Víkend v duchu skautingu

24. listopadu 2013 v 21:39 | Kiara |  Skautské já
Zdravím!
Celý, ale celičký víkend nepřibyl ani jeden článek. Ne, že by to byla nějaká větší změna, jenže jsem konečně měla důvod! Byla jsem totiž na čekatelském kurzu. Ano, má to něco společného se skautem. Po složení zkoušek dostanu dekret a prostě to bude úplně super. Jistě chápete. No, a mé zážitky?


No, stále si stojím za svým a říkám, že jsem spíš introvert a tak trochu asociální člověk. Neměla jsem potřebu se s ostatními seznamovat, taky že si jejich jména stále nepamatuji. Upřímně, moc mi ti lidé nevyhovují. Instruktoři jsou fajn, většinu z nich znám ze střediska.
I když byla zima, bývali jsme venku poměrně často. Když jsme se hýbali při nějakých hrách, nevadilo mi to. Lepší, než trčet v malé místnosti při nějaké přednášce. Ale ty tři dny mi daly dost. Například jsem si mohla vyzkoušet masáž srdce na figuríně. Řeknu vám, šlo to celkem těžko a trochu mě i bolely ruce, takže doufám, že nikdy nebudu muset resuscitovat. Je to namáhavější, než můžete vidět třeba ve filmech, kde to mimochodem většinou dělají špatně.
Je všeobecně známo, že má paměť na jména je... no, není. Jednoduše v tom mám nehorázný guláš a když si mě někdo chce přidat na facebooku (právě se to stalo), musím se podívat na fotku, abych poznala, o koho jde.
A co je nejhorší... Nebyli tam žádní pěkní kluci! No chápete to? Jeden jediný měl aspoň jakž takž pěkné tělo, ale těn obličej... ne. Jo, já vím, s tím už se nedá nic dělat, ale prostě... Chápete, ne? Naštěstí mám ale stále naději, protože pár kluků se nedostavilo a budou až na hlavním běhu, tak snad!
Nuže, to by bylo možná tak vše, protože mě nenapadá, co bych ještě napsala.
Tak se mějte a už se teple oblékejte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama