Povídka ze soutěže

29. listopadu 2013 v 20:24 | Kiara |  Novinky v psaní
Ahoj!
Dneska bylo vyhlášeno padesát nejlepších povídek v jedné soutěži, do které jsem se přihlásila. Jak se dalo čekat, mou povídku nevybrali.
Jo, mrzí mě to, koho by nemrzelo, ale jsem si vědoma toho, že na kontě nemám zas tolik napsaných příběhů, abych v soutěži takového kalibru překonala jiné. Mimochodem, byla to Cena Waltera Sernera.


Abych byla upřímná, s povídkou, kterou jsem napsala, jsem velmi spokojená. Taky si myslím, že jeden z důvodů, proč jsem neuspěla, byl možná zvolený děj. Zadání totiž bylo takové abstraktní a na zamyšlení, jenže já jej napsala jako fantasy. Přišlo mi to tak lepší. Nechci říkat, že to bylo něco světoborného a zasloužilo si to vybrání z 391 poslaných příspěvků do nejlepších 50ti, ale je to jedna z mých nejlepších zatím napsaných povídek, tedy podle mě.
Okey, hodně mě to štve, ale jsem naštvaná hlavně na sebe. Prostě nejsem dost dobrá... Aghrrr! Ne, klid, jsem v pohodě, však já se zlepším a jednou určitě vyhraju nějakou větší literární soutěž! (<-- Velmi, ale velmi soutěživý člověk)
Doufám, že o zveřejnění povídky budete mít zájem, i když nebude na anime ani japonské téma.

Mějte se hezky! ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Coco Cherry Coco Cherry | E-mail | Web | 30. listopadu 2013 v 15:21 | Reagovat

Mrzí ma to :/ na tvojom mieste by som to však nevzdávala a skúšala to dalej n_n rada by som si tu poviedku prečítala n_n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama