Velice nabitý březen...

23. března 2014 v 15:23 | Kiara |  Z mého života
Ahoj.
Jak jsem si již jistě jednou stěžovala, měla jsem velmi nabitý program přes březen, který za tři týdny KONEČNĚ skončí. Jak já se těším, až budu mít klid od toho všeho.
Včera jsem byla v Brně koupit si rifle. Tak jsem tak šla po nějaké ulici, přede mnou se procházel mladý pár s kočárkem a co nevidím! Bohatě vypadající pán z onoho páru začne hladit svoji partnerku po hýždích. Ale jako by to nestačilo, rovnou rukou zajede pod její rifle... Upozorňuji, že jsme byli na poměrně rušné ulici, čili na veřejnosti před zraky spousty lidí. Doopravdy nechápu, jak si tohle někdo může dovolit! A že ta ženská nic neudělala... Možná to moc řeším, ale nechcou si to nechat někam do soukromí?
Už od úterý mě bolí v krku a mám nepříjemnou rýmu. Ani nedokážu spočítat, kolik jsem za tu dobu pocumlala hašlerek. Ale pomáhají. Momentálně mě v krku skoro nebolí.
Když už jsem se zmínila o tom Brně, tak jsem si ve Vaňkovce četla knihu, kterou mám mimochodem rozečtenou asi čtvrt roku a pořád ne a ne ji dočíst, seděla na lavičce a v klidu čekala na autobus domů. Když vtom přijde nějaký chlapík a sedne si vedle mě. Lavečka ne zrovna dlouhá, z jedné strany kytka, z druhé eskalátor a naproti východ. Pochopte, jsem celkem stydlivý člověk a tohle mě naprosto vylekalo. Proto jsem udělala to první, co mě v tu chvíli napadlo; spěšně vstala a odcházela. Za mnou se ozvalo jen "Klidně si čtěte dál," ale na to já fakt neměla. Dost se bojím cizích lidí.


Velice se netěším na obhajobu své ročníkové práce, která mě čeká tento čtvrtek. Zatím ještě nemám ani prezentaci, kterou bych tedy měla udělat co nejdřív... Hodně se bojím, protože jsem vždycky hrozně nervózní. Ale zároveň se těším, až to budu mít za sebou.
V pátek jsme měli trénink na florbalové krajské kolo. Jsem v bráně a věřte mi, že tam jenom nesedím. Tak spocená jsem snad ještě nebyla. Jeden míček za druhým, ani jsem nestíhala si znovu kleknout. Prostě záhul. A ještě k tomu jsem byla nachlazená... Jen doufám, že se naše snažení vyplatí a že za týden v pátek uspějeme ^^
A to mi připomíná, že zítra pojedu do Brna na vyšetření, abych mohla mít kontektní čočky. Pod helmu totiž brýle nedám a vidím rozmazaně. Což je tak trochu nepraktické...

Mějte se pěkně a sportujte! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama