Srpen 2014

Škola a rozvrh

30. srpna 2014 v 16:58 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Už dlouho tu nebyl žádný článek z mého života (a teď to výjimečně nemyslím ironicky), proto jsem se rozhodla, že vám tu něco napíšu.
Je sobota a já nemám co dělat. Ráno jsem vstávala v osm hodin, protože jsem šla uklízet s pár lidma klubovnu po táboře. To znamená, že jsme uklízeli věci, které jsme po táboře naházeli do klubovny a rychle zavřeli, aby nevypadalo všechno ven (stejně jako se to dělá s prádlem ve skříni...).
Byla to poměrně zábava, teda až na to, že jsem se ráno nestihla nasnídat a umírala jsem hlady. Nejhorší bylo, že jakmile jsem se vrátila, doma nebylo ani ň a já musela čekat na oběd, který nebyl nic moc. Fakt super.
Jsem si jistá, že můj blog navštěvují především lidé od čtrnácti do dvaceti let. To znamená ti, kteří stále ještě chodí do školy... Takže, asi máte stejné pocity jako já:


Kdo je Kiara?

29. srpna 2014 v 17:31 | Kiara |  Kiara

Zajímalo vás někdy, kdo je ten člověk, co tu přidává články ze svého nudného života, píše povídky, sleduje anime, čte mangu, hraje si s Photoshopem a stěžuje si na vše kolem? Tak to jste klikli na správný odkaz!

Jarní dítě - Kapitola 1.

27. srpna 2014 v 12:22 | Kiara

Ahoj!
Tak dnes přidávám první kapitolu této povídky. Rozhodla jsem se, že budu přidávat kapitoly každý týden, pokud to tedy budu stíhat. Myslím si, že dílů bude dost, i když každý z nich poměrně krátký. Do komentářů mi prosím napište své názory, postřehy, kritiku, prostě všechno. Budu moc ráda ^^


Breaking Bad Remix

25. srpna 2014 v 12:31 | Kiara |  Zajímavá videa
Ahoj!
Dnes pouze oddechový článek s vtipným videe. Vtipný a chytlavý remix, který už pomalu znám nazpaměť.


Citáty 0.3

24. srpna 2014 v 13:50 | Kiara |  Citáty

Ahoj!
Jelikož mě práce ve Photoshopu vážně baví, udělala jsem pro vás dalších pět signatur s citáty. Myslím si, že se mi várka poměrně povedla. Seřadila jsem je od toho, který se mi vzhledově líbí nejméně, až po podle mě nejhezčí. No, ať se líbí ^^

Pozadí 0.4

23. srpna 2014 v 11:05 | Kiara |  Pozadí na plochu

Ahoj!
Do téměř zapomenuté rubriky přidávám dalších pár tapet na plochu! Je to tak trochu Fairy Tail speciál. Ať se líbí ^^

Bouračka

22. srpna 2014 v 18:55 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Krátký článek o tom, jak jsme dneska bourali příměstský tábor.
Samozřejmě, že se mi vůbec nechtělo tam chodit, protože práce... To je něco, co není můj šálek čaje a snažím se této činnosti vyhýbat obrovským obloukem. Jenže stejně doma nic nedělám, tak jsem tedy šla.
Na tábořišti byly ještě děti z tábora základní školy, který vedly učitelky. Myslím, že už jsem se zmiňovala v nějakém článku, že se ho zúčastnily i některé děti, co byly na našem příměšťáku, že?
Každopádně bylo teplo, nepršelo a rodiče nám pomáhali při rozebírání stanů, takže to nebyla taková dřina. Navíc, jsem nemusela nosit ty dřevěné části stanů do sklepa, protože jsem byla velice zabraná do jiné činnosti...
Jak už jsem řekla, děti stále byly v táboře, respektive na hřišti vedle tábořiště. A to bych to nebyla já, abych se nezapojila do hry! Zahráli jsme si vybíjenou a já jsem momentálně naprosto hotová. Ale stálo to za to. Fakt mi to chybí, jen tak hrát s dětma. Docela mi přirostly k srdci, i když jsem si myslela, že se to nikdy nestane. Ale stále si nedokážu představit, že bych si někdy nějaké pořídila, to stále nechci.
Vždycky jsem prohlašovala, jak děti nesnáším a tak, ale ony jsou docela fajn, když tedy nepočítám nějaké ty sígry, kteří však na táborech nebyli. I když mě z toho bolí záda, náramně jsem si to užila.
A moc děkuji všem za krásné komentáře u prologu u povídky Jarní dítě. Neskutečně mě potěšily a už se nemůžu dočkat, až zveřejním první kapitolu, co na ni řeknete :)


Mějte se krásně a nemyslete na školu! ^^

Jarní dítě - Prolog

20. srpna 2014 v 19:43 | Kiara

Ahoj!
Tak tedy, nultá kapitola - prolog - je tu. Není nijak dlouhý a o ničem moc nenapovídá, ale prology takové jsou, no ne? Každopádně doufám, že se vám bude líbit a že vás zaujme.
Sehnala jsem si (to zní tak divně) beta čtenáře, takže bych se měla jen zlepšovat a něměly byste nacházet mnoho pravopisných chyb. Ale teď šup do čtení!


Jarní dítě

20. srpna 2014 v 13:59 | Kiara

Haruka tvrdě trénuje, poctivě každý den, jak fyzicky, tak i psychicky. Jenže kvůli čemu? Do tréninku ji nutí mistr doja, ve kterém bydlí už sedmnáct let. Dozví se někdy, proč nežije s rodinou a proč je s ní už od narození malý, zakletý démon v podobě zrzavé lasičky?

Žánry: Fantasy, Boj, Komedie.

Povídka je dopsaná.
Povídka byla psána (aktivně) 19. 8. 2014 - 30. 3. 2015
Pokračování nezamýšlím.

Tato fantasy povídka (více méně) se mi příběhově moc nelíbí, abych tedy byla upřímná. Nepřijde mi totiž moc originální, hlavně z toho důvodu, že zápletka mi přijde taková pohádková. Ale líbí se mi popis scén, to musím uznat, že se mi některé docela povedly. A jinak? Nemůžu uvěřit, že mi trvalo povídku napsat víc jak půl roku... Což je dost trapný, takže si dávám závazek, že příští povídku budu psát poctivě a pravidelně. Asi si odepřu fantu a dám si ji vždycky až za odměnu, když dopíšu kapitolu...
Pište mi své názory sem do komentářů na celou povídku, prosím. Jak za pozitivní, tak i za negativní ohlasy budu ráda. :)

Lovely Complex 02

19. srpna 2014 v 13:41 | Kiara

Ahoj!
Tak jsem tu po dlouhé době s dalším přeloženým dílem. Už je to nějaká chvíle, ale jednoduše jsem zveřejnění dalšího dílu odsouvala stranou, protože mě krapet odradil fakt, že u prvního nebyl vůbec žádný komentář. Prostě žádná odezva.
No, to je jedno. Doufám, že u tohoto článku se to změní a že si tuto mangu zamilujete stejně jako já.


P.S.: Čím víckrát to čtu, tím víc se s tím ztotožňuji. Tedy, ne s těmi "romantickými" pocity, ale s komplexem. Sama měřím dost a znám kluka, co měří dost málo... Ale jsem si dost jistá, že jako ti dva z LoveCom neskončíme :D