Kdo je Kiara?

29. srpna 2014 v 17:31 | Kiara |  Kiara

Zajímalo vás někdy, kdo je ten člověk, co tu přidává články ze svého nudného života, píše povídky, sleduje anime, čte mangu, hraje si s Photoshopem a stěžuje si na vše kolem? Tak to jste klikli na správný odkaz!


Nuže, aby to nebyl jen nudný výklad, rozhodla jsem se, že to zformuji pomocí tagu. Takže budu odpovídat na otázky, které jsem si více méně vymyslela:

1. Jak se jmenuješ a jak vznikla tvá přezdívka?
Na tomto blogu mě znáte pod přezdívkou či pseudonymem Kiara. Pokud jsem zaregistrovaná na sociálních sítích, mým přijmením je Etsuko. Takže Kiara Etsuko.
Své pravé jméno nechci zveřejňovat. Jednak se mi nelíbí a jednak mi přijde lepší, když mě někdo bere jako Kiaru. Věřte, že Kiara je poměrně jiná, i když dost podobná.

2. Kdy ses narodila?
Šestého prosince 1996. Čirou náhodou je to stejné datum, ve které se narodila má babička, samozřejmě s jiným rokem.

3. Rodina?
Mám o dva roky starší sestru a o sedm let mladšího bratra. Moji rodiče jsou rozhádaní a rozvádí se. Nebo se už rozvedli? Ani nevím, od osmnácti už sociálku můj názor nezajímá. Vtipné je, že stále bydlíme všichni v jednom domě. Je to zvláštní a v domě panuje nepříjemná atmosféra.

4. Zvířata?
Momentálně máme dva psy a jednu kočku. Co se týče oblíbenosti, miluju spoustu zvířat. Hlavně těch divokých, co představují volnost a eleganci. Na rozdíl od svých vrstevníků moc nemusím kočky.

5. Oblíbené činnosti?
Mám spoustu oblíbených činností a přitom žádnou. Jak blog napovídá, ráda se dívám na anime a čtu mangu, což mě však poslední dobou trochu omrzelo. Teď se dívám hlavně na hrané zahraniční film, hlavně anglické a americéké, a sleduji pár seriálů. Ráda čtu, převážně fantasy, přestože nečtu často (a vyčítám si to každým dnem). Píšu povídky, které zde také můžete najít. Tvoření grafiky, i když v tom jsem velký amatér.
Chodím do skautu už asi deset let. Popravdě je to moje záchrana. Vedu vlčata a světlušky, jezdím s nimi na výpravy či na tábory. Ve skautu jsou naprosto odlišní lidé než třeba ve škole. Spousta mých pozitivních zážitků je spjata právě s Junákem.

6. Nějaká závislost či zlovzvyk?
Řekla bych, že jsem tak trochu závislá na počítači. S tímto chytrým zmetkem si vystačím po celý den. Navíc mi rozumí líp než většina lidí.
Zlozvyků mám hodně. Až moc upřímná, náladová. Když jsem nervózní, klepu nohou, koušu si dolní ret nebo nehet u palce. Prokřupávám si prsty. Chodím spát moc pozdě, i když vím, že musím vstávat brzo. Prokrastinuji, vždy a všude. Z toho plyne, že všechno dělám na poslední chvíli. Štve mě, když v něčem nemám pravdu. Měním svoje rozhodnutí na poslední chvíli.

7. Jaké lidi máš ráda a jaké nesnášíš?
Možná to bude znít divně, namyšleně a já nevím jak ještě, ale já lidi ráda nemám. Všichni jsou hrozně povrchní. I já. Každopádně dokážu ocenit, když je někdo upřímný, realistický s trochou optimismu a hlavně citově silný a vyspělý. Nepotřebuju, aby mi každý týden někdo brečel na ramínku, že dostal kopačky. Co já s tím? Brečím já snad kvůli takové prkotině? Lidi, co tak prožívají lásku, nemám ráda. Na lásku nevěřím.
Naprosto nesnáším, když se někdo přetvařuje jen proto, aby byl se všemi zadobře. Naprosto zbytečné. Jsem upřímný člověk, co všechno řekne, občas na plnou hubu. Kdyby všichni byli upřímní, nebylo by na světě krásně?
Když je člověk nezodpovědný, dohání mě to k šílenství. Něco slíbí, já s tím počítám, a nakonec se na něco vymluví a já musím totálně překopat veškeré své plány.
Taky se mi nelíbí, když po mně někdo něco chce, co se mi například příčí, ale sám pro mě nikdy nic neudělal. Dělají to hlavně starší a "zkušenější", kteří si zřejmě myslí, že by nade mnou měli mít jakousi převahu.

8. Láska?
Jak už jsem říkala, na lásku nevěřím. Věřím na přátelství, ale láska je jen přátelství se sexuální přitažlivostí. Nic víc. A neříkejte mi, že s kamarádem nevydržíte delší dobu bez kontaktu, aniž byste mu každou hodinu museli volat.
Jsem samotářka a doufám, že to tak taky zůstane. Chci vše zvládnout sama, jen v ojedinělých případech žádám o pomoc. Mám snad jen jednu kamarádku, se kterou chodím ven, a to většinou do obchodu a zpátky. Nebýt toho (a školy), jsem doma zalezlá od rána do noci.

9. Barvy?
Řídím se mnoha pravidly, jedním z nich je: "V jednoduchosti je krása." Mám ráda bílou barvu. Je čistá, nevinná, nikomu neublíží, nikoho neurazí. Je nenápadná, ale přitom je téměř všude a velmi důležitá. Naopak nesnáším růžovou, odjakživa. V mé skříni byste nenašli jedný kus oblečení s touto barvou. Vážně se mi hnusí.

10. Škola?
Chodila jsem na gymnázium. Neměla jsem zrovna skvělé známky. Nejméně mi jdou předměty, kde si musím zapamatovat spoustu textu, který mě nebaví a mnohdy ani nedává smysl. To znamená Angličtina, Němčina, Dějepis, Chemie, Literatura. Naopak mi poměrně jde Matematika, Informatika, Biologie a Mluvnice.
Se spolužáky jsem si moc nerozuměla. Upřímně tvrdím, že jsem poměrně vyzrálejší než většina z nich. Tedy nechovám se jako dítě a nepředvádím se silnými řečičkami, jak moc jsem se o víkendu ožrala.

11. Sporty?
Momentálně nedělám aktivně žádný sport, ale kdysi dávno jsem jich zkoušela dost. Fotbal, Basketbal... Nejvíce mě oslovil Badminton, asi sedm let jsem jej hrála. Jenže poté se to pokazilo a já už nedělám ani to.
Ve škole jsem se věnovala Floorbalu, při reprezentaci školy jakožto brankářka. Musím uznat, že mi to jde, čemuž vděčím svým dobrým reflexům, zřejmě z období Badmintonu.

12. Příroda?
Jakožto skautka jsem s přírodou spjata doopravdy dost. Nevadí mi bahno, rozthnuté oblečení mi vrásky nedělá. Na školní výlety jsem jezdila jen kvůli procházkám a možnosti podívat se jinam než po městě, rozhodně ne kvůli "kolektivu" či chlastačkám.

13. Filmy a Seriály?
Když si to tak vezmu, asi mi stačí docela málo k tomu, aby se mi něco líbilo. Zamilovala jsem si seriál The 100, který všem doporučuji, a dívkám se určitě bude líbit Teen Wolf. Příjemné fantasy v moderním světě. Poměrně jsem si užila i American Horror Story, přestože horory nemám moc v lásce. Avšak zrovna AHS není ani tak o strašidelnosti jako o postavách.
Filmy si poslední dobou vybírám hlavně podle herců. Mými oblíbenci jsou Thomas Brodie-Sangster, Dylan O'Brien, Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence a nově i Evan Peters. Oblíbenými filmy jsou The Maze Runner, Perks of Being a Wallflower, Nowhere boy a The DUFF. Všechny filmy doporučuji.
Anime mám zhlédnutého dost. Začal to Král Šamanů a Naruto. Nejoblíbenějšími díly jsou Nana, Lovely Complex, Black Lagoon a spousta dalších.

14. Hudba?
Nemám žádného oblibence ani vytříbený styl. Poslouchám vše, co se mi líbí, a většinou neumím jednotlivé písně či interprety pojmenovat (a z toho důvodu pak něco plácnu a udělám ze sebe blbečka). Jediné, co neposlouchám, je Rap a Dechovky.

15. Čtení?
Mám přečteno spoutu mang, nejvíce asi Shoujo.
U knih čtu převážně Fantasy. Nejoblíbenější knihou jsou zatím Kroniky Sialy a The Hunger Games. Nechápu tu popularitu knihy Stmívání v minulých letech, pro mě je nepochopitelné, jak tohle může být tak slavná kniha, když je prakticky o ničem. Stejně tak 50 odstínů, přestože se přiznám, že jsem knihu nečetla, ale viděla jen film. Stále mi to však přijde stejný případ.

16. Budoucnost?
Rozhodně bych chtěla někdy vydat knihu, a to ne na svoje náklady. Budu však muset na sobě víc máknout.
Ráda bych se brzy odstěhovala od rodičů a začala žít sama nebo s kamarádkou, se kterou bych se mohla dělit o nájem. To je však stále jen v mých snech, protože bych si musela sebnat stálou práci.

Tak, to by bylo vše. Snad vás mnoho textu neodradilo. Nebo vás odradily mé postoje? Protože i to se už párkrát stalo.
Pokud by vás zajímalo ještě něco, nebojte se mě zeptat na Ask.fm. Taky se můžete stát fanouškem na Twitteru.Mějte se krásně ^^
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rea Rea | Web | 29. srpna 2014 v 19:41 | Reagovat

Mne sa naopak tento článok páčil! Potešila som sa, že si tu napísala niečo o sebe a ešte viac ma potešilo to, že si sa nesnažila za každú cenu napísať o sebe len v dobrom, ale napísala si to úprimne, zo srdca. Máme toho dosť spoločného, no zároveň tam vidím aj kopu odlišnosti. Chápem, že si nechcela napísať pravé meno, to by som neurobila zrejme ani ja. Na svojom blogu sa vždy snažím byť taká, aká som a ak by ho objavil niekto kto ma pozná a ja ho nemám veľmi v láske, asi by mi to dosť vadilo. Čo ma celkom potešilo, sme rovnaký ročník :D Aj keď ja som o mesiac staršia :)  Prvá odlišnosť je v tom, že ja mačky milujem :D Takisto ako ty si často poklepávam nohou a väčšinu ľudí okolo mňa to privádza až do šialenstva, aj keď ja si to väčšinou ani neuvedomujem. Heh, nad tým posledným som naozaj neuvažovala. Ale ktovie čo by som vyskúšala ako prvé :D

2 Momo-chan Momo-chan | Web | 29. srpna 2014 v 22:32 | Reagovat

Ja som teda nikdy neuvažovala nad tým aké je to byť chalanom. Akože fakt nikdy. Uvažovala som, aké je to byť psom, ale nie chalanom :D čo už :D Zaujímavý šlánok, Kiara. Ďakujem ti zaň. A ja tiež na lásku neverím i keď o nej rada čítam.

3 ♦Reina♦ ♦Reina♦ | Web | 30. srpna 2014 v 14:49 | Reagovat

Skvělej článek, bavilo mě to číst, a jsem ráda, že jsem se o tobě konečně něco nového dozvěděla. ^^
Nah, máme toho docela dost společného.... creepy. o.o'' xD

4 elsanie elsanie | Web | 31. srpna 2014 v 16:15 | Reagovat

Co dodat ?
Nevím ale myslím že jsi v mé v hlavě stále ta stejná Kiara.
Myslím že Tvé názory a postoje jsou velice zajímavé ale s některými se nestotožnuji...no co ale rozhodně jsi vážně úžasná duše (raději neříkám člověk,protože se to tu prostě nehodí :-))

5 Kiara Kiara | E-mail | Web | 31. srpna 2014 v 16:47 | Reagovat

[1]: [2]: [3]: [4]: Děkuju vám moc vše za názory, moc si toho cením ^^

6 Emmi Emmi | 3. února 2016 v 19:05 | Reagovat

V životě budeš buď hodně šťastná, nebo hodně nešťastná...
Záleží na tom, zda vydržíš být tak nezávislá a "sama".
Ráda bych (pro tvoje dobro) věřila, že to dokážeš... ale nejsem si jistá.

Já jsem velký introvert... ale bez lidí žít nedokážu...
Zoon politikon.

7 Kory Kory | Web | 1. června 2016 v 19:57 | Reagovat

Jé, skaut... to je super... :)
některý body jsou jak kdybych je psala já, některý jsou můj úplnej opak, sranda.
Jinak jsem chtěla říct že mě v poslední době vždycky potěší, když někde vidím u komentáře tvůj "avatar", tvoje komentáře jsou obvykle zajímavý.

8 Kiara Kiara | E-mail | Web | 1. června 2016 v 20:15 | Reagovat

[7]: Díky, tohle mě vážně potěšilo :D

9 Nat Doki Rainer Nat Doki Rainer | E-mail | Web | 31. října 2016 v 20:34 | Reagovat

Každý máme to svoje. Ja som dlho tvrdila, že partnerský život pre mňa určite nie je a teraz je to pravý opak. Neberiem ti tvoj názor ohľadom lásky, keď to tak cítiš. Z toho čo si napísala usudzujem, že asi študuješ v to istom meste, kde bývaš. Mňa, keď zobrali na výšku niekoľko stovák kilometrov od domova, tak som prerevala celý týždeň, že ja nikam nejdem a teraz som strašne vďačná, že ma k tomu rodina dokopala. Osamostatnila som sa. Nie vždy potrebuješ veľa peňazí na nájom, ak znesieš, že vás tam bude viac. A s ľuďmi je niekedy dosť veľká sranda. Len na to treba nájsť tích správnych. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama