The Walking Dead a škola

13. září 2014 v 11:12 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Konečně víkend! Já v té škole vážně umřu!
Jenže to bych vám nemohla udělat, takže tu stále budu prudit. Super, že?
Každopádně už se začíná pořádně učit, to znamená testy, zkoušení a já nevím co ještě. A já to tak trochu nezvládám... A to je teprve začátek!
Jediná dobrá zpráva je ta, že budu asi psát hodně jednorázovky, abych je posílala do školního časopisu a vylepšovala si tak známky z češtiny. Takže bych na blog nemusela tolik dlabat. Jenže já to nedělám schválně! Zaprvé je to kvůli tomu, že se mi na blog stále nejde přihlásit přes Google Chrome, zadruhé jsem vystresovaná ze školy, z rodiny a já nevím z čeho ještě, a zatřetí mám blok v psaní (zase), takže nevím, jak se propracovat k tomu, co mám vymyšlené. Kruci!

Zkoušela jsem vyrobit signatury trochu v jiném stylu. Mám dvě, jak se líbí? :)

Další je The Walking Dead. Právě jsem dokoukala poslední epizodu hry a... ještě teď mě pálí oči od pláče... Vážně, ne, že by mi ukápla slza, ale já bulela jak želva. Vážně. Nevím, jestli jsem poslední dobou moc přecitlivělá, každopádně ten konec mě dojal jako žádný jiný film, hra či kniha. Rozhodně doporučuji se podívat na Let's play (od Zdochliakka), stojí to za to. Nebo si to rovnou zahrát!

Zde je tedy ta druhá :)

To by bylo vše, co jsem vám chtěla sdělit. Zanechte, prosím, nějaký komentář.

Mějte se krásně a koukejte se na TWD! ^^
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 j-vip j-vip | Web | 13. září 2014 v 18:18 | Reagovat

Ten druhý je krásny ^^ ja momentálne pozerám Game of Thrones :D

2 Rea Rea | Web | 13. září 2014 v 21:48 | Reagovat

Sme na tom podobne. Ja už len čakám, jedy mi v škole namiesto zvončeka zazvoní umieračik. Na jednorázovky sa teším, tak sa posnaž na tie jedničky :D
Ja som sa už oficiálne prestala snažiť prihlásiť cez Chroome a oficiálne sa upísala Mozille. No a TWD som ešte nevidela. Ale už dlho sa na to chystám :D

3 Kiara Kiara | E-mail | Web | 13. září 2014 v 22:44 | Reagovat

[1]: Děkuji :) Game of Thrones mám v plánu dlouhou dobu, ale chci si napřed přečíst knihy, takže si nejsem jistá, jestli se k tomu vůbec dostanu :D

[2]: Určitě se snažit budu, jen nemám moc nápadů. Jednorázovky mi jdou méně než kapitolovky, je to na mě moc málo prostoru se vypsat :D
Přes Chrome se taky už nepokouším přihlásit, jenže Mozillu jsem si nainstalovala a nejede, takže jsem musela stáhnout jakýsi prohlížeč, o kterém jsem slyšela poprvé v životě (Maxthon) a jede pěkně. Je na dotykové přístroje.
Na The Walking Dead se rozhodně podívej! Jak na seriál, tak i na hru (nebo si ji zahraj). Seriál je parádní se skvělou hudbou a zajímavými postavami, no hra má úžasný děj a příjemnou komixovou grafiku. A ty zvraty, jej! Fakt se na to musíš kouknout co nejdřív ^^

4 Tulačka Tulačka | E-mail | Web | 14. září 2014 v 10:59 | Reagovat

Awww, závist, že máte funkční školní časopis. My ho měli sice taky, ale vycházel nepravidelně. A skoro nikdy tam nechtěli zveřejňovat studentské povídky :D radši tam chtěli vidět články o škole, které jí vyzdvyhovali do nebes. No a proto podle mě časopis ani nikdo nečetl. A to byl taky důvod k tomu, proč by měl vycházet jen jednou za půl roku. Párkárt se mi povedlo přispět amatérským komixem, který jsme kreslili spolu s kamarádem Alcarmonem, ale to bylo tak vše. Na povídku jsem se pak snad ani neodvážila jí posílat. Bála jsem se otevřené kritiky, protože tam bylo hodně studentíků, kteří si rádi něco dokazovali na ostatních chybách. To víš, byla jsem z oboru zaměřeného hlavně na češtinu a slohy. No a čeština mi nejde pořád :D ale slohy mě baví.

Ten blok v psaní chápu. Taky prožívám něco podobného a k psaní se musím hodně nutit. Ale samozřejmě, já mám pro ten svůj blok konkrétní důvod. Snad ti ten blok co nejdříve odezní :-)

Takže taky hraješ The Walking Dead? Já vážně děsně miluji Klementýnku (Clementaine) a děsně se mi líbilo za ní hrát. Koho jsi nechala žít? Já si to za boha nedokázala rozmyslet a od pláče jsem na výběr ani neviděla. Věděla jsem, že když nechám žít Jane určitě přežiji dýl a bude se mi žít líp. Ale Kenny je pro Klementýnku jako rodina, ne? Za boha jsem si nemohla vybrat.

A signatury jsou taky moc povedené. Hlavně ta druhá :-)

5 Kiara Kiara | E-mail | Web | 14. září 2014 v 11:14 | Reagovat

[4]: No váu, tak dlouhý komentář jsem na blogu snad ještě nikdy neviměla :D Už jen tím jsi mě moc potěšila ^^
Časopis u nás sice vychází pravidelně, ale má ho na starosti náš třídní, takže nás do toho hodně nutí. Takže byli jsme na exkurzi? Napíšeš o tom článek a nezajímá mě, že to nikoho nezajímá! :D Naštěstí, když tam přidávám povídky, nemusím psát články o výletech... :)
Myslím si ,že ten blok mám ze stresu. Nahromadilo se toho na mě tak moc, že se s tím prostě nedokážu srovnat :D A navíc ta škola... T-T
The Walking Dead bohužel nehraju, protože k tomu nemám finanční ani technické prostředky. Ale jinak bych hrála až do alelúja :D Proto sleduju Let's playe, které mi dovolují mít tento požitek.
Obvykle si říkám, že bych udělala tohle a tamto, ale tentokrát jsem byla tak moc mimo, že jsem prostě jen bulela a prostě nedokázala se rozhodnout. Ale v tu chvíli bych asi zabila Kennyho, protože Jane mi přišla sympatická už od začátku. A Kenny už si prošel mnoha věcmi, takhle by mohl jít za Duckem, Katjou a Saritou... :)
A brečela jsem jak želva :D

6 elsanie elsanie | Web | 14. září 2014 v 15:38 | Reagovat

Víc se mi líbí druhý....je vážně nádherný.
No a na jednorázovky se těším !
Poslední dobou jsem moc překapitolováná a překnížkovaná,takže nějaká ta krátká (a od Tebe hezká) jednorázovka rozhodně neuškodí.
Takže piš a piš :-D
Doufám že z Čj se ti zadaří....
Jinak já osobně z googlem chromem potíže nemám tak snad to vyřešíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama