Květen 2013

Červená řeka

31. května 2013 v 8:08 | Kia-chan
Červená řeka... Co vlastně tahle povídka obnáší?

Rin Ookami přišla do vesnice Skryté v Listí s jedinou prosbou. Stát se ninjou. Opravdu žadonila, až nakonec Tsunade svolila. Našla si přátele, i tak ale zůstávala tajemná. Co je jejím cílem? Proč se chce stát ninjou? A co její rodina?

Žánry: Tragédie, romantika, komedie.

Povídka je dopsaná, pokračování zřejmě nebude.
FanFikce byla psána 18. 1. 2012 - 23. 4. 2012.

Byl to můj první zveřejněný text, proto to berte trochu s rezervou. Jsem si vědoma, že to není nic moc, ale jelikož to je moje začínající dílo, jsem na něj patřičně hrdá. A taky jsem moc vděčná těm, co jej četli a hodnotili, ať už kladně, či záporně.

Příběh pro kamaráda

28. května 2013 v 15:27 | Kia-chan |  Novinky
Zdravím vás všechny, mí milí! Jsem tu po zase celkem dlouhé době, pár týdnů. Stydím se za to, ale chci se vás na něco zeptat. Jak už z názvu vyplývá, pro kamaráda píšu příběh na narozeniny. Sice je to opožděné, ale co. Zadal si téma (milostný mnohoúhelník) a já tedy dělám, co je v mých silách, aby se mu to líbilo. Není to zrovna moje parketa, ale kdo nic nezkusí, nic nezažije, no ne?
Příběh je vlastně o dívce, delikventce, která chodí do druhého ročníku vyšší střední a je členkou gangu. Jelikož je to milostný mnohoúhelník, až nezdravě mnoho kluků je do ní zamilovaných. Během čtení se dozvídáte o jejích problémech v rodině, ve škole, dokonce i v lásce a mezilidských vztazích.
Myslím si, že to není nic moc, hlavně proto, že po ní pálí tolik kluků, což mi je docela proti srsti, ale je to dárek pro kamaráda, proto jsem ochotna tohle psát. Je to celkem zábava. A jelikož se nemůžu rozhodnout, jestli tuto povídku zveřejnit zde na bloku, chci se zeptat vás. Nevím tedy, jestli to někdo čtete, ale byla bych ráda, aby aspoň někdo napsal do komentářů svůj názor. Zveřejnit či nezveřejnit? Kamarádovi je to jedno, ale jelikož je to momentálně jediný příběh, na kterém pracuji, chci aspoň něco na blog přidávat. Tak, to by bylo vše, těším se na vaše názory. ^^


Animefest 2013

14. května 2013 v 11:54 | Kia-chan |  Fotky
Ahoj lidičky! Tak jsem se vám vrátila. Živá zdravá, hladová a zrujnovaná! :D Ale řeknu vám, stálo to za to! Úžasné to bylo, naprosto úžasné. A příští rok pojedu určitě znovu!
Nebudu nic dále rozebírat, tady máte můj program, jak to vypadalo:

Rozkliknutím zvětšíte obrázek ;)

A jak to nakonec dopadlo?


Hokej!

9. května 2013 v 17:08 | Kia-chan |  Z mého života
Ahoj všichni! ^^ Právě sleduji utkání mezi Českou republikou a Dánskem, tak mě napadlo, že bych mohla napsat článek. Zatím naši nedali žádný gól, ale já pevně věřím, že to ještě přijde! :)
Hokej jsem začala sledovat asi před třemi nebo čtyřmi lety a naprosto mě očaroval. Obdivovala jsem hokejisty, a stále ještě obdivuji, jak se dokáží hnát za pukem pořád sem a tam, jak zvládají těžké souboje a nárazy na mantinely. I tak tento sport vypadá svým způsobem elegantně.
Přiznejme si, že letos naši hokejisté nejsou zrovna nejlepší. Myslím si, že je to hlavně díky jejich nesehraností. Přihrávky nepřesné a obsazování protihráčů před naší bránou chybí. Nijak zvlášť ani nestřílejí na branku.
Co se musí uznat, tak chytání našich brankářů. Podle mě chytají vážně dobře, jak Pavelec, tak Salák, který chytal proti Švýcarsku se zlomeným prsteníčkem.
Cože?! Francie porazila Rusko? Tak to jsem upřímně nečekala... Rusové se na to zřejmě vykašlali... :D
Tak co, taky fandíte našemu týmu? A samozřejmě i Slovensku? Myslíte si, že se vůbec dostaneme do čtvrtfinále?
No, to by bylo ode mne vše, ještě vám sem přidám Kiaru (sebe?) :P Mějte se famfárově ^^

Něco málo o mně

5. května 2013 v 14:21 | Kia-chan |  Z mého života
Zdravím všechny otaku i neotaku, kluky i holky, lidi i jiné druhy! Máme tu další článek, ve kterém se dozvíte, co jsem vlastně zač. Dokonce jsem si dala tu práci, abych vyrobila Kiaru, která se tu bude na blogu ukazovat místo mně. Jsme si dost podobné, ale v pár věcech se přece jenom lišíme, tedy co se týče vzhledu. Povahy máme naprosto totožné. Tak to nebudu dále prodlužovat a vrhnu se na to:

Animefest

5. května 2013 v 1:11 | Kia-chan |  Z mého života
Jak všichni jistě víte, Animefest vypukne už za necelý týden! Kdopak tam jede? Já ano! :D
Animefest se bude konat v Brně na výstavišti. Přijede přes 2000 lidí a všichni to budou otaku! 10. - 12. května se to bude na výstavišti hemžit blázny do anime, cospleyery a dalšími šílenci. A já konečně mohu být jednou z nich!

Překlad mangy...?

4. května 2013 v 2:12 | Kia-chan |  O blogu
Zdravím vás opět všechny! Doufám, že se máte dobře, protože já ano! ^^ Dostala jsem ve škole dobré známky, proto jsem tak šťastná. Kdo by nebyl. Každopádně už začíná víkend a já opět zjistila, že jsem zůstala vzhůru déle než jsem plánovala...

Design

3. května 2013 v 23:35 | Kia-chan

Design 1. - Kuroneko (Ore no Imouto)
Design 2. - Letní
Design 3. - Zimní
Design 4. - Revy (Black Lagoon)
Design 5. - Ano hana
Design 6. - Okvětní lístky Sakury
Design 7. - Zima
Design 8. - Lovely Complex
Design 9. - Loutka
Design 10. - Dark girl
Design 11. - Bubble
Design 12. - Fish
Design 13. - Cats and arrows
Design 13.5. - Boku no Pico (aprílový design)
Design 14. - Černobílý v manga stylu
Design 15. - Zima v žárovce
Design 16. - Life is now

Povídky

3. května 2013 v 22:49 | Kiara
Proč vlastně píšu? Je mnoho důvodů... Chci sdělit svoje názory ostatním. Chci, aby mé psaní zvedlo náladu těm, kteří měli špatný den. Taky chci, aby mé příběhy vyvolaly v lidech emoce, ať už smutek, vztek, radost či veselí. Ale je tu ještě jeden důvod, také velmi důležitý. Miluji psaní!


Červená řeka (Dokončeno):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Nový člen (Dokončeno):Jarní dítě (Dokončeno)


Stačilo málo (Dokončeno)
1 2 3 4


Duše bez těla (Ze života)
Kouzlo jazzu (Ze života)
Lidé (Fantasy)
Můj průvodce (Fantasy)
Maska (Smutné)
Ve výšinách (Fantasy)
Závidím hubeným (Ze života)
Tisíc jeřábů (Ze života)
2014 - Pravá tvář Vánoc (Jednorázovka, Depresivní)

Design 4

3. května 2013 v 21:34 | Kia-chan

Design 4

Konečně jsem tedy vyrobila nový dess pro tyto stránky. Je jednoduchý, ale mně se líbí ^^. Je to vlastně jedna z hlavních postav úžasného anime jménem Black Lagoon, Revy! Jelikož miluju zbraně, násilí a akci, velmi se mi tohle anime líbilo a všem ho doporučuji všemi deseti. Je mi jasné, že záhlaví je až moc vysoké, ale i tak jsem s tím spokojená :)