Konečně víkend!

9. ledna 2015 v 16:09 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Tak... Jak jste si užili první týden školy? Možná že slovo "užili" není zrovna to správné. Spíš přežili jste ho? Já, abych se přiznala, jsem si doopravdy myslela, že zemřu!
Přes prázdniny jsem si zvykla, že chodím spát ve čtyři ráno a vstávám o půl jedné, jenže to při škole moc nejde. Proto jsem v pondělí působila jako zombie. A navíc, dokážete si představit, jaké to je mít hned v pondělí po prázdninách školu do půl čtvrté? Vážně jsem si myslela, že se nedožiju dalšího dne.


V úterý jsem naštěstí měla na devátou, což byla má jediná záchrana. Jenže ten den jsme psali test z němčiny na celou lekci. Asi nevíte, jaké jsou moje schopnosti v němčině, že? No, řekněme, že budu ráda, pokud na pololetí budu mít čtyřku. Ale světe div se, já z toho testu dostala za tři!
Taky jsem v úterý měla poprvé za tři měsíce tělocvik. Konečně mi totiž skončilo uvolnění, které mi nakázala doktorka. Dost jsem na sobě cítila, že jsem se tu dobu flákala. Ještě teď mám namožené svaly. Navíc jsem se dozvěděla, že je osmého okresní turnaj ve florbale a že by bylo fajn, kdybych jela jakožto brankářka...


Středa byla kritická. Musela jsem vstávat na sedmou. No to byl teror! Pořád jsem si totiž nezvykla na nový režim. Druhou a třetí hodinu jsem byla omluvena z běžného vyučování a šla trénovat na zápas, který mě další den čekal. V tu dobu jsem měla namoženy svaly, takže si asi dokážete představit tu bolest, když jsem se motala v bráně... Navíc jsem byla nehorázně unavená, protože jsem dlouho nic nedělala a najednou jsem měla dva dny po sobě tělocvik.


Čtvrtek byl doopravdy vyčerpávající. Opět jsem vstávala v šest a s obrovskou taškou jsem se vydala na autobus, kde měl náš narychlo sestavený tým sraz. Cesta autobusem trvala hodinu a půl a mně byla zima, byla jsem unavená a cítila se špatně kvůli nervozitě.
Stály proti nám pouze dva tými, proto jsme s každým hráli dvakrát. Já chytala proti silnějšímu z nich. Ze dvou zápasů jsem dostala dva góly. První proběhl tak, že se jedna velmi hbitá hráčka dostala přes obranu a mířila na mě prakticky sama. Druhý v druhém zápase byla nešťastná teč od mé spoluhráčky. Prostě jsem se přesouvala na stranu, kam míček mířil, jenže jsem nečekala, že změní směr a nestihla jsem zareagovat včas.
Bože, jak já jsem na sebe byla naštvaná! Pochopte, že kdybych tyto dva glóy chytila, mohly jsme vyhrát! Místo toho jsme však druzí. Sakra, teď bych udělala všechno jinak. Zase jsem to pokazila, jako minulý rok při nájezdech...
Musím uznat, že jsem však měla pár pěkných zákroků. Chytala jsem i dorážky a jednou to bylo vážně o chlup. To se ke mně poměrně pomalu blížil míček až někde od středu hřiště, takže jsem se natáhla, abych na něho dosáhla, protože jsem viděla, jak se k němu blíží soupeřka. Jenže míček byl moc pomalý a ona ho měla první. Pak přišla střela, se kterou jsem toho moc nezmohla, protože jsem ležela na zemi, ale nějakým záhadným způsobem jsem útok odvrátila. Ale pak jsem míček ztratila! Nevěděla jsem, kde je. Zahlédla jsem ho až po chvíli, nebezpečně blízko pravé tyčky a k němu mířící nepřátelská hokejka. Jen taktak jsem ho odkopla pryč. No to byly nervy!

Asi si dokážete představit, jak jsem dneska, v pátek, unavená. Jediná má záchrana byla, že nám odpadl ranní seminář, takže jsem vstávala na devátou. A teď je už víkend. Ani nevíte, jak jsem šťastná!
Tento týden byl pro mě doopravdy hektický, takže asi už tušíte, proč jsem nevydávala žádné články. To víte, konec pololetí, ještě jsem nezačala s ročníkovkou a já nevím co ještě. Ah, jestli tohle zvládnu, tak se nějak odměním! Držte mi palce!


Mějte se krásně a nevzdávejte se! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 19:00 | Reagovat

To vyčerpanie zo školy dobre poznám. Ja vstávam stále o šiestej a začínam o ôsmej, no máme školu len do tretej. A my sme šli do školy až vo štvrtok ale hned sme písali dve písomky, čo tiež nebola extra sláva.
Za prázky som si tiež zvykla na lazy-mode, bola som dlho hore, nič ma nezaujímalo a pozerala som anime či seriály. Toto učenie ma fakt vyčerpáva, no našťastie je pred nami víkend, že si môžeme aspoň kúsok oddýchnuť :)

P.S budem ti držať palce, aby si všetko zvládla :)

2 Shio Usami Akira Shio Usami Akira | Web | 10. ledna 2015 v 12:24 | Reagovat

Já si ho až na pár výjimek docela v klidu odchodila. Měla jsem školu a jelikož mám uvolnení z mnoha předmětů, protože už mám jednu střední hotovou, mám denně v průměru asi 3 hodiny :D A od pololetí toho bude ještě míň .. a rozvrh bude ještě lepší a víc si pospím :3 :3 Díky bohu. Zato praxe bude ještě větší osina v zadku :D :D

Já fakt lituju těch lidí, kteří tam musí chodit na celou výuku - je to docela na dlouho T_T A musí psát pololetky. Nám šíleně závidějí všichni :D Ale zapomínají na to, že i my jsme si vytrpěli střední (a to daleko těžší) :D

3 Rea Rea | Web | 14. ledna 2015 v 19:10 | Reagovat

Och... My to máme v škole podobne zlé... Nič nestíham v poslednej dobe. Ak sa na chvíľu dostanem na internet, je to hotový zázrak :) A wow... :D Myslím, že druhé miesto vôbec nie je zlé a ja vám musím zagratulovať :) My v škole niečo ako florbal ani nehráme :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama