Květen 2014

Výlet na kolech 2. května

4. května 2014 v 11:32 | Kiara |  Fotky
Ahoj.
Tak jsem se zase jednou přemluvila a vyrazila jsem s kamarádkou ven na kolech. Když jsem tak jela, řekla jsem si, proč bych nenafotila pár fotek a nehodila to na blog? Možná to nikoho nebude zajímat, ale možná ano a aspoň trošku zaplním rubriku fotky... Ale neměla jsem s sebou nic jiného než mobil, který, jak jsem před chvílí zjistila, nemá zas tak dobrý foťák. Příště už si vezmu svoji růžovou zrůdu (foťák) a snad už to bude lepší.
Nuže, když jsme vyjížděly, bylo 20 stupňů a nádherně modrá obloha. Byla to paráda, kámoška se snažila fotit mobilem za jízdy, asi si dovedete představit, jak to dopadlo. Poté se však zatáhlo a začalo poprchávat, tak jsme to otočily.
A nakonec, následky ze zimního ročního období, kdy jsem na kole nejezdila: bolí mě zadek ze sedátka a dostala jsem rýmu... Skvělý. Ale byla to dobrá změna.

Elfen Lied

1. května 2014 v 18:44 | Kiara |  Dojmy z anime

Diclonius, neboli nový druh lidí. Od ostatních se liší nejen rohy, které jim vyrůstají z hlavy, ale i neviditelnými vektory, kterými dokáží ublížit nespočtu živoucích. Není tedy divu, že se je lidé snaží vymítit, samozřejmě jen ti, kteří o jejich existenci vědí. Ti také některé z mála drží jako pokusné králíky v laboratoři. Jak to ale dopadne, když se jedna dostane ven, přičemž pozabíjí spousty vojáků, kteří se ji marně snažili zastavit? A až po ráně do hlavy ztratí paměť i řeč a najde ji "neznámý" civilista?

Rok vydání: 2004
Počet epizod: 13×25 minut (Dokončeno)
Žánry: Horor, Erotika, Harém, Akční, Sci-fi, Supersíla, Tragédie, Pocity úzkosti