Day 11 - Co každý den obvykle děláš?

30. září 2013 v 18:00 | Kia-chan

Co každý den obvykle děláš?


To záleží na tom, jestli je víkend nebo pracovní týden, kdy mám školu. Ale co, můžu popsat oba případy, ne?

O víkendu (Sobota):

Vstanu asi v deset hodin, vyčistím si zuby, obleču se, najím se a jsem na počítači. Buď sleduji anime, čtu mangy, dívám se na videa, poslouchám hudbu, píšu povídky nebo si píšu s kamarády. To většinou trvá celý den, někdy jdu ven se psy. Obvykle chodím spát až po půlnoci, průměrně tak v jednu, o půl druhé.

Pracovní týden (Středa):

Vstávám v sedm, protože mám školu ve stejném městě. Vyčistím si zuby, obléknu se a vyjdu do mrazivého rána. Po asi deseti minutách chůze si v obchodě u školy koupím svačinu a vcházím do šatny, kde se vysléknu, přezuji a vezmu potřebné učebnice. Poté začíná pět odporně nudných hodin. Šestou hodinu jdu na oběd do školní jídelny. Dále přežiji sedmou a osmou vyučovací hodinu a spěchám domů, kde jsem tak o čtvrt na čtyři. Sednu k počítači a zase sleduji videa, píšu na blog, píšu povídky, poslouchám hudbu nebo čtu mangy. Chodím spát kolem jedenácté.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kesie-chan Kesie-chan | 1. října 2013 v 19:17 | Reagovat

Máš podobný režim :D jen mě zaráží tvůj společenský život, já taky ráda dřepím u pc, ale někdy se prostě neudržím (mám dvě nejlepší kamarádky přes týden jsem s jednou a druhá se o víkendech vrací z intru, takže podle toho co je za den) prostě zvednu telefon a smluvím venek :D asi bych nevydržela jen sama, i když občas jsem sama rádši :)

2 Kia Kia | E-mail | Web | 1. října 2013 v 19:19 | Reagovat

[1]: Já jsem sama ráda, takže mi to vůbec nevadí ^^ Ale občas taky zavolám kamarádovi nebo kamarádce a vyrazíme ven ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama