Povídky

4. prosince 2013 v 18:34 | Kiara |  Z mého života
Ahoj.
Tak jak vám dupou králíci? Byla zase několikadenní pauza a víte vy proč, miláčkové moji? Čekala jsem na to, až někdo, aspoň jeden človíček napíše nějaký ten komentář k povídce, kterou jsem v neděli přidala. Jenže se tam žádný neobjevil. Když jsem se nad tím tak zamyslela, zjistila jsem, že u téměř žádné povídky komentář není. Chtěla bych se zeptat proč? Aspoň jednorázovky, jež jsou dlouhé maximálně na jednu stránku, byste si přečíst mohli a zanechat svůj názor. Nelíbí se vám? I tak mě zajímá, možná i o to víc, aspoň bych věděla, kde dělám chyby. Nezajímají vás mé povídky? V tom případě odejděte z tohoto blogu, protože se s ním zaměřuji hlavně na ně. Nebo jste snad moc líní na to přečít víc než 300 slov? Tak to vám radím si jít léčit svůj lenivý mozek...Tinker: "Kia je zase zase v ráži, co? Copak se naší malé chudince zase stalo, hm?"

Ha ha ha... Jak vtipné. Naštěstí nemusím brát na vědomí slova od ubohého křížence berana z mé fantazie, abych vyžila v tomhle světě...


Tinker: *Neví, co říct, proto raději zmizí z mého ramene.*

No, když už je pryč, musím uznat, že má tak trošku pravdu... Ono je to tak, že když je ve škole dobře, směji se s kamarády a panuje přívětivá nálada, doma si potom připadám, jako by se ty dobré pocity spotřebovaly ve škole a mně zbyly jen ty pochmurné a agresivní... Funguje to i naopak. A i když si o sobě myslím, že jsem celkem optimista, jsou chvíle, kdy mi jednoduše do smíchu není.
Ale to je přeci fuk! Hlavním tématem tohoto článku by měl být váš nehorázně pasivní přístup k mým povídkám! Je mi jasné, že to nemusí být zrovna váš šálek čaje, ale proč se s tím štvát, když o to nejevíte zájem? Když mi dáte jasně najevo, jestli chcete mé povídky či ne, nebude to pro nás všechny lepší? Zkuste o tom aspoň popřemýšlet. Díky.

Mějte se krásně a noste čepky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama