Čekatelky za mnou!

7. dubna 2014 v 19:27 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Tak jsem tu zase s přívalem informací z mého nudného, nezajímavého a líného života!
První, ale zároveň hlavní informací je, že jsem splnila Čekatelskou zkoušku! (Pokud nevíte, co to je, Wiki vám poradí) Jsem tak moc ráda, že to mám za sebou. Ani netušíte, jaké to byly nervy. Naštěstí jsem vše zvládla na první pokus a tak nemusela nic opakovat. Uf! Jako první jsem šla na zdravovědu. Stepovala jsem před pokojem a šrotila se doopravdy zběsile z nedbalých poznámek v deníku. Stejně mi to bylo houby platné, protože o tom, na co se mě zkoušející ptal, nebyla o tématu ani zmínka... Nějakým zázrakem jsem to však dala.
Další věc, kterou bych vám mohla sdělit je, že jsem si usmyslela udělat matce k narozeninám nepečený ovocný dort. Předpokládám, že by jí mohl udělat radost, ale! Neznáte někdo dobrý recept? Nejlépe na piškotový dort s ne moc sladkým krémem a na něm ovoce různých druhů a barev? Moc by mi to pomohlo.

Jelikož jsou čekatelky za mnou, zdravoťák za chvíli taky bude a ročníkovku jsem již odevzdala i obhájila, mám teď spoustu času! A co to znamená? Ano, začínám znovu psát povídky! Jupí!
Oh, jak mně to chybělo. Pouštím se znovu do Černé bílé. Jelikož jsem si už předtím načrtla a popsala hlavní tři charaktery, neměl by pro mě být zas takový problém pokračovat v rozepsaném začátku. Už se těším, až budu jednostlivé kapitoly zveřejňovat. Jen se chci zeptat, jestli chcete, aby byly normálně na blogu, nebo aby se daly stahovat na ulož.to v .pdf, abyste si to mohli stáhnout do mobilu, tabletu či čtečky a číst si to třeba v autobuse nebo tak.

Mějte se pěkně a učte se! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama