Prosinec 2013

Vánoce jsou za námi...

29. prosince 2013 v 12:57 | Kiara |  Z mého života
Zdravím!
Tak jak jste si užili Vánoce? Copak jste dostali za krásné dárečky? Zbylo vám ještě nějaké to cukroví?
Já mám radost tedy hlavně z toho, že jsou prázdniny a nemusím vstávat brzo ráno... Večer s rodinou... Myslím, že se nebudu moc vyjadřovat. Z dárků mám radost, jak by taky ne. Dostala jsem nový mobil, dotykový. I když jsem byla spokojena se starým, tlačítkovým a s rozbitou obrazovkou, lepší než drátem do oka, ne? Bojím se, že mi brzo někde spadne a bude po něm... Dále mám od babičky růžové pyžamo (díky babi...), dále nějaké ty šampony, mastičky a já nevím co všechno, kabelku, kterou pravděpodobně nikdy ve svém životě nevyužiji, a teplou mikinu od tety.

Vánoční dárek 7

24. prosince 2013 v 18:00 | Kiara |  Vánoce 2013


Vánoční dárek 5

24. prosince 2013 v 13:00 | Kiara |  Vánoce 2013

Vánoční dárek 4

24. prosince 2013 v 11:30 | Kiara |  Vánoce 2013


Vánoční dárek 2

23. prosince 2013 v 21:00 | Kiara |  Vánoce 2013

Vánoční dárek 1

23. prosince 2013 v 17:00 | Kiara |  Vánoce 2013

Ahoj!
Nuže, jsou tu Vánoce a také moje slibované překvapení. A co jsem si pro vás přichystala? No, upřímně, v momentě, kdy tohle píšu, mám zatím jen půlku, ale věřím, že všechno stihnu a že jsem už na nic nezapomněla. Každopádně, mým dárkem je pár krátkých povídek na téma Vánoce. Ale nebudu je vydávat, jak se mi zachce. Proto vás všechny také tolik upozorňuji, kdy přesně vyjde další část. Jedná se o to, že každá povídka se jakoby odehrává v čas, kdy ji čtete. Jako kdyby se příběh odehrával ve stejnou dobu, ale na jiném místě. Proto vám také doporučuji, abyste povídky četli v čas, kdy vyjdou.
Opravdu kraťoučké příběhy lidí mají mezi sebou také určité spojení, kterého si, doufám, všimnete.
No, nezbývá mi asi nic jiného, než říci, ať si čtení užijete, snad se vám bude líbit, a zde je první část:

Hobbit - Šmakova dračí poušť

16. prosince 2013 v 11:28 | Kiara |  Z mého života
Zdravím!
Chtěla bych se s vámi krátce podělit o své zážitky z premiéry druhého filmu Hobbit. Nebudu to tedy dále prodlužovat.
Jelikož jsem četla knihu, asi vás nepřekvapí, že jsem z filmů nebyla tak úplně odvařená. První díl byl skvělý, téměř celý podle knihy, pár domyšlených věcí mi vadilo, ale nebylo to tak hrozné. Druhý díl už tolik podle originálu nebyl, sázel mnohem více na akci a, jestli to mohu zmínit, na tu klasickou americkou, což znamená levnou a velmi předvídatelnou, romantiku, která v knize, naštěstí, nebyla vůbec obsažena. Vážně, to jsem nechápala, jak mohou tak dokonalý příběh o dobrodružství mužské skupiny pokazit něčím takovým?! Hodně mě to naštvalo.
Film je udělán s velkou dávkou vtipnosti, což se mi neuvěřitelně líbilo. Herci podávají úžasné výkony, obsazení se k postavám taktéž hodí. Možná to trošku přepískli s počítačovou technikou, takže to vypadá trošičku uměle, ale to je jen takový detail.
Premiéra v Brně se konala přesně o půlnoci v noci ze středy na čtvrtek. Všude bylo opravdu moc lidí, ale to se dalo čekat. Byli jsme na verzi v originálním znění s českými titulky. Film skončil kolem třetí hodiny. Kupodivu jsem neusnula, každopádně jsme domů dojeli o půl čtvrté ráno, tudíž jsem šla spát ve čtyři. Po třech hodinách jsem vstávala do školy.
Ve čtvrtek jsem nebyla nijak zvlášť unavená, to přišlo až v pátek, kdy jsem zaspala a jen taktak stihla vyučování.


Nakonec přidávám gif z prvního filmu. Taky se vám Kili tolik líbí? Je hezčí jako trpaslík než v normálu. Filmy doporučuji, ale před jejich zhlédnutím si přečtěte nejdříve knížku.

Mějte se pěkně a čtěte Hobbita!

Mezinárodní den otaku

15. prosince 2013 v 12:35 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Jsem tu jen na skok, a to abych vám oznámila, že dnes, tedy podle veškerých facebookových stránek, je Mezinárodní den otaku! Jo, taky jsem netušila, že něco takového existuje, ale co na tom.
Na jedné stránce jsem našla obrázek s textem, který byl poměrně odbytý, takže jsem jej předělala.


Česky si jednoduše máte napsat na zápěstí "^w^", abyste reprezentovali otaku. Ale myslím si, že jste tomu všichni rozumněli. Já jen pro jistotu.
Každopádně já už smajlíka na zápěstí mám, sice ne zrovna podařeného, jelikož jsem před půl hodinou vstala a mé prstíky jsou stále ztuhlé, ale to vůbec nevadí!

P.S.: Obrázek můžete volně kopírovat na své blogy bez uvedení zdroje, ale prosím nepište, že jste ho dělali vy.

Mějte se krásně a užijte si Mezinárodní den otaku! ^w^