Leden 2013

Nový prezident

29. ledna 2013 v 12:07 | Kia-chan |  Z mého života

Nový prezident

Tak jsme se dozvěděli, že byl zvolen nový prezident, jehož jméno zní Miloš Zeman... Are you fucking kidding me?
Nepodporovala jsem ani moc Karla, jehož příjmění si napsat netroufám, každopádně si myslím, že by byl lepší volbou. Zeman, jehož ego a arogance se zřejmě vymyká všem smyšleným měřítkám, vyhrál v druhém kole přímé prezidentské volby díky svým slibům, které byly tak pravdivé, asi jako když někdo tvrdí, že nezabil žádné zvíře.
Nejvíce mě mrzí, že jej lidé volili proto, že si takzvaně "nevidí do huby". Není to spíše mínus pro něj? Nemá reprezentovat naši republiku a nás samotné? Právě proto by neměl přece být prezidentem, protože každý si o nás bude myslet, že jsme takoví, jaký je náš zástupce, prezident, kterého jsme si zvolili. Že si to o nás myslet nebudou? Ale kdeže... Vždyť lidé si volí ty, co nás nějak osloví, ty, se kterými máme něco společného.
Je mi šestnáct a o politice toho moc nevím, i tak jsem ale poznala, že Zeman je jen namyšlený egoista, který dokázal urazit 3 lidi do pěti minut a říct o našem národu, že má podprůměrné IQ.
Znám spoustu lidí a ti, o kterých si myslím, že se v tomhle oboru vyznají, podporovali v druhém vole Karla...
Každopádně je pozdě, lidé si zvolili toho, koho chtěli, jen doufám, že za těch 5 let už dostanou lidí rozum a snad budou myslet jinak, než před 60ti lety...