Říjen 2013

Halloween

31. října 2013 v 20:43 | Kiara |  Z mého života
Ahoj lidi!
Tak i já vám přeji pěkný Halloween, ten svátek, který se u nás v České republice neslaví. Místo toho však máme dušičky.


Doufám, že se máte pěkně, že spíte tvrdě a že máte dobré známky. Protože já ne. Pár čtyřek se mi započítalo do průměru a matka zase dělá chytrou, straší mě, že mě odhlásí z gymplu a tak dále. Kolikrát to tu už bylo? Ano, hodněkrát... Každopádně pravdou je, že bych se mohla snažit víc, i když je učivo obtížné. A taky mě pořádně bolí za krkem z nekvalitní peřiny pod hlavou...
A co to znamená'? Neaktivitu? Ale kde že... Já se budu snažit, přidám sem pár fotek, povídky na misi na Konoze a... já vlastně nevím, co dalšího. Možná si přečtu nějakou krátkou mangu a napíši recenzi.


A ještě něco by se našlo. Přihlásila jsem se do jedné literární soutěže, která už je taková větší, takže jestli by se náhodou stal zázrak a já se umístila na nějakém významném místě, oznámím vám to. No, ale jelikož budou zřejmě zveřejněny i údaje jako jméno, možná i škola a podobně, tak to budou opravdu jen první tři místa. Pravděpodobně se to nestane, ale i tak mi držte palce, protože by to byl opravdu velikánský úspěch!

Tak se mějte hezky a pořádně strašte malé děti!

Fotky 0.1

30. října 2013 v 19:04 | Kiara |  Fotky
Ahojky.
Tak jsem opět po sto letech vyšla z té temné a monuré jeskyně zvané pokoj a vyrazila s foťákem v kapse ven. Nečekala jsem, že se bude tak brzy stmívat, ale i tak jsem vyfotila pár amatérských fotek.
Mraky byly opravdu nádherné, zářily oranžovými barvami, hned jak slunce zmizelo za obzorem. Tady je máte:

Screeny 0.1

29. října 2013 v 9:52 | Kiara |  Blbosti
Ahojky!
Přináším sem další blbost. Snad se trochu zasmějete.
I takto může vypadat můj monitor. Dělání x věcí najednou? No problemo!


Ookami Kodomo no Ame to Yuki

28. října 2013 v 9:12 | Kiara |  Dojmy z anime

Film, který vypráví o takové zvláštní rodině. Matka člověkem, otec vlkodlakem a děti jsou vlky také. Jaké to pro ně bude? S čím vším se budou muset potýkat?

Rok vydání: 2012
Počet epizod: Film - 2 hodiny
Žánry: Rodinné, Ze života, Dospívání, Ze součastnosti, Lidé se zvířecími prvky

Izanami

27. října 2013 v 13:10 | Kiara
Ahoj.
Nuže, dala jsem si tu práci a namalovala jsem obličej Izanami. Popravdě, představovala jsem si ji trošičku jinak, ale jsem s tím spokojená. Předělávat to do barevné podoby na počítači nebudu, protože bych to jistě zkazila. Možná někdy za dlouhou dobu.
A jinak, jak se vám povídka líbí? Jestli jste ji přečetli, klidně mi svůj názor na ni napište k tomuto článku. Budu vám moc vděčná.
Přemýšlím, čím bych obohatila blog, ale na nic originálního a neotřelého stále nemůžu přijít. Něco, co by bylo pravidelné a bavilo vás to. Máte nějaké návrhy? Jestli ano, sem s nimi. Ale teď už Izanami.Omlouvám se za kvalitu, můj foťák blbne a papír byl pomačkaný, z venku šlo špatné světlo, protože bylo zataženo a tak dále...

Pozadí 0.2

25. října 2013 v 21:36 | Kiara |  Pozadí na plochu

Zdravím vás!
Tak tu tedy mám další pozadí na plochu, protože nevím, co přidávat. Ano, je to smutné, ale momentálně nesleduji žádné anime ani nečtu mangu. Avšak! Jsou před námi podzimní prázniny, a jelikož budu celý víkend sama doma, budu mít hromadu času zkouknot pár anime a přečíst si nějakou tu mangu. Tudíž v brzké době očekávejte nějaké recenze. Ale teď už jdem, sakra, na ty obrázky, ne?

Bowling!

23. října 2013 v 19:56 | Kiara |  Z mého života
Ahoj lidi!
Tak jak se máte? Mně je celkem fajn, nebyla jsem zkoušená z vyprávění v němčině, takže spokojenost. Sice mě při psaní bolí polštářek levého malíčku (otvírání ondrášovek je nebezpečné!), ale já to kvůli vám nějak vydržím.
Nuže, dnes jsem byla na bowlingu a bylo to moc fajn. I když jsem při rozcvičujícím kole nahrála 115 bodů, hned, jak začal turnaj, nastal totální failing... No, první jsem nebyla. Ale tak zahrála jsem si celkem čtyři hodiny, takže jsem docela vyčerpaná. Rozhodně tuhle zábavu všem doporučuji, hlavně s partou dobrých přátel.
A ještě bych chtěla zmínit fakt, že se psaním si dávám na chvíli pauzu, jelikož mám teď dost práce ve škole (psaní ročníkovky a testů) a taky bych se chtěla věnovat čtení. Jednak kvůli obohacení své slovní zásoby a jednak kvůli délce zapůjčení tří knížek od známého, na které se v podstatě zatím jen bezúčelně práší.


Tak se mějte dobře a pití otvírejte opatrně!

Alan Wake

21. října 2013 v 11:12 | Kiara |  Blbosti
Ahoj,
tak jsem se jednou dívala na první part hororové hry Alan Wake u Goga a udělala jsem si dva screeny se zajímavými momenty. Řeknu vám, že kdyby se mi něco takového stalo, tak bych definitivně přestala psát, jelikož v každé mé povídce někdo umře... >.> No, každopádně tu to máte (Po rozkliknutí se obrázek zvětší v novém okně):

Boku wa Kiss de Uso wo Tsuku

20. října 2013 v 13:21 | Kiara |  Dojmy z mang

Meiko miluje knihy a vždy po škole chodí do knihovny. Jednou však usne a někdo ji políbí. Když se probudí, v knihovně jsou čtyři kluci. Který z nich jí mohl ukradnout první polibek?

Rok vydání: 2008
Počet knih: 2
Žánry: Shoujo, Romantika, Komedie, Školní život, Bishounen

Don't refuse me, please! - COMPLETED!

19. října 2013 v 23:27 | Kiara |  Novinky v psaní

Ano! Je to tady! Konečně jsem dopsala po asi půl roce tu zatracenou povídku! Jsem nadmíru spokojena se svou trpělivostí, protože psát něco tak dlouho... No, řekněme, že jsem pomalu ztrácela naději na dokončení. Ale ne, konečně jsem hotova! Takže si asi říkáte: "A kdy to bude na blogu?" A moje odpověď je: "Až udělám korekturu!"
Přesně tak, musím zkontrolovat, zda jsou slova správně napsaná, věty dobře čitelné a tak dále. Však víte. Každopádně to bych měla ještě dneska stihnout. Počítám s tím, že v úterý to bude na ulož.to.


Ale máme tu další problém... Co psát dál? Není to v tom, že bych neměla nápady, ale právě naopak. Co z toho všeho si mám zatraceně vybrat? Reálně uvažuji nad Naruto FanFikcí a nad dvěmi povídkami o romantice z japonského školního prostředí. Nuže, uvidíme, uvidíme. Napište mi do komentů, co bych si měla vybrat.
Nu, to je asi vše, takže já se loučím a teším se na vaše reakce na povídku, takže čekujte změny v rubrice "Povídky"!