Vysvědčení

28. června 2014 v 9:52 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Jak jste všichni postřehli, včera bylo vysvědčení. Jak vám dopadlo? Pokud mohu říct za sebe, tak moje bylo asi nejhorší ze všech. Měla jsem dvě čtyřky, a to z němčiny a základů společenských věd (ekonomika). Ne, že by mě to překvapilo, ale dvě čtyřky jsem ještě nikdy neměla. Ale jinak to bylo docela fajn.
A prázdniny. Jako každé léto pojedu na skautský tábor, opět jako vedoucí, asi na dvanáct dní. Nevím, jestli se mám těšit na tak dlouhé odloučení od rodiny, nebo se bát těch malých dětí, na které budu muset dávat pozor. Asi spíš to druhé. Moc se mi tam nechce. Každopádně v tu dobu bude asi jen pár přednastavených článků, jinak to tu opět bude stát.
Dále půjdu na příměstský tábor jako vedoucí. Aspoň nějak si o prázdninách vydělám. Na ten se naopak moc těším, protože si každý večer můžu zajít domů, osprchovat se a vyspat se v posteli, narozdíl od normálního tábora "v divočině".
Co ještě bych vám řekla? Hm... Je ráno, takže jsem naprosto vygumovaná...
Nedávno jsem si zase založila deníček, kam si píšu svoje pocity a zážitky, které doplňuji obrázky a tak. Už hodněkrát jsem si založila deníček, ale nikdy to nevydrželo. Každopádně mi to docela pomáhá, abych nebyla v depresi, takže si myslím, že to dlouho vydrží. Navíc si na tom dávám záležet, aby každá stránka vypadala hezky a i desky jsou pěkné.

Manga: Love Hina

Mějte se pěkně a zas někdy! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama