Výsledky soutěže Festovní FanFikce

16. srpna 2013 v 13:38 | Kia-chan |  Z mého života
Ahoj všichni. Tento článek nebude nijak dlouhý, takže přejdu rovnou k věci.
Možná jste si všimli, že v menu na mém blogu byl nějakou dobu obrázek, na němž bylo napsáno: "Píši FanFikci na Animefest." No, a na stránkách se KONEČNĚ objevily výsledky. Jelikož jsem byla na Animefestu, vím, kdo obsadil první tři místa ceny poroty a první místo ceny diváků (čtenářů). Každopádně až teď si organizátoři vzpomněli, že by mohli výsledky dát na web.
Proto vám sem dávám odkaz, kde se můžete dočíst, kdo jak skončil a také si přečíst všech dvanáct povídek, které byly vybrány porotou na zveřejnění.
Tématem FanFikcí bylo Boys Love, neboli shounen-ai. Takže ty, kterým je tenhle žánr protivný, předem upozorňuji, že vám příběhy možná půjdou proti srsti.
Na tohle téma jsem ještě povídku nepsala, natož ještě jednorázovku s omezením počtu znaků. Hodně jsem se toho bála, ale postoupila jsem mezi dvanáct nejlepších (asi z 24 přihlášených), za což jsem byla nesmírně šťastná.
Tak, to je asi všechno. Dole máte anketu, takže jestli budete mít čas a hlavně chuť, přečtěte si povídky a posuďte podle sebe, která byla vašemu vkusu nejblíže. Do komentářů mi můžete napsat, jaká povídka byla podle vás moje, neočekávejte však, že vám vaši teorii potvrdím či vyvrátím, protože, jak jsem řekla, chci zůstat anonymní, tedy aspoň prozatím.
Mějte se krásně a čtěte, je to zdravé ^^


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama