Jak to je s blogem?

25. dubna 2013 v 21:11 | Kia-chan |  Novinky
Zdravím všechny, kteří jste na mě tak hodní, že občas zavítáte na můj blog, který funguje tak na 3%... Ano, věřím, že sem nikdo nechodí, taky bych neztrácela čas zbytečným blouděním po stránce bez života. Každopádně se chystám tento web znovu oživit! :D Po dlouhém kómatu se tedy zase začnou přidávat články, dokud nebudu znovu schopna napsat nějakou smysluplnou Naruto-FanFiction!
A co vlastně bude za změny?

  • Přemýšlela jsem, že začnu na blog zveřejňovat i povídky, které se netýkají jen Naruta (anime jsem neviděla delší dobu, proto na psaní tohoto typu nemám chuť). Asi nějak hezky (čti: v rámci mých schopností) vytvořím rozcestníky, které budou zřejmě přehlednější než rubriky.
  • Jako další bod v mém projektu "Znovuzrození blogu" je psaní článků, které se netýkají mého psaní. Což znamená, že když mě něco zaujme, napíšu o tom článek. Když mě něco naštve, napíšu o tom článek. Taky velice ráda vyplňuju dotazníky a tak, takže začnu na netu hledat řetězáky a tak podobně...
  • Psychicky se chystám na výrobu nového vzhledu blogu, protože nám ta nekonečná zima konečně dala pokoj. Dlouho jsem s programem nepracovala, takže doufám, že to nějak zvládnu...
  • Možná bych si mohla založit tu trapnou věc, kterou mají všichni... Jak se tomu nadává, ask myslím :D Myslím si ale, že je to celkem brzo, spíš až bude větší návštěvnost blogu, nebo až bude více čtenářů.
  • Taky mě napadlo, co byste říkali na nějaké amatérské recenze napsané mojí rukou? Jsem v tom hodně nezkušená a byly by celkem krátké a myslím si, že i celkem subjektivní, ale plus by to mělo to, že byste se dozvěděli o nějakém anime či mangy či doramy či nevím čeho, co by vás mohlo zaujmout.
  • Už dlouho přemýšlím nad tím, že bych si vyrobila postavu, která by mě zastupovala. Nechci se nikomu ukazovat, proto mě napadlo toto řešení. Ještě nevím, jak by Kiara vypadala ve své anime-verzy, ale to by nemuselo být zas tak hardcore.
Tak, to by měly být tak ty nejdůležitější body, které jsem vám chtěla říci. Všechny otázky, názory a to, co vás momentálně napadá, piště do komentářů. Budu vám za ně moc vděčná. Taky mi můžete napsat, co byste uvítali na blogu a přidali do mého projektu "Znovuzrození blogu" ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama