Tak kdy už bude Don't refuse me?!

2. října 2013 v 20:07 | Kia-chan |  Novinky v psaní
Ahoj všichni, kdož jste zabloudili na můj všemi opuštěný blog!
Založila jsem novou rubriku, ve které budu psát o stavu svých povídek, jak vám jistě všem došlo...
Tak to tedy nebudeme dále zdržovat a položíme si jednoduchou otázku. Kdy už sakra bude dopsáno Don't refuse me?! Mám pro vás velice pozitivní zprávu. Počítám s tím, že napíšu už jen jednu nebo dvě kapitoly a bude to! Pak jen zkontroluji, zda se v textu nenachází žádné chyby a ihned dokument hodím na ulož.to, kde si jej celý budete moci stáhnout. Snad vám to bude všem takto vyhovovat. Nechci to dávat na blog, protože se tu neoddělují odstavce, přední odrážky jsou nahoře a když to bude ve wordu, můžete si to stáhnout do čtečky a číst si to třeba v autobuse. No není to skvělé?
A proč tohle vůbec píši? Protože jsem dnes ve škole dokončila jednu kapitolu, což znamená, že jsem napsala asi čtyři A4.


Tinker: "Ve škole bys měla spíš dávat pozor, než psát ty svoje salátiny! Potom se divíš, že máš tak špatný známky!"

No jo, no jo, ale když mně se ve škole píše nejlépe, nevím sama proč. Každopádně si myslím, že dnes jsem odvedla dobrou práci, napsala jsem fajn scénku a zakončila kapitolu zajímavým zvratem. Zrovna mi ty papíry leží na stole a jakmile dopíši tento článek, hned se vrhnu do přepisování. Jupí... Když si pomyslím, že se musím ještě učit.
Každopádně, když nepočítám to, co jsem dnes napsala, má moje povídka přesně 22 962 slov. Je to na čtyřiceti stránkách. A je to zatím rozepsaná čtrnáctá kapitola, tudíž bude maximálně šestnáct kapitol. No, spíš kolem šestnácti kapitol.
A jak se těšíte na tenhle krátký příběh? Doufám, že se vám bude líbit, tedy aspoň více než mně. Já jsem totiž spokojena jen s některými scénami, které se mi docela povedly. Tím vás ale nechci odrazovat. Za jakékoli komentáře budu jen ráda.

Žijte blaze!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama