Den blbec

11. ledna 2014 v 15:37 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Doufám, že se máte všichni dobře, tedy aspoň líp než já. Momentálně ležím v posteli a mám vedle ní kýbl. Celý včerejší večer jsem totiž zvracela, ani nevíte, jak jsem byla ráda, že jsem usnula... Teď mě docela solidně bolí hlava, takže zvládám maximálně sedět. Když si pomyslím, že jsem celou sobotu chtěla dělat na ročníkovce... S termínem odevzdání to nevidím moc nadějně.
Nemocná jsem nebyla takové dva roky, natož abych vracela jídlo špatným směrem... Od té doby jsem už zapomněla, jaký je to hnus. Prostě se mi nechce dělat vůbec nic, jen spát... Každopádně vám chci poradit, abyste ve školní jídelně nejedli kuřecí řízek s bramborovou kaší z prášku. Mám hroznej hlad, ale vůbec žádnou chuť a bojím se, že bych znovu zvracela... Dnes se mi to naštěstí ještě nestalo.
A jinak? Nemám čas absolutně na nic. Učitelé se totiž dočista zbláznili a příští týden každý den píšeme aspoň jeden test, přičemž hned v pondělí mě čekají rovnou tři písemky. Doufám tedy, že nevolnost mě rychle přejde, protože si nemůžu dovolit zameškat.
No, a jinak se mám docela dobře. Sice je leden, ale venku je jaro. Mám zimu docela ráda, ale jeden rok bez ní mi vůbec nevadí. Tedy doufám, že letos nepřijde a že místo na letní tábor nepojedu na zimní.


Mějte se krásně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama