Taneční

19. listopadu 2013 v 17:21 | Kiara |  Z mého života
Ahoj!
Jak už název článku napovídá a jak jste se mohli dozvědět ze včerejšího článku, byla jsem včera v tanečních. Jelikož nejsem tolik kreativní ve vymýšlení příspěvků, tak sem napíši své zážitky.
Jako první jsem tancovala s jedním instruktorem. Naštěstí byl výškově podobný a tancovali jsme chachu, takže to bylo v pohodě, a naštěstí byl bigamista, takže jsem si mohla sednout. Jenže! Když se tancoval waltz, přišel pro mě poměrně hezký kluk, jestli si nechci zatancovat. Jelikož v tanečních nemůžu odmítnout, šla jsem. Nědělala jsem si žádné zbytečné iluze, jelikož jsem byla nejblíže dveřím, ze kterých přišel, proto si mě zřejmě vybral. Waltz mi absolutně nejde, hlavně ta zpropadená otočka, takže jsem mu byla vděčná jen z poloviny, že si pro mě přišel.
Dále následovala další pánská volenka. To za mnou přišel také neznámý kluk, jehož jméno jsem již stihla vypustit z hlavy. Opět walz. Nejsem moc zvyklá, že se k někomu tisknu, jenže on mě prostě nenechal se oddálit. Bylo to docela trapné. Jasně, chápu, že u tohoto druhu tance musíme být u sebe blízko, ale bylo mi to nepříjemné. Proto jsem málem Bohu děkovala, když jsme začali s jivem. To bylo mnohem lepší a zábavnější. Ale musím uznat, že tancoval skvěle.
Nácvik na bílou prodlouženou jsem strávila s kamarádkou na záchodě, protože na ni obě nejdeme.
Nuže, další polovinu jsem tancovala s jedním klukem. Jenže, holky, buďte rády, že jste malé, protože když je váš partner o hlavu nižší a má tak perfektní výhled na váš dekolt, není to zrovna příjemné... Ale byl fajn, Už jsem si docela i zvykla na to, že je většina lidí menších. Jakmile jsme si sedli, zjistila jsem, že při valčíku mi šlápl na nohu tak špatně, že mi trochu tekla krev z palce. Ale to je menší detail...


No, to je zřejmě vše, snad jste se pobavili. Já se tedy moc nebavila...

Mějte se pěkně a tancujte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama