta trvají desítky roků a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech Sedm království Západozemí - pletichářský jih, divoké východní krajiny i ledový sever ohraničený starobylou Zdí, která chrání království před pronikáním temnoty - je zmítáno bojem dvou mocných rodů na život a na smrt o nadvládu nad celou říší. Zemí otřásá zrada, chtíč, intriky a nadpřirozené síly. Krvavý boj o Železný trůn, post nejvyššího vládce Sedmi království, bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé důsledky... (Zdroj: csfd.cz)

The Hobbit - všechny tři díly

24. dubna 2015 v 10:00 | Kiara |  Ostatní dojmy

Bilbo Pytlík si, jako většina hobitů, zakládá na pohodlí domova a ještě nikdy nevytáhl paty z Kraje. Jednoho dne se však jeho pohodlný a ničím nerušený život otočí vzhůru nohama, když ho navštíví čaroděj Gandalf Šedý s nabídkou k nevídanému dobrodružství. Bilbo striktně odmítá, jenže Gandalf se již rozhodl. Jednoho večera mu někdo zaťuká na dveře, a jakmile návštěvníkovi otevře, nahrne se do jeho domku pár neurvalých trpaslíků. A následují další. A další. A tak jej přesvědčí, po přislíbení náležité odměny, aby jim pomohl získat jejich ztracené trpasličí zlato.

Horns

23. dubna 2015 v 15:15 | Kiara |  Ostatní dojmy

Je těžké, když vaše jediná životní láska zemře. Ještě těžší je vypořádat se s faktem, že byla zavražděna. Jenže nejtěžší je, když jste z její vraždy obviněni. Igův dům obléhají novináři a naštvaní lidé, přejí si jeho smrt a nadávají nejhoršími možnými vulgarismy. Jeho rodina a přátelé jsou jediní, kteří jsou mu oporou. Jednoho dne se však vzbudí a při pohledu do zrcadla nevěří svým očím. Na čele se mu objeví jakési výrustky, které připomínají rohy. A lidé kolem něj začínají být až moc upřímní ohledně svých špatných stránek.

Jarní dítě - Zajímavosti

19. dubna 2015 v 5:49 | Kiara

Ahoj!
Jelikož je povídka již, konečně, úspěšně za mnou, zbývá mi jen napsat pár zajímavostí, k čemuž mě přivedla Momo, a následné diskuzi, kterou od vás v komentářích očekávám. Budu ráda za každý názor, který na povídku budete mít.
Abych byla upřímná, nemyslím si, že by to byla úplně nejlepší povídka. Když se tak zamyslím, ta zápletka není zrovna originální, ale myslím si, že jsem ji docela dobře zpracovala. Líbilo se mi, jak se postupně vyvíjela, že nebyla prozrazena hned v první kapitole, ale že jste si na ni museli počkat a postupně se odkrývala.
Nakonec jen asi upozorním, aby tyto zajímavosti nečetli ti, kteří nečetli celou povídku.

Jarní dítě - Epilog

18. dubna 2015 v 12:04 | Kiara

Čau!
Tak, tohle je už jen epilog, takže úplně, ale naprosto poslední díl k této povídce. Zítra vyjdou ještě zajímavosti a pod nimi se může rozjet diskuze, názory na celou povídku a kritika nedostatků. Moc se na to těším, tak doufám, že tam bude spousta komentářů! ^^


Jarní dítě - Kapitola 17.

16. dubna 2015 v 10:28 | Kiara

Čau!
Tak dneska poslední kapitola, užijte si ji ^^


Jarní dítě - Kapitola 16.

15. dubna 2015 v 17:17 | Kiara

Ahoj!
Tak a zde je další kapitola, zítra vyjde kapitola poslední, v sobotu epilog a v neděli fakty, takže jen čtěte, čtěte, snad se vám to bude líbit.


Jarní dítě - Kapitola 15.

14. dubna 2015 v 15:42 | Kiara

Ahoj!
Moc, doopravdy hrozně moc se všem omlouvám, že tak dlouho nebyla další kapitola, ale čekala jsem na korekturu, takže to není ani tak moje chyba. Každopádně teď už je všechno hotovo a já doufám, že do konce tohoto týdne už budou všechny kapitoly zveřejněny a v neděli budu moct vydat zajímavosti ohledně této povídky, přičemž v komentářích budete moci napsat svůj názor na celou povídku.
Přeji příjemné čtení.


Teen Wolf

13. dubna 2015 v 15:14 | Kiara |  Ostatní dojmy

Scott McCall je obyčejný středoškolák a společně se svým nejlepším přítelem Stilesem Stilinskim si prochází nejrůznějšími trablemi, které zažívá každý teenager. Jedné noci, kdy je nalezena půlka těla mladé dívky, se spolu vydají do lesa hledat tu druhou polovinu. Scott však najde nejen tělo, ale i zvíře, které dívku zavraždilo. A vyvázne pouze s kousnutím.