Leden 2015

Laser Game

31. ledna 2015 v 13:37 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Jak jsem psala na své facebookové stránce, které mimochodem můžete dát like a číst, co zrovna dělám, nebo se dozvídat, kdy zřejmě vyjde další článek či moje FanArty, většinou k českým youtuberům, byla jsem včera na Laser Game v Brně se staršími skauty. Řeknu vám, hned při kupování jízdenky v autobuse mi řidič vrátil o deset korun míň...

Napřed jsme nemohli najít vchod. Potom jsme si všimli, že má vchod stejný jako podnik "Erotic city", což mi přišlo poměrně vtipné. Vešli jsme tedy dovnitř, do dlouhé černé chodby, osvětlené modrou a bílou barvou.

Vysvědčení... Zase

29. ledna 2015 v 18:41 | Kiara |  Školní deník
Ahoj!
Tak, dneska jenom ve zkratce. Poslední dobou se mi nehcce dělat absolutně nic, to proto nevychází žádné články. Ve škole je toho poměrně dost.
Jaké bylo vaše vysvědčení? Doufám, že nikdo z vás nepropadl a že si všichni užijete prázdniny! (Jeden den... -.-")
Jestli chcete vidět moje vysvědčení, tak ho můžete najít TU, na mých nově založených facebookovvých stránkách. Píšu tam, co zajímavého se mi stalo, mám v plánu přidávat i nějaké random obrázky z anime či mangy. Budu ráda, když dáte like a nebudu tam psát pouze do prázdna.


Mějte se krásně! ^^

Jarní dítě - Kapitola 13.

25. ledna 2015 v 22:24 | Kiara

Ahoj!
No jo, já vím, už měsíc jsem nevydala žádnou novou kapitolu, za což se velice omlouvám. To víte, konec pololetí, psaly se testy, musela jsem dodělat ročníkovku... Ale mám pro vás dobrou zprávu, včera večer jsem ji dokončila, což znamená, že nejhorší část mám za sebou, teď už budu "jen" opravovat a obhajovat.
Další novinkou je, že jsem si na facebooku založila facebookovou stránku, na které budu sdílet svoje počínání, občas nějakou dobrou hudbu, obrázky, výtvory a tak podobně, takže pokud mi tam hodíte lajk, budu ráda.
Užijte si podle mě velice zajímavou kapitolu:


Florbal a plány na prázdniny

23. ledna 2015 v 15:05 | Kiara |  Školní deník
Ahoj!
Tak, jak jsem slíbila, napíšu vám, jak probíhalo okresní kolo ve florbale, kam jsme jeli včera. Bohužel jsem byla tak znavená, že jsem neměla sílu ani chuť o tom napsat včera, proto se omlouvám.

Jeli jsme do Brna, já jako brankářka a zároveň jediná z naší třídy. Hala byla obrovská, vypadala naprosto profesionálně, ale právě kvůli tomu se mě chopila ještě větší nervozita.
Hrály jsme dva zápasy a oba prohrály. Jak se dalo ostatně čekat. Pustila jsem pět gólů, první zápas skončil 2:1 a druhý 3:0. Nic moc, co? Na druhý tým jsem "vyzrála" až ke konci, jenže to už bylo pozdě, že ano... Ach jo, já fakt nemůžu hrát kolektivní sporty, protože si přičítám veškerou vinu. I když mi spousta lidí říká, že za to spíš může obrana než brankář.
Každopádně mě bolí celé tělo. Možná si říkáte, že v bráně to musí být brnkačka, že na hřišti se běhá a jsou hráči víc unavení. Možná že běhají, ale mají střídání. Já tam musím být deset minut v kuse a ono ohánět se po míčku není taky žádná sranda. Taky jsem vždycky spocená a udýchaná. Ale baví mě to.


Every day one second

21. ledna 2015 v 19:12 | Kiara |  Zajímavá videa
Ahoj!
Další video, jsem tu jen na chvilku, absolutně nestíhám. Zítra čekejte "report" z turnaje z florbalu. Užijte si video, napište mi svůj názor, a hlavně u něj nebrečte.


8.Zápisek

19. ledna 2015 v 8:22 | Kiara |  Nudný deník Shiawase Keiko

8. Zápisek


Trailery na hry

18. ledna 2015 v 11:13 | Kiara |  Zajímavá videa
Ahoj!
Já se tak moc omlouvám! Ve škole mám nehorázný shon, pořád musím něco dělat a na nic mi nezbývá čas... Jsem ráda, že je víkend a já stíhám na blog aspoň pomyslet.
Proto přidávám opět jen video. Tentokrát jich ale bude víc a jsou to tralery na hry, které jsou doopravdy povedené. Užijte si je a napište mi do komentářů svůj názor ^^
Kiss Cam

11. ledna 2015 v 9:18 | Kiara |  Zajímavá videa
Ahoj!
Tak tu je další video, protože pořád nemám vůbec energii na vůbec nic. Tentokrát populární Kiss Cam s parádním gestem :)


Konečně víkend!

9. ledna 2015 v 16:09 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Tak... Jak jste si užili první týden školy? Možná že slovo "užili" není zrovna to správné. Spíš přežili jste ho? Já, abych se přiznala, jsem si doopravdy myslela, že zemřu!
Přes prázdniny jsem si zvykla, že chodím spát ve čtyři ráno a vstávám o půl jedné, jenže to při škole moc nejde. Proto jsem v pondělí působila jako zombie. A navíc, dokážete si představit, jaké to je mít hned v pondělí po prázdninách školu do půl čtvrté? Vážně jsem si myslela, že se nedožiju dalšího dne.

Žerem Treska!

5. ledna 2015 v 16:49 | Kiara |  Zajímavá videa
Ahoj!
Dneska vám sem dám jen vtipné video, protože po prvním dni školy v tomto roce, kdy jsem měla mimochodem devět hodin (málem jsem umřela), nemám sílu vůbec na nic... Tak snad vás toto video po dnešku taky trochu rozveselí.
Jen tak mimochodem, návštěvnost na blogu se dvojnásobně zvýšila, když jsem přidala pár překladů, což je docela hustý... Bohužel si jsem však vědoma, že toto číslo nebude každý týden, jelikož se tu nikdo nezastaví na delší čas než jen na překlad. Trochu smutné, ale tak to tu funguje :)