První den školy... =.="

2. září 2013 v 22:06 | Kia-chan |  Školní deník
První den školy. Jak ten můj vlastně probíhal? Vlastně přesně tak, jak jsem si představovala... Hrozně!Můj milý a velice hlučný budík mě vzbudil v sedm hodin ráno, což byla hodina, kterou jsem o prázdninách vždy prospala. Tipla jsem ho tedy a odkryla duchnu, která mě bránila před nesnesitelnou zimou. Klepajíc se jako ratlík jsem se doplahočila do koupelny, vykonala hygienu, oblékla se a vyrazila do chladného rána.

Myslela jsem si, že alespoň první den přežiji, aniž bych trpěla výchovné kecy našeho starého třídního učitele, ale velice jsem se mýlila. Myslela jsem si, že alespoň první den nebudu spát na školní lavici, ale v tom jsem se také spletla. Jak nám ten školní rok ale hezky začíná!
Jediná potěšující okolnost byla, že jsem od ředitele, který má naši třídu bůh ví proč v oblibě, dostala Toffifee jakožto cenu útěchy a diplom za účast ve fotografické soutěži. Bylo by to dokonalé zakončení dnešního dne nebýt toho, že jsem nesnídala a jen při pomyšlení, že s prázdným žaludkem pozřu tak sladce karamelové cukrátko, se mi dělalo zle. Hold nejsem moc na sladké.
Tinker: "Co to plácáš za blbosti? O prázdninách ses chtěla hrozně moc stavit do cukrárny!"
To byla jen síla okamžiku, sladké mě jaksi omrzelo. I když zmrzlinou stále nepohrdnu.

Každopádně dnes to bylo až zoufalé, proto si neumím představit, že tohle budu muset zažívat dalších deset měsíců. Jen doufám, že budu mít dostatek času na psaní, jelikož budu mít taneční a k tomu ještě ročníkovku, což bude jistě pěkný záhul. To mi připomíná, že bych se měla naučit chodit v botách, které jsem si koupila do tanečních, protože jsou na podpatku, na kterém jsem jaktěživ ještě nestála.
Mějte se krásně a nenechte se zničit školou tak, jako já ^^


P.S.: Mimochodem, tohle je ta fotografie "čestného uznání". Jmenuje se Dávná vzpomínka a je to ta nejhorší fotka, kterou jsem tam poslala, protože jsme mohli poslat maximálně šest. Ale nedá se nic dělat...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Momo-chan Momo-chan | Web | 3. září 2013 v 8:13 | Reagovat

neboj, to bude fajn :) utečie to rýchlo ako ten minulý rok :) držím ti palce, nech všetko vydržíš a zvládneš

2 Yumi-chan15 Yumi-chan15 | Web | 7. září 2013 v 14:55 | Reagovat

Bylo hrozně, bude lépe.
Já už taky nemám nervy na tu školu, ale je to teprve první týden z mnoha. Takže nezbývá než se sebrat, a protrpět těch 10 měsíců :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama