Misfits

16. března 2015 v 18:18 | Kiara |  Ostatní dojmy

Pět mladých lidí se potká na veřejně prospěšných pracích. Jsou naprosto rozdílní, až na zločin spáchaný v minulosti, který je oblékl do oranžových kombinéz. Jenže hned první den je při natírání laviček zasáhne prazvláštní bouřka, po níž zjistí, že získali nadpřirozené schopnosti. Jak s nimi tito mladiství kriminálníci naloží?


Řeknu vám, při tomto serálu jsem se nasmála jako nikdy. Tedy převážně u prvních dvou sérií. A taky jsem se naučila spoustu sprostých slov.
Abych začala od začátku. Tento úchylný a bláznivý seriál má pět sérií a vypadá to, že další už nebudou. Všechno se motá kolem skupinky mladých lidí, dělající veřejně prospěšné práce a oplývající nadpřirozenými schopnostmi, žádná větší zápletka se nekoná. Každý díl je o něčem jiném, i když o tom stejném. I tak jsem se vždy aspoň jednou rozesmála.

Nebudu lhát, není to žádný inteligentní humor, všude drogy, alkohol, sprostá mluva, sex, ale jak já se u nějakých hlášek nasmála. První dvě série mě bavily ze všeho nejvíc, jelikož jsem si oblíbila postavu Nathana, další tři už nebyly tak perfektní, tím však nechci říct, že by byly špatné. Jen jsem se více bavila u prvních dvou.

Postavy se mi docela zamlouvaly, některé víc než jiné. Například Simon byl takový naivka, osamnělý geek, no prostě parádní postava. Nathan byl naprosto ujetý, perverzní a měl na všechno odpověď. Jak já ti ho zamilovala! Toho herce jsem viděla už i v jednom filmu, kde hrál taky takového teenagera s cigaretou a rebelskou povahou. Zahrál to parádně. No a další postavy už mě tolik neoslovily, občas mi i lezly na nervy. Později Rudy "nahradil" Nathana (nemyslím si, že by to byl nějaký spoiler), což pro mě byl takový slabší odvar Nathana, i tak jsem se při jeho poznámkách bavila.

A ano, líbil se mi i vzhledově :D

Trochu mi vadil přízvuk. Jsem zvyklá na americký, a tady najednou mluvili tak... jinak! Ale tak zvykla jsem si, ono to nebylo zas tak strašné. Líbilo se mi i kriminální prostředí, ve kterém se všichni nacházeli. Písnička v openingu mi k seriálu vážně sedla, jeho grafické zpracování se mi líbilo.

Seriál rozhodně doporučuji. Sice se nejedná o úžasný příběhový zážitek, ale ten humor je neskutečný. Kdo se nebaví nad perverzními poznámkami nebo absurdními situacemi, asi z toho nebude mít takový zážitek, pokud jste však stejně správně zvrácení jako já, velice se nasmějete. Kvůli sprostým slovům a sexu bych nedoporučovala mladším patnácti let. Ten humor by asi stejně moc nepobrali.

Chcete se pobavit a moc nepřemýšlet? Tak jen do toho!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Momo-chan Momo-chan | Web | 16. března 2015 v 18:34 | Reagovat

Prvé série boli najlepšie, potom to išlo zo serálom dolu vodou, ale i tak to bolo fajn :D tiež som sa na tom dosť bavila :) :3 A Nathan bol mojou naj postavou :) Milujem ho.
----- Spoiler: Keď sa prebral v tom hrobe a keď si uvedomil, že ho pochovali :D :D kks, chudák. Aj to keď ho potom vybrali bolo super. :D ----- Koniec spoileru :D
Videla si aj špeciálny diel? S Nathanom? :D keď dostal novú schopnosť a zmizol aj s tou ťehotnou? Neviem už ako sa volala.

2 Yuna Yuna | Web | 16. března 2015 v 18:38 | Reagovat

Nathan a Simon are the best~~ to mi připomíná, že jsem viděla jen dvě série :D seriál to je určitě super

3 Kiara Kiara | E-mail | Web | 16. března 2015 v 18:39 | Reagovat

[1]: Nevím, jaký díl myslíš. Možná jo, jestli to byl ten, jak tam to dítě porodila a jak tam všichni zpívali tu písničku. :D Ale pokud to není on, tak budu ráda, když mi pošleš nějaký odkaz na správný díl :D
Asi se brzo podívám na první dvě série, abych si zlepšila náladu :D Nathan je prostě perfektní :)

4 Momo-chan Momo-chan | Web | 17. března 2015 v 8:56 | Reagovat

[3]: http://ulozto.cz/live/xZH8umt/misfits-s03e00-cz-tit-avi

Diel sa volá Misfits - Vegas Baby! Tiež to môžeš nájsť ako --- s03e00. Teda nultý diel tretej série :)

5 Fredy Kruger Fredy Kruger | 17. března 2015 v 22:40 | Reagovat

Co se to děje... za hemžení ?
... do kruhu lidé jsou shromážděni ...

" Mám nadpřirozené schopnosti !"
řve kdosi  ( k zevlounů radosti )

" Vskutku !  řvou lidé pobaveni !
... " Nad přirozením je odhalený !"

...Pak  muž, ( jež dříve je narozený )
se odhalil rovněž pod přirozením !
úplně spustil si kalhoty !

... sotva ty  spadly mu na boty ....
" Co se tu děje ??"  řvou tři strážníci
náhodou jdoucí tu po ulici...

... muž zatčen a odveden na strážnici !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama