Akkan Baby

6. srpna 2014 v 20:15 | Kiara |  Dojmy z mang

Shigeru a Yuki se setkali na koncertě své oblíbené skupiny. Od té doby jsou nerozlučnými přáteli. Ale opravdu se jejich vztah dá nazývat přátelstvím? Co se může přihodit těmto dvoum naivním a nevědoucím středoškolákům za trable?

Rok vydání: 2001 - 2002
Počet knih: 3
Žánry: Komedie, Shoujo, Ecchi, Drama, Školní život


Takže. Konečně dočtená další manga. To to trvalo. Jenže čekat na celé překlady je taková otrava! No, ale vrhněme se na dojmy z této poměrně neobvyklé, starší a originální mangy!
Nechci vám prozrazovat ani ty nejméně důležité věci, protože si myslím, že u tak poměrně krátké mangy bych vám vyzradila celou zápletku. Ale věřte tomu, že děj je vážně originální, tedy já jsem se s žádným takovým ještě v manze ani v anime nesetkala.
Kresba je starší, nezvyklá, ale roztomilá, hodící se a často i velice vtipná či emotivní. Moc jsem si ji oblíbila. I když chápu, že se tento styl nemusí zamlouvat každému.
Postavy jsou opravdu hloupé, ale jak už to tak bývá, pro toho druhého udělají cokoli. Tak ráda bych vám řekla, v čem mi jejich hloupost a naivita přišla vysoce nepravděpodobná, ale to jsme zase u spoileru jako dobytek...
Co dál bych napsala, když vám z příběhu vyzradit nic nechci? Rozhodně si mangu přečtěte, je krátká, originální a zábavná, i když v pár věcech nereálná. Kolik tedy dostane bodů? 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 petrika petrika | Web | 9. srpna 2014 v 13:29 | Reagovat

Túto mangu som nedocitala, nepáčila sa mi a nebavilo má to :P , postavy boli naozaj hlúpe, no na druhej strane som sa s takým príbehom ešte nestretla:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama