Prázdniny

17. července 2013 v 17:56 | Kia-chan |  Novinky
Tak tedy, už si každý zřejmě válí šunky u moře a tak, máme tu přece letní prázdniny! Mě sice pláž nečeká, ale vydávám se na tábor (jako vedoucí). Co to znamená? Že tu 14 dní nebudou žádné příspěvky, což se téměř nic nezmění, ale co už.
Takže se vrátím někdy na začátku srpna. A co pak? Bude nějaká změna? Zřejmě si najdu někde nějaký challenge, protože jsou poslední dobou hodně oblíbené a také mě to donutí přidávat sem příspěvky DENNĚ! A proč vlastně je tak málo článků? Ne, že by nebyl čas, jen nevím, o čem psát články, jelikož stále makám na tom příběhu pro kamaráda... Snad jej brzy dokončím a budu se věnovat dalším nápadům, které mám zapsané v deníčku v šuplíku.
Chci se s vámi podělit o svůj názor, a to ten, že v drogériích by neměli být prodavači, ale jen prodavačky... Samy uznejte, holky, že když si potřebujete koupit věci jako vložky nebo tak, je to nehorázně trapné, když se před vámi zjeví mladý prodavač, zřejmě o tři roky starší než vy, a chcete po něm, aby vám zkontroloval zboží. Bože! Cítila jsem se tak trapně, jako dlouho ne. Jasně, je to přirozené, ale i tak mi to bylo nepříjemné... Brrr!
Každopádně jsem zase jednou začala tvořit obrázek. Dopadlo to ne moc úspěšně, asi jsem si trochu odvykla, ale co už. Jsem to já s kratšími vlasy, protože mi je kadeřnice ušmikla víc, než jsem chtěla. Ach ty kadeřnice, všechny holky známe jejich nedokonalou matematiku. Ale co, však ono to jednou doroste.
Hm... A to je zřejmě vše. Doufám, že brzo začnu zase psát pro veřejnost. Mějte se a užívejte si prázdnin! ^^ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama