Day 4 - Čeho se bojíš?

23. září 2013 v 18:00 | Kia-chan

Čeho se bojíš?


Je spousta věcí, kterých se bojím. Jsem totiž takový strašpytel. Ale co na tom.
- Nehorázně se bojím, když musím jít v noci sama po ulici. Je to opravdu nepříjemné, bojím se lidí, aby mě nepřepadli nebo něco.
- Když dostanu špatnou známku, nejhorší věc je, když to matka zjistí. To je potom řev a já nevím, jestli mám něco říkat nebo jen držet ústa. Jde z ní strach!
- Trochu se bojím i cizích psů. Ať jsou velcí nebo malí, když ke mně přiběhne, trochu sebou cuknu. Dřív se mi to nestávalo, ale poslední dobou se mi to děje stále.
- Nesnáším horory. Vážně. Kruh, Panenka Chucky, Dům voskových figurým... Nikdo mě na to nedonutí se podívat! NIKDY!
- Taky se děsím dospělosti, až budu muset zvládat práci, platit účty a všechno podobné tomu. Jak to asi zvládnu?!
- Docela se bojím i aut. Kamarádi si ze mě delají srandu, ale já se prostě bojím, že mě někdo přejede...


Určitě bych našla i další věci, kterých se bojím, jenže to by bylo na hodně dlouho. Je ale zajímavé, že se ani tak nebojím, když se vyskytne situace, že například kolem stanu něco chodí a podobně. To bývám většinou nejodvážnější. Vždycky si řeknu: "Kdyby nás chtěl zabít, udělal by to, i kdybychom nevylezli, a když ne, tak to jen všechny uklidní," a lezu ven ze stanu. Vždy mě ale někdo zadrží. Když nad tím tak uvažuji, je to divné, ale je to tak...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aonne Aonne | Web | 23. září 2013 v 23:26 | Reagovat

Snažím se to před ostatními skrývat, ale jsem taky hrozný poseroutka, bojím se kdečeho... můj otec se mi kvůli tomu pořád směje. Taky se bojím chodit večer sama, každý kolemjdoucí je v té chvíli potencionální vrah, násilník, úchyl nebo zloděj :D
To s tím stanem opravdu je divné. Nevytáhla bych paty, nejspíš bych se zabalila do spacáku i s hlavou a předstírala, že se nic neděje... ale s takovými lidmi jako jsi ty bych se tam cítila bezpečně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama